Bellazone

Częstochowa, ul. Kiedrzyńska 64
9,2 / 10  •  Znakomita  •  65 opinii
  • Laserowe usuwanie naczynek od 400 zł
  • Policzki - usuwanie popękanych naczynek laserem od 200 zł
  • Nogi - usuwanie popękanych naczynek laserem od 500 zł
  • Nos - usuwanie popękanych naczynek laserem od 150 zł
  • Konsultacja w zakresie medycyny estetycznej od 190 zł

Coco Clinic

Tarnowskie Góry, ul. Wyszyńskiego 113(46 km od Częstochowy)
9,9 / 10  •  Znakomita  •  174 opinii
  • Laserowe usuwanie naczynek od 180 zł
  • Policzki - usuwanie popękanych naczynek laserem od 180 zł
  • Nogi - usuwanie popękanych naczynek laserem od 180 zł
  • Nos - usuwanie popękanych naczynek laserem od 180 zł
  • Konsultacja w zakresie medycyny estetycznej 150 zł

Lekarze wykonujący laserowe usuwanie popękanych naczynek w Częstochowie

W Częstochowie posiadamy w ofercie 1 specjalistów, którzy są ekspertami od tej usługi. Lekarze przyjmują pacjentów w 2 różnych placówkach. Usługa laserowe usuwanie naczynek w Częstochowie jest najczęściej wykonywana przez lekarza wykonującego zabiegi medycyny estetycznej.

lek. Jarosław Rządkowski

chirurg ogólny, flebolog, lekarz wykonujący zabiegi medycyny estetycznej

w Bellazone

10 / 10

Laserowe usuwanie popękanych naczynek Częstochowa - cena

Prezentujemy poniżej ceny związane z procedurą laserowe usuwanie popękanych naczynek w Częstochowie na podstawie cenników z 2 placówek. Najniższa cena to 150 zł za nos - usuwanie popękanych naczynek laserem natomiast najwyższa cena w Częstochowie wynosi do 500 zł (nogi - usuwanie popękanych naczynek laserem).

Ile kosztuje laserowe usuwanie popękanych naczynek w Częstochowie?

Poniższy wykres przedstawia wizualnie minimalne i maksymalne ceny najpopularniejszych metod w ramach usługi laserowe usuwanie popękanych naczynek w Częstochowa placówkach:

cena minimalna
cena maksymalna

Tabela cen laserowe usuwanie popękanych naczynek w Częstochowie

Tabelaryczne zestawienie szczegółowych cen w zależności od metody oraz placówki:

Posiadamy również ofertę w 32 innych miastach. Sprawdź ceny laserowe usuwanie popękanych naczynek w innych miastach.

Laserowe usuwanie popękanych naczynek w Częstochowie - gdzie najlepiej?

Popękane naczynia krwionośne często stanowią poważny problem estetyczny. Najczęściej pojawiają się na skórze twarzy, dekoltu, szyi oraz nóg. Zabiegi, mające na celu ich usuwanie, cieszą się ogromną popularnością. Jednym ze sposobów ich skutecznego zamykania jest laseroterapia. Wśród jej głównych zalet wymienia się minimalne ryzyko, niewielki dyskomfort oraz brak okresu rekonwalescencji (zaraz po zabiegu można wrócić do codziennej aktywności).

Zabieg laserowej likwidacji pajączków w Częstochowie – gdzie się na niego udać

Zamykanie popękanych naczynek laserem można przeprowadzić w Centrum Medycyny Estetycznej i Laseroterapii Bellazone. Zabieg wykonywany jest za pomocą lasera neodymowo-jagowego firmy Fotona Spectro SP, który pozwala na emisję fali świetlnej o długości 1064 nm. Urządzenie, dzięki głębokiej penetracji promienia, umożliwia redukcję naczyń o dużej średnicy. Zastosowanie odpowiednio dobranej energii i długości fali pozwala na wybiórczą likwidację naczynek, bez ryzyka uszkodzenia otaczających tkanek. Oferta placówki z obszaru laseroterapii obejmuje również usuwanie przebarwień, rozstępów, żylaków, trądziku, rumienia naczyniowego oraz blizn.

W swojej ofercie laserowe usuwanie popękanych naczynek ma także Derma-Clinic dr Orlitz. W placówce, oprócz zabiegów z zakresu dermatologii ogólnej i estetycznej, przeprowadzane są również procedury dermatologii laserowej. Do zamykania naczyń stosowany jest laser zielony, emitujący falę o długości 532 nm MedArt470, firmy ASAH MEDICO, który jest specjalistycznym laserem naczyniowym. Dzięki odpowiednio dobranej energii umożliwia on przeprowadzenie procedury bez naruszania ciągłości skóry. Pod wpływem jego działania zamykane są drobne zmiany naczyniowe oraz pajączki. Wykonywane zabiegi za pomocą tego urządzenia są praktycznie bezbolesne, co nie wymaga użycia środków znieczulających. W placówce popękane naczynka redukuje się także za pomocą aparatu IPL.

W Częstochowie zabieg laserowego usuwania rozszerzonych naczynek wykonuje również lek. med. Kinga Nicer, dermatolog. Specjalizuje się w procedurach z zakresu dermatologii ogólnej, estetycznej oraz laseroterapii. W zabiegach laserowych specjalizuje się od 1998 roku. W zależności od obszaru zabiegowego (np. twarz lub nogi) oraz mocy pracy lasera stosuje odpowiednio dobranej głowice. W celu uzyskania pożądanych efektów zaleca przeprowadzenie serii od 3 do 4 zabiegów, w odstępach 2-3 tygodni. Za pomocą lasera usuwa również trądzik, przebarwienia, znamiona oraz tatuaże.

Pacjenci szukali zabiegu laserowe usuwanie popękanych naczynek w pobliżu Częstochowy, w miejscowościach: Lubliniec, Radomsko oraz Zawiercie.

Więcej na temat laserowe usuwanie popękanych naczynek

Wpisz zabieg, miejscowość, klinikę lub lekarza…