USG ginekologiczne i położnicze Łódź

Inne placówki w pobliżu Łodzi

Lekarze wykonujący USG ginekologiczne i położnicze w Łodzi

W Łodzi posiadamy w ofercie 3 specjalistów, którzy są ekspertami od tej usługi. Lekarze przyjmują pacjentów w 8 różnych placówkach.

lek. Hanna Klimek

ginekolog-położnik

w Klinika Intima Art&Este

dr n. med. Elżbieta Smuklerz-Kajdos

ginekolog-położnik

w Centrum Medyczne ENEL-MED Manufaktura Łódź

lek. Martyna Sikora-Jajani

ginekolog-położnik

w Klinika Intima Art&Este

USG ginekologiczne i położnicze Łódź - cena

Prezentujemy poniżej ceny związane z procedurą USG ginekologiczne i położnicze w Łodzi na podstawie cenników z 8 placówek. Najniższa cena to 60 zł za USG I trymestru natomiast najwyższa cena w Łodzi wynosi do 570 zł (USG 3D / 4D ciąży z konsultacją).

Ile kosztuje USG ginekologiczne i położnicze w Łodzi?

Poniższy wykres przedstawia wizualnie minimalne i maksymalne ceny najpopularniejszych metod w ramach usługi USG ginekologiczne i położnicze w łódzkich placówkach:

cena minimalna
cena maksymalna

Tabela cen USG ginekologiczne i położnicze w Łodzi

Tabelaryczne zestawienie szczegółowych cen w zależności od metody oraz placówki:

Posiadamy również ofertę w 50 innych miastach. Sprawdź ceny USG ginekologiczne i położnicze w innych miastach.

USG ginekologiczne i położnicze w Łodzi - gdzie najlepiej?

USG ginekologiczne pozwala na precyzyjną ocenę narządów miednicy mniejszej. Badanie umożliwia wczesne wykrycie wszystkich zmian narządów rozrodczych. Natomiast USG położnicze jest standardowym badaniem obrazowym, przeprowadzanym u kobiet ciężarnych. Procedurę wykonuje się m.in. w patologiach wczesnej ciąży.

Diagnostyka USG ginekologiczna i położnicza w Łodzi

W Łodzi badania ultrasonograficzne ginekologiczne i położnicze wykonać może lek. med. Michał Pietrzak, specjalista ginekolog i położnik. Posiada on certyfikat USG Sekcji Ultrasonografii Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego w zakresie wykonywania badań ultrasonograficznych w ginekologii i położnictwie, a także certyfikat Fetal Medicine Foundation, świadczący o umiejętności przeprowadzania badań USG genetycznych między 11 a 13 tygodniem ciąży + 6 dni (przesiew między innymi w kierunku zespołu Downa). Do badań USG wykorzystuje nowoczesny aparat ultrasonograficzny Voluson E8 firmy General Electric. Jego oferta obejmuje ponadto małoinwazyjne techniki operacyjne w ginekologii (laparoskopia) oraz diagnostykę i leczenie niepłodności.

Na diagnostykę ultrasonograficzną w zakresie ginekologii i położnictwa udać się można także do dr n. med. Krzysztofa Strużyckiego, specjalisty ginekologii i położnictwa, który doświadczenie zawodowe zdobywał m.in. jako ordynator Oddziału Ginekologii i Położnictwa Prywatnego Szpitala GAMETA w Rzgowie. Przeprowadza również badania cytologiczne i mikrobiologiczne, biopsję aspiracyjną endometrium oraz zabiegi krioterapii (leczenie zmian chorobowych szyjki macicy i sromu). Jego oferta obejmuje ponadto diagnostykę i leczenie zakażeń wirusem HPV, poronień i poronień nawykowych ciąży pozamacicznej i ginekologiczne zabiegi operacyjne w pełnym zakresie (operacje brzuszne, operacje pochwowe, laparoskopia operacyjna).

USG ginekologiczne i położnicze przeprowadza również prof. dr hab. n. med. Dorota Nowakowska, specjalistka ginekologii i położnictwa, która należy do Międzynarodowego Towarzystwa Ultrasonografii w Ginekologii i Położnictwie. Posiada certyfikat „Ultrasonografia 3D w położnictwie i ginekologii”, wydany przez Sekcję Ultrasonografii Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego. Do badań USG wykorzystuje nowoczesny ultrasonograf Voluson E6 firmy General Electric, którego technologia firmy KRETZ do obrazowania 3D i 4D w połączeniu z wysokiej jakości głowicami skanującymi 3-wymiarowo umożliwia uzyskanie wysokiej jakości przestrzennych obrazów diagnostycznych. Udać się do niej można na USG ginekologiczne 2D, 3D i 4D. Jej oferta z zakresu diagnostyki ultrasonograficznej położniczej obejmuje m.in. USG wczesnej ciąży, USG genetyczne i szyjki macicy oraz USG I, II, III trymestru ciąży.

Pacjenci szukali zabiegu usg ginekologiczne i położnicze w pobliżu Łodzi, w miejscowościach: Konstantynów Łódzki, Zgierz, Pabianice, Łask, Piotrków Trybunalski oraz Bełchatów.

Więcej na temat USG ginekologiczne i położnicze

Wpisz zabieg, miejscowość, klinikę lub lekarza…