USG ginekologiczne i położnicze Bydgoszcz

USG ginekologiczne i położnicze Bydgoszcz - cena

Prezentujemy poniżej ceny związane z procedurą USG ginekologiczne i położnicze w Bydgoszczy na podstawie cenników z 3 placówek. Najniższa cena to 150 zł za USG wczesna ciąża natomiast najwyższa cena w Bydgoszczy wynosi do 349 zł (USG 3D / 4D położnicze).

Ile kosztuje USG ginekologiczne i położnicze w Bydgoszczy?

Poniższy wykres przedstawia wizualnie minimalne i maksymalne ceny najpopularniejszych metod w ramach usługi USG ginekologiczne i położnicze w Bydgoszcz placówkach:

cena minimalna
cena maksymalna

Tabela cen USG ginekologiczne i położnicze w Bydgoszczy

Tabelaryczne zestawienie szczegółowych cen w zależności od metody oraz placówki:

Posiadamy również ofertę w 44 innych miastach. Sprawdź ceny USG ginekologiczne i położnicze w innych miastach.

USG ginekologiczne i położnicze w Bydgoszczy - gdzie najlepiej?

Ultrasonografia to przestrzenne obrazowanie w czasie rzeczywistym, które dzięki technologii HD umożliwia precyzyjną, trójwymiarową rekonstrukcję obrazu płodu i wnętrza macicy, z możliwością obserwacji ruchów płodu, rozwoju i kontroli w zakresie wad. Atraumatyczna, nieinwazyjna i powszechnie dostępna metoda diagnostyczna sprawiła, że to właśnie USG stało się podstawowym badaniem w podejrzeniu wielu chorób.

Skanowanie ultradźwiękowe

Doskonałą rekonstrukcję i jakość obrazu 3D/4D oferuje Gabinet specjalisty ginekologii i położnictwa, lek. med. Iwony Skoniecznej-Makarewicz, który jest wyposażony w aparat USG SA X8-LV-EXP. Szybka rekonstrukcja obrazów, ponad 50 rekonstrukcji na sekundę to jego spory atut. Ponadto oprogramowanie 3DXI umożliwia wielowarstwową prezentację obrazu, trójwymiarowo w czasie rzeczywistym 4D lub w postaci filmu. Lek. med. Skonieczna-Makarewicz posiada Certyfikat Sekcji Ultrasonografii Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego uprawniający do wykonywania badań USG.

USG ginekologiczne oraz położnicze z monitorem dla pacjentki i wysokiej klasy aparat Voluson 730 Expert z opcją kolorowego Dopplera i 3D/4D to oferta specjalisty II stopnia w zakresie położnictwa i ginekologii, lek. med. Jana Chmara, który diagnostykę USG wykonuje od 1991 r. i jest certyfikowany w zakresie ultrasonografii wg standardów ISUOG (Intenational Society of Ultrasound in Obstetrics and Gynecology). Ofertę w ramach Gabinetu stanowią również zabiegi laserowe, próżniowe oraz szczepienia HPV.

Badania USG 3D/4D w Prywatnym Centrum Ginekologiczno – Położniczym Victoria NZOZ wykonywane jest aparatem Voluson E8, w technologii Multi-Beam. Jej zalety to m.in. dokładny obraz narządów, guzów i ich pomiar, jak również możliwość wczesnego wykrycia wady płodu, oceny jego organów, co pozwala określić prawidłowość rozwoju. Kierownikiem Centrum jest specjalista położnictwa i ginekologii, dr n. med. Jerzy Sarap, certyfikowany w zakresie nowych aplikacji 3D USG w ginekologii i położnictwie.

Badania cytologiczne, bakteriologiczne oraz kriochirurgiczne zrealizujemy w Poradni ginekologiczno-położniczej Centrum Medycznego Ikar – Szubińska oraz Fromborska. Prowadzona diagnostyka uwzględnia również USG dopochwowe oraz położnicze w zakresie opieki nad kobietą ciężarną i w okresie połogu. Poradnia, w ramach programu profilaktyki raka szyjki macicy, realizuje również opiekę nad pacjentkami z chorobą nowotworową. Zespół medyczny tworzą specjaliści z ginekologii i położnictwa – lek. med. Alicja Kujawa oraz lek. med. Bartłomiej Romaniuk.

Pełen zakres usług z położnictwa, również USG (dopochwowe), a także diagnostykę i leczenie niepłodności, w tym ultrasonograficzną kontrolę cyklu, świadczy dr n. med. Marta Zalewska–Zacharek, certyfikowana w zakresie ultrasonografii w ginekologii i położnictwie oraz w diagnostyce prenatalnej. W ramach usług położniczych, współpracuje z Oddziałem Położniczym i Patologii Ciąży III stopnia referencyjności oraz ze Szkołą Rodzenia w Bydgoszczy. Realizuje ponadto pełną opiekę poporodową oraz onkologiczną, z możliwością konsultacji z onkologiem.  

Wielokierunkowa działalność Kliniki Zdrówko Iwona Adamczak, Rafał Adamczak w Niemczu koło Bydgoszczy, obejmuje leczenie niepłodności, ginekologię wraz z położnictwem. Klinika powstała w 2006 r. i w zakresie usług posiada Certyfikat PN-EN ISO 9001. Świadczenia medyczne w ginekologii i położnictwie, obejmują m.in. USG ginekologiczne jamy brzusznej oraz gruczołu piersiowego, diagnostykę i prowadzenie ciąży fizjologicznej oraz ciąży powikłanej, w tym USG oraz USG prenatalne wraz z oceną ryzyka występowania wad płodu. Badania wykorzystują technologię 3D/4D.

Pacjenci szukali zabiegu usg ginekologiczne i położnicze w pobliżu Bydgoszczy, w miejscowościach: Inowrocław.

Więcej na temat USG ginekologiczne i położnicze

Wpisz zabieg, miejscowość, klinikę lub lekarza…