USG ginekologiczne i położnicze Gdańsk

Miesiąc dla zdrowia z Globiana Medical Center

Gastroskopia, kolonoskopia, histeroskopia czy leczenie hemoroidów - to tylko nieliczne z zabiegów i badań, które można wykonać w Globiana Medical Center.

Zapraszamy do udziału w naszych webinarach, gdzie możesz dowiedzieć się więcej na temat każdego w tych tematów.

Inne placówki w pobliżu Gdańska

USG ginekologiczne i położnicze Gdańsk - cena

Prezentujemy poniżej ceny związane z procedurą USG ginekologiczne i położnicze w Gdańsku na podstawie cenników z 9 placówek. Najniższa cena to 100 zł za USG ginekologiczne transwaginalne natomiast najwyższa cena w Gdańsku wynosi do 450 zł (USG III trymestru).

Ile kosztuje USG ginekologiczne i położnicze w Gdańsku?

Poniższy wykres przedstawia wizualnie minimalne i maksymalne ceny najpopularniejszych metod w ramach usługi USG ginekologiczne i położnicze w Gdańsk placówkach:

cena minimalna
cena maksymalna

Tabela cen USG ginekologiczne i położnicze w Gdańsku

Tabelaryczne zestawienie szczegółowych cen w zależności od metody oraz placówki:

Posiadamy również ofertę w 51 innych miastach. Sprawdź ceny USG ginekologiczne i położnicze w innych miastach.

USG ginekologiczne i położnicze w Gdańsku - gdzie najlepiej?

Badanie USG ginekologiczne powinno być wykonywane profilaktycznie nie rzadziej niż co dwa lata. Pozwala ono m.in. na wykrycie wad rozwojowych oraz zmian nowotworowych narządów rodnych. Z kolei na badanie ultrasonograficzne położnicze kobieta powinna się udać co najmniej trzy razy w ciągu ciąży (USG genetyczne pierwszego semestru, genetyczne drugiego semestru oraz USG trzeciego semestru).

Diagnostyka ultrasonograficzna ginekologiczna i położnicza w Gdańsku

Badania ultrasonograficzne ginekologiczne i położnicze wykonuje lek. med. Małgorzata Waldman, specjalistka ginekolog i położnik. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego. Posiada certyfikat potwierdzający uczestnictwo w kursie „USG w ginekologii i położnictwie z zastosowaniem technik dopplerowskich”. Do badań USG wykorzystuje nowoczesny ultrasonograf firmy Medison z funkcją obrazowania 4D. USG przeprowadza zarówno drogą przezbrzuszną, jak i przezpochwową. Udać się do niej można również na badanie cytologiczne, kolposkopię, posiew z pochwy i kanału szyjki macicy oraz kardiotokografię (KTG). Jej oferta obejmuje ponadto terapię schorzeń okresu przekwitania (hormonalna terapia uzupełniająca),diagnostykę i leczenie stanów zapalnych narządu rodnego oraz leczenie zaburzeń miesiączkowania i nietrzymania moczu.

Na diagnostykę ultrasonograficzną ginekologiczną i położniczą udać się można także do lek. med. Roberta Nitkowskiego, specjalisty ginekologii i położnictwa, który posiada certyfikat, potwierdzający ukończenie kursu z zakresu ultrasonografii w ginekologii i w położnictwie. Badania USG wykonuje zarówno sondą przezbrzuszną, jak i przezpochwową. Jego oferta obejmuje również prowadzenie ciąży, badania cytologiczne, diagnostykę infekcji metodą PCR i typowanie HPV, a także wstępną diagnostykę i leczenie niepłodności oraz krioterapię (wymrażanie kłykcin kończystych i nadżerek).

USG ginekologiczne i położnicze przeprowadza również dr n. med. Małgorzata Januszewska, specjalistka z zakresu ginekologii i położnictwa, która posiada certyfikat Sekcji Ultrasonografii Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego, potwierdzający jej umiejętności samodzielnego wykonywania badań ultrasonograficznych w zakresie ginekologii i położnictwa. Oprócz USG narządu ruchu wykonuje również USG genetyczne (między 11a 13 tygodniem +6 dni oraz między 20 a 23 tygodniem ciąży). Udać się można do niej również na monitorowanie akcji serca dziecka z jednoczesnym zapisem czynności skurczowej mięśnia macicy (KTG).

Pacjenci szukali zabiegu usg ginekologiczne i położnicze w pobliżu Gdańska, w miejscowościach: Sopot, Rumia oraz Wejherowo.

Więcej na temat USG ginekologiczne i położnicze

Wpisz zabieg, miejscowość, klinikę lub lekarza…