USG ginekologiczne i położnicze Katowice

Inne placówki w pobliżu Katowic

Lekarze wykonujący USG ginekologiczne i położnicze w Katowicach

W Katowicach posiadamy w ofercie 9 specjalistów, którzy są ekspertami od tej usługi. Lekarze przyjmują pacjentów w 15 różnych placówkach.

lek. Paweł Czerwik

ginekolog-położnik

w EsteDerm

10 / 10
dr n. med. Dawid Serafin

ginekolog-położnik

w SERAFIN Klinika dla Kobiet

dr n. med. Dagmara Pluta

ginekolog-położnik

w SERAFIN Klinika dla Kobiet

lek. Dominik Wójtowicz

ginekolog-położnik

w Klinika Galena

dr n. med. Jarosław Maczuch

diagnosta obrazowy, radiolog

w Centrum Medyczne Severux

lek. Viktorija Kraskovska

radiolog

w Centrum Medyczne Severux

dr n. med. Karolina Bień

radiolog

w Centrum Medyczne Severux

lek. Jarosław Skupiński

radiolog

w Centrum Medyczne Severux

dr n. med. Aneta Walaszek-Gruszka

ginekolog-położnik, perinatolog

w SERAFIN Klinika dla Kobiet

USG ginekologiczne i położnicze Katowice - cena

Prezentujemy poniżej ceny związane z procedurą USG ginekologiczne i położnicze w Katowicach na podstawie cenników z 15 placówek. Najniższa cena to 50 zł za USG 3D / 4D położnicze natomiast najwyższa cena w Katowicach wynosi do 450 zł (USG prenatalne).

Ile kosztuje USG ginekologiczne i położnicze w Katowicach?

Poniższy wykres przedstawia wizualnie minimalne i maksymalne ceny najpopularniejszych metod w ramach usługi USG ginekologiczne i położnicze w katowickich placówkach:

cena minimalna
cena maksymalna

Tabela cen USG ginekologiczne i położnicze w Katowicach

Tabelaryczne zestawienie szczegółowych cen w zależności od metody oraz placówki:

 • USG ginekologiczne przez powłoki brzuszne
  Chorzów, St. Batorego 19

  150 zł

  Chorzów, Katowicka 157
  usg spojenia łonowego USG spojenia łonowego u kobiet w ciąży - 100 zł

  od 200 zł
  do 200 zł

  Katowice, Staromiejska 13A

  200 zł

 • USG ginekologiczne transwaginalne
  Bielsko-Biała, Żywiecka 71
  USG transwaginalne + Doppler - 200 zł

  200 zł

  150 zł

  Katowice, Francuska 46

  od 199 zł
  do 199 zł

  Tychy, Damrota 47A

  od 199 zł
  do 199 zł

  Gliwice, Dworcowa 25

  od 199 zł
  do 199 zł

  Katowice, Staromiejska 13A

  200 zł

 • USG I trymestru
  Bielsko-Biała, Żywiecka 71
  USG prenatalne I trymestr - 350 zł + krew 170 zł

  350 zł

  Gliwice, Piłsudskiego 9
  ciąża pojedyncza - 300 zł ciąża mnoga - 400 zł Nagranie płyty CD podczas badania prenatalnego - 100 zł Wydruk zdjęć 4D malucha podczas badania prenatalnego - 50 zł

  od 300 zł
  do 400 zł

  Tychy, Bielska 135b
  260 zł - bliźniaki

  od 250 zł
  do 260 zł

  Katowice, Kościuszki 215B
  Ciąża pojedyncza - 260 zł Ciąża mnoga - 360 zł

  od 260 zł
  do 260 zł

 • USG II trymestru
  Bielsko-Biała, Żywiecka 71
  USG prenatalne II trymestr - 350 zł

  350 zł

  Gliwice, Piłsudskiego 9
  ciąża pojedyncza - 350 zł ciąża mnoga - 450 zł Nagranie płyty CD podczas badania prenatalnego - 100 zł Wydruk zdjęć 4D malucha podczas badania prenatalnego - 50 zł

  od 350 zł
  do 450 zł

  od 250 zł
  do 250 zł

  Katowice, Kościuszki 215B
  Ciąża pojedyncza - 290 zł Ciąża mnoga - 390 zł

  od 290 zł
  do 290 zł

 • USG 3D / 4D położnicze

  od 250 zł
  do 300 zł

  Katowice, Staromiejska 13A
  (dopłata do badania USG)

  50 zł

 • USG prenatalne
  Bielsko-Biała, Żywiecka 71
  USG prenatalne I trymestr - 350 zł + krew 170 zł USG prenatalne II trymestr - 350 zł USG prenatalne III trymestr - 350 zł Badanie prenatalne ciąża bliźniacza I trymestr - 550 zł + krew 170 zł Badanie prenatalne ciąża bliźniacza II trymestr - 650 zł Badanie prenatalne ciąża bliźniacza III trymestr - 650 zł

  od 280 zł
  do 280 zł

  Gliwice, Piłsudskiego 9
  trymestr I ciąża pojedyncza - 300 zł trymestr I ciąża mnoga - 400 zł trymestr II ciąża pojedyncza - 350 zł trymestr II ciąża mnoga - 450 zł trymestr III ciąża pojedyncza - 350 zł trymestr III ciąża mnoga - 450 zł Nagranie płyty CD podczas badania prenatalnego - 100 zł Wydruk zdjęć 4D malucha podczas badania prenatalnego - 50 zł

  od 300 zł
  do 450 zł

 • Wideosesja – podglądanie malucha w czasie rzeczywistym z nagraniem płyty CD
  Gliwice, Piłsudskiego 9
  ciąża pojedyncza - 200 zł ciąża mnoga - 300 zł

  od 200 zł
  do 300 zł

Posiadamy również ofertę w 43 innych miastach. Sprawdź ceny USG ginekologiczne i położnicze w innych miastach.

USG ginekologiczne i położnicze w Katowicach - gdzie najlepiej?

Katowickie gabinety ginekologiczno-położnicze wyposażone są w nowoczesne ultrasonografy typu Voluson lub Lopiq. Urządzenia te poprzez obrazowanie 3D i 4D w czasie rzeczywistym pozwalają na dokładne obejrzenie narządów rodnych kobiety, a w przypadku ciąży skrupulatne zbadanie płodu. Badania te wykonywane przezbrzusznie lub przezpochwowo pozwalają na trafną diagnozę. 

Na badanie USG ginekologiczne i położnicze do Katowic

W katowickim prywatnym Gabinecie Ginekologicznym dr. Artura Chełmickiego pacjentka może poddać się badaniu ginekologicznemu lub położniczemu za pomocą nowoczesnego ultrasonografu GE Voluson 730 Expert. Posiada on funkcję zapisu 3D/4D oraz obrazowanie harmoniczne. Jest niezwykle pomocny w badaniu narządów rodnych kobiety a także płodu. Badanie tym aparatem wykona sam dr Artur Chełmicki, specjalista ginekologii i położnictwa, który tytuł doktora nauk medycznych otrzymał w 2008 roku. Lekarz zdobywał swoje doświadczenie ginekologiczne i położnicze, pracując w szpitalach w Polsce i Wielkiej Brytanii.

Do swojego Gabinetu Ginekologiczno-Położniczego zaprasza kobiety dr Ewa Puchała, specjalista ginekologii i położnictwa, którym jest od 1999 roku oraz seksuologii od 2011. Pani doktor wzbogacała swoją wiedzę, uczestnicząc w licznych kursach i szkoleniach, np. certyfikat uczestnictwa w kursie "Ultrasonografia w położnictwie i ginekologii" w 2008 roku. Jej gabinet wyposażony jest w wysokiej klasy aparat USG Lopiq-C5 Premium, którym wykonuje badania ginekologiczne oraz położnicze i prenatalne w I, II i III trymestrze ciąży z dokumentacją fotograficzną (pozwalają na to głowice 4C i E8C).

Zięba Clinic to przychodnia ginekologiczno-położnicza, gdzie można udać się na badanie ginekologiczne do dr Katarzyny Zawadzkiej, specjalisty ginekologii i położnictwa. Pani doktor posiada II stopień specjalizacji w tej dziedzinie medycyny od 2004 roku. W trakcie wizyty pomocne przy diagnostyce i leczeniu chorób kobiecych, oprócz badania ginekologicznego, jest tutaj wykorzystanie aparatu USG Voluson 730 Expert, dzięki któremu możliwe jest bardzo płynne obrazowanie oraz technologia 3D i 4D. Ta ostatnia wykorzystywana także przy USG położniczym i prenatalnym m.in. do zapisu rytmu serca płodu.

Kolejny katowicki Gabinet Ginekologiczno-Położniczy, w którym pacjentka może poddać się badaniu za pomocą aparatu USG, prowadzony jest przez dr Ewę Grzesiak-Kubicę, specjalistę w zakresie położnictwa i ginekologii oraz cytologa. Pani doktor uzyskała II stopień specjalizacji w tej dziedzinie medycyny w 1984 roku, a doktorem nauk medycznych jest od roku 1989. W swoim prywatnym gabinecie wykonuje m.in. badania ginekologiczne i położnicze przezbrzuszne, a także przezpochwowe za pomocą aparatu USG. 

Lecznica to Specjalistyczna Praktyka Lekarska, mieszcząca się w centrum Katowic, gdzie od 1990 roku przyjmuje dr Małgorzata Kurkowska, specjalista ginekolog i położnik. Jej największym zainteresowaniem jest metoda ultrasonografii w ginekologii i położnictwie, w roku 1985 ukończyła kurs o tej tematyce. Za swoją pracę doktorską pt. "Ocena badań ultrasonograficznych i hormonalnych w prognozowaniu poronień zagrażających", otrzymała Ogólnopolską Nagrodę Naukową. W swoim gabinecie wykonuje m.in. badania USG sondą dopochwową, która bardzo dokładnie obrazuje macicę, jajniki oraz niewielki płód. 

Poradnia Ginekologiczna w Centrum Medycznym Angelius Provita wyposażona jest w dwa aparaty, wykorzystywane przy badaniach USG ginekologicznym i położniczym: Voluson 730 Pro oraz Voluson 730 Expert. Pozwalają one w technice 3D i 4D na dokładne obejrzenie narządów rodnych kobiety. Te same sprzęty wykorzystywane tutaj podczas badania prenatalnego pomagają ocenić rozwój płodu oraz wykryć wady wrodzone np. rozszczep wargi. Jednym z lekarzy przeprowadzającym tu badania jest dr Tomasz Zieliński, specjalista ginekolog-położnik. Jego doświadczenie wzbogacone jest udziałem w szkoleniach zawodowych, np. certyfikat z 2010 r. Sekcji Ultrasonograficznej PTG na wykonywanie badań USG położniczych i ginekologicznych.

Pacjenci szukali zabiegu usg ginekologiczne i położnicze w pobliżu Katowic, w miejscowościach: Sosnowiec, Siemianowice Śląskie, Będzin, Mysłowice, Ruda Śląska, Bytom, Dąbrowa Górnicza, Piekary Śląskie, Zabrze, Jaworzno, Tarnowskie Góry, Oświęcim, Żory, Zawiercie oraz Jastrzębie-Zdrój.

Więcej na temat USG ginekologiczne i położnicze

Wpisz zabieg, miejscowość, klinikę lub lekarza…