USG ginekologiczne i położnicze Częstochowa i okolice

Bezpośrednio w Częstochowie nie dysponujemy placówką wykonującą uSG ginekologiczne i położnicze, natomiast możemy zaproponować wykonanie zabiegu w jednej z 93 innych klinik z okolicy Częstochowy. USG ginekologiczne i położnicze można przeprowadzić m.in. w KCM Clinic w Jeleniej Górze (237 km od Częstochowy) w cenie 100 zł lub w Zespół Przychodni Specjalistycznych Prima w Warszawie (203 km od Częstochowy) gdzie cena za uSG ginekologiczne i położnicze wynosi 160 zł. Wiecej informacji na temat zabiegu można przeczytać tutaj. Poniżej prezentujemy wszystkie alternatywne placówki, do których można umówić się na wizytę przez Kliniki.pl.

BALI CLINIC

Warszawa, ul. Roentgena 44 lok. U1(198 km od Częstochowy)
9,2 / 10  •  Znakomita  •  157 opinii
 • Badanie USG ciąży do 10 tyg. Wg zaleceń PTG 300 zł
 • Badanie USG ciąży między 11-14 tygodniem ciąży. wg zaleceń P... 300 zł
 • Badanie USG ciąży między 18-22 tygodniem ciąży (połówkowe) w... 450 zł
 • Badanie USG ciąży między 28-32 tygodniem ciąży wg zaleceń P... 450 zł

  USG ginekologiczne i położnicze najbliżej Częstochowy - cena

  Prezentujemy poniżej ceny związane z procedurą USG ginekologiczne i położnicze najbliżej Częstochowy na podstawie cenników z 93 placówek. Najniższa cena to 50 zł za USG 3D / 4D położnicze natomiast najwyższa cena w Częstochowie wynosi do 700 zł (USG I trymestru).

  Ile kosztuje USG ginekologiczne i położnicze w najbliższej odległości od Częstochowy?

  Poniższy wykres przedstawia wizualnie minimalne i maksymalne ceny najpopularniejszych metod w ramach usługi USG ginekologiczne i położnicze najbliżej Częstochowy:

  cena minimalna
  cena maksymalna

  Tabela cen USG ginekologiczne i położnicze najbliżej Częstochowy

  Tabelaryczne zestawienie szczegółowych cen w zależności od metody oraz placówki:

  Posiadamy również ofertę w 39 innych miastach. Sprawdź ceny USG ginekologiczne i położnicze w innych miastach.

  USG ginekologiczne i położnicze w Częstochowie - gdzie najlepiej?

  USG położnicze wykonuje się w celu potwierdzenia ciąży po dodatnim wyniku testu ciążowego oraz w celu rozpoznania wszelkich nieprawidłowości w rozwoju płodu. Według Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego, USG w ciąży powinno być wykonywane trzy razy: przed 11 tygodniem (jw), między 11-14 tygodniem w celu oceny budowy płodu, między 20-22 tygodniem, kiedy możliwa jest już  ocena struktur wewnętrznych płodu i między 30-32 tygodniem, aby stwierdzić położenie płodu, dokonać jego pomiaru i oceny dojrzałości łożyska.

  USG położnicze w Częstochowie – gdzie wykonywane są badania?

  Diagnostykę i leczenie chorób kobiecych oferuje lek. med. Jacek Ziębiński, specjalista ginekologii i położnictwa II stopnia, który pracę ginekologa-położnika rozpoczął w 1987 r. na Oddziale Ginekologii i Położnictwa Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w Częstochowie. Obecnie, w ramach Gabinetu, który prowadzi od 1992 r., oprócz prowadzenia ciąży prawidłowej i patologicznej, świadczy m.in.  badania USG przezbrzuszne i dopochwowe oraz USG piersi. Kwalifikacje w tym zakresie potwierdzają certyfikaty w zakresie USG oraz cytodiagnostyki onkologicznej. Dr Ziębiński jest członkiem Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego.

  Profesjonalne prowadzenie ciąży i porodu zapewnia Gabinet Bi-Med, gdzie ponadto pacjentki mogą wykonać USG ginekologiczne i położnicze, a przyszłe mamy mają do dyspozycji nowoczesną ultrasonografię USG 4D, dzięki czemu mogą skorzystać z badań prenatalnych z możliwością  wykrywania wad płodu. Oferta obejmuje również diagnostykę chorób nowotworowych oraz leczenie zachowawcze, zabiegowe i operacyjne w kierunku raka szyjki macicy, z uwzględnieniem badania cytologicznego.

  Diagnostykę ciąży oraz badania prenatalne oferuje również Premedic. Procedura USG przeprowadzana jest przy użyciu sondy dopochwowej co najmniej czterokrotnie zgodnie z rekomendacjami Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego. Gwarancją wysokiej jakości świadczeń w zakresie ultrasonografii, przeprowadzanych w placówce, jest certyfikacja zespołu przez Fetal Medicine Foundation (Fundacja Medycyny Płodowej). Badania wykonywane są aparatem Voluson Expert VE 730 w oparciu o standardy europejskie FMF London oraz Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego. Ofertę stanowią również badania prenatalne z echokardiografią płodu oraz badanie przezierności karkowej (NT).

  Więcej na temat USG ginekologiczne i położnicze

  Wpisz zabieg, miejscowość, klinikę lub lekarza…