USG ginekologiczne i położnicze Częstochowa i okolice

Bezpośrednio w Częstochowie nie dysponujemy placówką wykonującą uSG ginekologiczne i położnicze, natomiast możemy zaproponować wykonanie zabiegu w jednej z 104 innych klinik z okolicy Częstochowy. USG ginekologiczne i położnicze można przeprowadzić m.in. w Bora Clinic Centrum Medyczne w Warszawie (207 km od Częstochowy) w cenie 350 zł lub w Centrum Medyczne Severux w Chorzowie (57 km od Częstochowy) gdzie cena za uSG ginekologiczne i położnicze wynosi 200 zł. Wiecej informacji na temat zabiegu można przeczytać tutaj. Poniżej prezentujemy wszystkie alternatywne placówki, do których można umówić się na wizytę przez Kliniki.pl.

USG ginekologiczne i położnicze najbliżej Częstochowy - cena

Prezentujemy poniżej ceny związane z procedurą USG ginekologiczne i położnicze najbliżej Częstochowy na podstawie cenników z 104 placówek. Najniższa cena to 50 zł za USG 3D / 4D położnicze natomiast najwyższa cena w Częstochowie wynosi do 700 zł (USG I trymestru).

Ile kosztuje USG ginekologiczne i położnicze w najbliższej odległości od Częstochowy?

Poniższy wykres przedstawia wizualnie minimalne i maksymalne ceny najpopularniejszych metod w ramach usługi USG ginekologiczne i położnicze najbliżej Częstochowy:

cena minimalna
cena maksymalna

Tabela cen USG ginekologiczne i położnicze najbliżej Częstochowy

Tabelaryczne zestawienie szczegółowych cen w zależności od metody oraz placówki:

Posiadamy również ofertę w 51 innych miastach. Sprawdź ceny USG ginekologiczne i położnicze w innych miastach.

USG ginekologiczne i położnicze w Częstochowie - gdzie najlepiej?

USG położnicze wykonuje się w celu potwierdzenia ciąży po dodatnim wyniku testu ciążowego oraz w celu rozpoznania wszelkich nieprawidłowości w rozwoju płodu. Według Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego, USG w ciąży powinno być wykonywane trzy razy: przed 11 tygodniem (jw), między 11-14 tygodniem w celu oceny budowy płodu, między 20-22 tygodniem, kiedy możliwa jest już  ocena struktur wewnętrznych płodu i między 30-32 tygodniem, aby stwierdzić położenie płodu, dokonać jego pomiaru i oceny dojrzałości łożyska.

USG położnicze w Częstochowie – gdzie wykonywane są badania?

Diagnostykę i leczenie chorób kobiecych oferuje lek. med. Jacek Ziębiński, specjalista ginekologii i położnictwa II stopnia, który pracę ginekologa-położnika rozpoczął w 1987 r. na Oddziale Ginekologii i Położnictwa Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w Częstochowie. Obecnie, w ramach Gabinetu, który prowadzi od 1992 r., oprócz prowadzenia ciąży prawidłowej i patologicznej, świadczy m.in.  badania USG przezbrzuszne i dopochwowe oraz USG piersi. Kwalifikacje w tym zakresie potwierdzają certyfikaty w zakresie USG oraz cytodiagnostyki onkologicznej. Dr Ziębiński jest członkiem Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego.

Profesjonalne prowadzenie ciąży i porodu zapewnia Gabinet Bi-Med, gdzie ponadto pacjentki mogą wykonać USG ginekologiczne i położnicze, a przyszłe mamy mają do dyspozycji nowoczesną ultrasonografię USG 4D, dzięki czemu mogą skorzystać z badań prenatalnych z możliwością  wykrywania wad płodu. Oferta obejmuje również diagnostykę chorób nowotworowych oraz leczenie zachowawcze, zabiegowe i operacyjne w kierunku raka szyjki macicy, z uwzględnieniem badania cytologicznego.

Diagnostykę ciąży oraz badania prenatalne oferuje również Premedic. Procedura USG przeprowadzana jest przy użyciu sondy dopochwowej co najmniej czterokrotnie zgodnie z rekomendacjami Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego. Gwarancją wysokiej jakości świadczeń w zakresie ultrasonografii, przeprowadzanych w placówce, jest certyfikacja zespołu przez Fetal Medicine Foundation (Fundacja Medycyny Płodowej). Badania wykonywane są aparatem Voluson Expert VE 730 w oparciu o standardy europejskie FMF London oraz Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego. Ofertę stanowią również badania prenatalne z echokardiografią płodu oraz badanie przezierności karkowej (NT).

Więcej na temat USG ginekologiczne i położnicze

Wpisz zabieg, miejscowość, klinikę lub lekarza…