Znamiona barwnikowe / pieprzyki - usuwanie laserem Katowice

Inne placówki w pobliżu Katowic

Lekarze wykonujący znamiona barwnikowe / pieprzyki - usuwanie laserem w Katowicach

W Katowicach posiadamy w ofercie 4 specjalistów, którzy są ekspertami od tej usługi. Lekarze przyjmują pacjentów w 14 różnych placówkach. Usługa usuwanie znamion i pieprzyków w Katowicach jest najczęściej wykonywana przez lekarza wykonującego zabiegi medycyny estetycznej.

dr n. med. Bogdan Szymala

ginekolog-położnik, ginekolog-onkolog

w Klinika Galena

9,5 / 10
dr n. med. Artur Sandelewski

chirurg ogólny, lekarz wykonujący zabiegi medycyny estetycznej

w San-Medical Centrum Medyczne

9,4 / 10
dr n. med. Alina Skrzypek-Salamon

dermatolog, lekarz wykonujący zabiegi medycyny estetycznej

w Skin Clinic

lek. Hiacynta Kwiatkowska

lekarz wykonujący zabiegi medycyny estetycznej

w Skin Clinic

Znamiona barwnikowe / pieprzyki - usuwanie laserem Katowice - cena

Prezentujemy poniżej ceny procedury znamiona barwnikowe / pieprzyki - usuwanie laserem w 14 placówkach w Katowicach. Najniższa cena wynosi 100 zł w Centrum Zdrowia Sanvita, najwyższa to 1600 zł, natomiast średni koszt to 379 zł.

Ile kosztuje znamiona barwnikowe / pieprzyki - usuwanie laserem w Katowicach?

Poniższy wykres przedstawia wizualnie minimalne i maksymalne ceny najpopularniejszych metod w ramach usługi znamiona barwnikowe / pieprzyki - usuwanie laserem w katowickich placówkach:

Posiadamy również ofertę w 21 innych miastach. Sprawdź ceny znamiona barwnikowe / pieprzyki - usuwanie laserem w innych miastach.

Znamiona barwnikowe / pieprzyki - usuwanie laserem w Katowicach - gdzie najlepiej?

Znamiona melanocytowe, zwane pieprzykami, pojawiają się na granicy skóry właściwej i naskórka wskutek rozrostu komórek, produkujących melaninę. Mogą być płaskie lub wypukłe i posiadać rozmiar od kilku milimetrów do kilku centymetrów. Niektórzy posiadają znamiona wrodzone, choć u większości zmiany są nabyte w dzieciństwie. Pomimo, iż większość znamion nie powinna budzić niepokoju, niektóre z nich należy monitorować pod kątem niebezpiecznych objawów czerniaka. Laserowe usuwanie znamion jest alternatywą dla metody chirurgicznej, nie narusza ciągłości skóry i nie pozostawia blizn. Zabieg polega na odparowaniu zmiany i z uwagi na małoinwazyjny charakter jest wykonywany także u dzieci.

Laserowe usuwanie zmian barwnikowych w Katowicach

Zabiegi usuwania znamion barwnikowych, włókniaków, naczynek na twarzy i na nogach, a także brodawek oraz inne zabiegi kosmetyczno-chirurgiczne oferuje Gabinet Diagnostyczno-Chirurgiczny dr hab. n. med. Damiana Ziai. Oprócz lasera, usuwanie znamion odbywa się tu metodą klasyczną z możliwością wysłania materiału do badania histopatologicznego (według wskazań), a każdy rodzaj postępowania poprzedza specjalistyczna diagnostyka. Kwalifikacje kardy medycznej placówki potwierdza współpraca ze Śląskim Uniwersytetem Medycznym w Katowicach.

Laserowym usuwaniem zmian skórnych, w tym znamion barwnikowych, zajmuje się w Katowicach także dr n. med. Magdalena Kolanko, specjalista dermatolog-wenerolog. Absolwentka Wydziału Lekarskiego Śląskiej Akademii Medycznej specjalizuje się m.in. w wideodermatoskopii, dermatochirurgii oraz medycynie estetycznej, od kilku lat koncentrując się na diagnostyce zmian przednowotworych i nowotworowych skóry. W ramach usług przeprowadza sezonowe badania i kontrole wideodermatoskopowe znamion oraz zabiegi ich dermatochirurgicznego usunięcia z użyciem lasera CO2 hiszpańskiej firmy Union Medical.

Znamiona barwnikowe / pieprzyki - usuwanie laserem mają w swojej ofercie również specjaliści AtenaClinic w Łaziskach Górnych (ok. 20 km od Katowic). Oferta obejmuje ponadto usuwanie włókniaków, naczyniaków rubinowych, brodawek wirusowych (kurzajek) i innych zmian skórnych, a zabiegi przeprowadzane są z użyciem lasera frakcyjnego CO2 Fire-Xel, który w placówce, oprócz zabiegów z zakresu dermatochirurgii jest stosowany w leczeniu blizn (potrądzikowych, pourazowych czy pooperacyjnych) oraz w procedurach odmładzających. Oprócz laserowej metody, placówka oferuje także chirurgiczne usuwanie zmian skórnych z histopatologicznym badaniem materiału.

Pacjenci szukali zabiegu znamiona barwnikowe / pieprzyki - usuwanie laserem w pobliżu Katowic, w miejscowościach: Chorzów, Sosnowiec, Siemianowice Śląskie, Świętochłowice, Mysłowice, Ruda Śląska, Bytom, Dąbrowa Górnicza, Piekary Śląskie, Tychy, Zabrze, Jaworzno, Tarnowskie Góry, Oświęcim, Żory, Zawiercie, Rybnik oraz Jastrzębie-Zdrój.

Więcej na temat znamiona barwnikowe / pieprzyki - usuwanie laserem

Wpisz zabieg, miejscowość, klinikę lub lekarza…