Znamiona barwnikowe / pieprzyki - usuwanie laserem Częstochowa

Lekarze wykonujący znamiona barwnikowe / pieprzyki - usuwanie laserem w Częstochowie

W Częstochowie posiadamy w ofercie 1 specjalistów, którzy są ekspertami od tej usługi. Lekarze przyjmują pacjentów w 1 różnych placówkach. Usługa usuwanie znamion i pieprzyków w Częstochowie jest najczęściej wykonywana przez lekarza wykonującego zabiegi medycyny estetycznej.

lek. Jarosław Rządkowski

chirurg ogólny, flebolog, lekarz wykonujący zabiegi medycyny estetycznej

w Bellazone

10 / 10

Znamiona barwnikowe / pieprzyki - usuwanie laserem w Częstochowie - gdzie najlepiej?

Laser to urządzenie, które pozwala na usunięcie zmian skórnych bez przerywania jej ciągłości i bez pozostawiania blizn. Działanie lasera pobudza procesy regeneracyjne skóry i pozwala w mało inwazyjny sposób usunąć pieprzyki i inne zmiany na skórze. Sam zabieg usunięcia pieprzyków jest krótki i zazwyczaj jednorazowy, a efekty widoczne są natychmiast. Podczas zabiegu laserowego pacjent poddawany jest znieczuleniu miejscowemu. Zabieg jest bezbolesny i nie pozostawia na skórze blizn ani obrzęków, a jedynie mały strupek, który goi się w około dwa tygodnie. Zabiegi laserowego usuwania znamion barwnikowych wykonuje dermatolog lub lekarz medycyny estetycznej.

Gdzie w Częstochowie można laserem usunąć pieprzyki

Zabiegowi laserowego usunięcia znamion barwnikowych można poddać się u lek. med. Ryszarda Suligi, który jest specjalistą w zakresie chirurgii ogólnej i chirurgii plastycznej oraz członkiem Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej i Rekonstrukcyjnej. Dr Suliga specjalizuje się w  zabiegach medycyny estetycznej i laseroterapii, w tym usuwaniu znamion i korekcji blizn.

Kinga &Arkadiusz Nicer Dermatologia Estetyczna i Laserowa to nowoczesna placówka, która oferuje swym pacjentom laserowe usuwanie zmian skórnych. Placówka wyposażona jest w nowoczesny laser CO2 z rozbudowanym modułem Fraxional Pixel CO2. Urządzenie to działa łagodniej i mniej inwazyjnie niż tradycyjne lasery CO2, umożliwiając bardziej precyzyjne usuwanie zmian skórnych.

Znamiona barwnikowe / pieprzyki - usuwanie laserem ma w swojej ofercie także lek. med. Agata Kusiba-Strażyńska, która posiada ona specjalizację II stopnia w zakresie dermatologii i wenerologii. Dr Kusiba-Strażyńska jest dyplomowanym kosmetologiem i od 1997 roku prowadzi prywatną praktykę lekarską, oferując pacjentom szeroki zakres usług w zakresie dermatologii, kosmetologii, oraz medycyny estetycznej. Zanbiegi usuwania znamion barwnikowych wykonuje laserem biostymulacyjnym oraz laserem frakcyjnym.

Pacjenci szukali zabiegu znamiona barwnikowe / pieprzyki - usuwanie laserem w pobliżu Częstochowy, w miejscowościach: Lubliniec, Radomsko, Zawiercie oraz Tarnowskie Góry.

Więcej na temat znamiona barwnikowe / pieprzyki - usuwanie laserem

Wpisz zabieg, miejscowość, klinikę lub lekarza…