Znamiona barwnikowe / pieprzyki - usuwanie laserem Częstochowa i okolice

Bezpośrednio w Częstochowie nie dysponujemy placówką wykonującą znamiona barwnikowe / pieprzyki - usuwanie laserem, natomiast możemy zaproponować wykonanie zabiegu w jednej z 57 innych klinik z okolicy Częstochowy. Znamiona barwnikowe / pieprzyki - usuwanie laserem można przeprowadzić m.in. w Wrocławskie Centrum Urody we Wrocławiu (146 km od Częstochowy) w cenie 250 zł lub w GOYA Medical - proktologia, flebologia, chirurgia we Wrocławiu (158 km od Częstochowy) gdzie cena za znamiona barwnikowe / pieprzyki - usuwanie laserem wynosi 450 zł. Poniżej prezentujemy wszystkie alternatywne placówki, do których można umówić się na wizytę przez Kliniki.pl.

Znamiona barwnikowe / pieprzyki - usuwanie laserem najbliżej Częstochowy - cena

Prezentujemy poniżej ceny procedury znamiona barwnikowe / pieprzyki - usuwanie laserem w 57 placówkach w Częstochowie. Najniższa cena wynosi 100 zł w Centrum Zdrowia Sanvita, najwyższa to 1600 zł, natomiast średni koszt to 366 zł.

Ile kosztuje znamiona barwnikowe / pieprzyki - usuwanie laserem w najbliższej odległości od Częstochowy?

Poniższy wykres przedstawia wizualnie minimalne i maksymalne ceny najpopularniejszych metod w ramach usługi znamiona barwnikowe / pieprzyki - usuwanie laserem najbliżej Częstochowy:

Posiadamy również ofertę w 21 innych miastach. Sprawdź ceny znamiona barwnikowe / pieprzyki - usuwanie laserem w innych miastach.

Znamiona barwnikowe / pieprzyki - usuwanie laserem w Częstochowie - gdzie najlepiej?

Laser to urządzenie, które pozwala na usunięcie zmian skórnych bez przerywania jej ciągłości i bez pozostawiania blizn. Działanie lasera pobudza procesy regeneracyjne skóry i pozwala w mało inwazyjny sposób usunąć pieprzyki i inne zmiany na skórze. Sam zabieg usunięcia pieprzyków jest krótki i zazwyczaj jednorazowy, a efekty widoczne są natychmiast. Podczas zabiegu laserowego pacjent poddawany jest znieczuleniu miejscowemu. Zabieg jest bezbolesny i nie pozostawia na skórze blizn ani obrzęków, a jedynie mały strupek, który goi się w około dwa tygodnie. Zabiegi laserowego usuwania znamion barwnikowych wykonuje dermatolog lub lekarz medycyny estetycznej.

Gdzie w Częstochowie można laserem usunąć pieprzyki

Zabiegowi laserowego usunięcia znamion barwnikowych można poddać się u lek. med. Ryszarda Suligi, który jest specjalistą w zakresie chirurgii ogólnej i chirurgii plastycznej oraz członkiem Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej i Rekonstrukcyjnej. Dr Suliga specjalizuje się w  zabiegach medycyny estetycznej i laseroterapii, w tym usuwaniu znamion i korekcji blizn.

Kinga &Arkadiusz Nicer Dermatologia Estetyczna i Laserowa to nowoczesna placówka, która oferuje swym pacjentom laserowe usuwanie zmian skórnych. Placówka wyposażona jest w nowoczesny laser CO2 z rozbudowanym modułem Fraxional Pixel CO2. Urządzenie to działa łagodniej i mniej inwazyjnie niż tradycyjne lasery CO2, umożliwiając bardziej precyzyjne usuwanie zmian skórnych.

Znamiona barwnikowe / pieprzyki - usuwanie laserem ma w swojej ofercie także lek. med. Agata Kusiba-Strażyńska, która posiada ona specjalizację II stopnia w zakresie dermatologii i wenerologii. Dr Kusiba-Strażyńska jest dyplomowanym kosmetologiem i od 1997 roku prowadzi prywatną praktykę lekarską, oferując pacjentom szeroki zakres usług w zakresie dermatologii, kosmetologii, oraz medycyny estetycznej. Zanbiegi usuwania znamion barwnikowych wykonuje laserem biostymulacyjnym oraz laserem frakcyjnym.

Więcej na temat znamiona barwnikowe / pieprzyki - usuwanie laserem

Wpisz zabieg, miejscowość, klinikę lub lekarza…