Znamiona barwnikowe / pieprzyki - usuwanie laserem Łódź

Lekarze wykonujący znamiona barwnikowe / pieprzyki - usuwanie laserem w Łodzi

W Łodzi posiadamy w ofercie 2 specjalistów, którzy są ekspertami od tej usługi. Lekarze przyjmują pacjentów w 3 różnych placówkach. Usługa usuwanie znamion i pieprzyków w Łodzi jest najczęściej wykonywana przez lekarza wykonującego zabiegi medycyny estetycznej.

lek. Iwona Kulesza

stomatolog, lekarz wykonujący zabiegi medycyny estetycznej

w CODE Centrum Medyczne

10 / 10
lek. Aleksander Gruchała

lekarz wykonujący zabiegi medycyny estetycznej

w Sthetica

Znamiona barwnikowe / pieprzyki - usuwanie laserem Łódź - cena

Prezentujemy poniżej ceny procedury znamiona barwnikowe / pieprzyki - usuwanie laserem w 3 placówkach w Łodzi. Najniższa cena wynosi 150 zł w CODE Centrum Medyczne, najwyższa to 300 zł, natomiast średni koszt to 200 zł.

Ile kosztuje znamiona barwnikowe / pieprzyki - usuwanie laserem w Łodzi?

Poniższy wykres przedstawia wizualnie minimalne i maksymalne ceny najpopularniejszych metod w ramach usługi znamiona barwnikowe / pieprzyki - usuwanie laserem w łódzkich placówkach:

Posiadamy również ofertę w 28 innych miastach. Sprawdź ceny znamiona barwnikowe / pieprzyki - usuwanie laserem w innych miastach.

Pacjenci szukali zabiegu znamiona barwnikowe / pieprzyki - usuwanie laserem w pobliżu Łodzi, w miejscowościach: Konstantynów Łódzki, Zgierz, Pabianice, Łask, Piotrków Trybunalski, Bełchatów oraz Tomaszów Mazowiecki.

Więcej na temat znamiona barwnikowe / pieprzyki - usuwanie laserem

Wpisz zabieg, miejscowość, klinikę lub lekarza…