Znamiona barwnikowe / pieprzyki - usuwanie laserem Poznań

Lekarze wykonujący znamiona barwnikowe / pieprzyki - usuwanie laserem w Poznaniu

W Poznaniu posiadamy w ofercie 1 specjalistów, którzy są ekspertami od tej usługi. Lekarze przyjmują pacjentów w 2 różnych placówkach. Usługa usuwanie znamion i pieprzyków w Poznaniu jest najczęściej wykonywana przez lekarza wykonującego zabiegi medycyny estetycznej.

lek. Rafał Prager

chirurg ogólny, lekarz wykonujący zabiegi medycyny estetycznej

w PROESTETICA Klinika dr Prager

Znamiona barwnikowe / pieprzyki - usuwanie laserem Poznań - cena

Prezentujemy poniżej ceny procedury znamiona barwnikowe / pieprzyki - usuwanie laserem w 2 placówkach w Poznaniu. Najniższa cena wynosi 200 zł w Poradnia chirurgii Poznań, najwyższa to 250 zł, natomiast średni koszt to 225 zł.

Ile kosztuje znamiona barwnikowe / pieprzyki - usuwanie laserem w Poznaniu?

Poniższy wykres przedstawia wizualnie minimalne i maksymalne ceny najpopularniejszych metod w ramach usługi znamiona barwnikowe / pieprzyki - usuwanie laserem w poznańskich placówkach:

Posiadamy również ofertę w 21 innych miastach. Sprawdź ceny znamiona barwnikowe / pieprzyki - usuwanie laserem w innych miastach.

Znamiona barwnikowe / pieprzyki - usuwanie laserem w Poznaniu - gdzie najlepiej?

Pacjenci którzy chcą pozbyć się znamion barwnikowych, tzw. pieprzyków, mogą usunąć je za pomocą lasera. Jest to małoinwazyjna alternatywa dla wycięcia chirurgicznego. Zabieg opiera się na rozpadzie nadmiaru melatoniny w skórze pod wpływem wiązki lasera. W trakcie zabiegu nie następuje termiczne uszkodzenie tkanek, dzięki czemu operacja jest praktycznie bezbolesna, nie wymaga więc zastosowania znieczulenia. Zabieg wykonywany jest w trybie ambulatoryjnym, a pacjent tego samego dnia może wrócić do domu. Procedura trwa zaledwie kilkanaście sekund albo kilka minut (w zależności od wielkości i głębokości pieprzyka) i na ogół wystarczy tylko jeden zabieg, aby uzyskać trwały efekt. Pełen rezultat widać po zagojeniu rany czyli ok 3-4 tygodniach.

Laserowe usuwanie pieprzyków w Poznaniu

Znamiona barwnikowe można usunąć laserem w klinice medycyny estetycznej Symbiosis, znajdującej się przy ul. Pięknej. Przed wykonaniem zabiegu lekarz przeprowadza wywiad i badanie dermatoskopowe, a następnie dobiera odpowiednią procedurę. W klinice usuwa się pieprzyki laserowo metodami odparowania, fotokoagulacji oraz fototermolizy. Można tu usunąć praktycznie każdy rodzaj zmiany barwnikowej. Symbiosis oferuje również inne zabiegi z zakresu dermatologii i medycyny estetycznej z wykorzystaniem laserów, takie jak usuwanie tatuażu, depilacja bądź bądź zamykanie naczyń.

Znamiona barwnikowe / pieprzyki - usuwanie laserem przeprowadza w Poznaniu także lek. med. Katarzyna Zakrzewska, specjalista dermatolog i wenerolog. Dr Zakrzewska ma wieloletnie doświadczenie zawodowe w zakresie usuwania pieprzyków za pomocą lasera. W tym celu pogłębiała swoją wiedzę, uczestnicząc w kursach i szkoleniach organizowanych przez m.in. Polskie Towarzystwo Dermatologiczne. W zakresie usług dr Zakrzewskiej znajdują się także inne zabiegi dermatologiczne, m.in. peelingi, kriochirurgia bądź elektrochirurgia.

W samym centrum Poznania, na rogu ul. Słowiańskiej przy ul. Pasieka mieści się gabinet Medic Laserplus, w którym można bezinwazyjnie, za pomocą lasera, pozbyć się znamion barwnikowych oraz pieprzyków. W tym celu stosuje się w placówce laser CO2 o długości fali 10.600 nm, dzięki czemu zabieg jest bezpieczny i praktycznie bezbolesny. Jedną z zalet tej procedury jest szybki powrót do codziennych czynności oraz nie uszkodzenie okolicznych tkanek. Za pomocą Lasera CO2 można tu również pozbyć się m.in. brodawek, gruczolaków a także kłykcin i modzeli.

Pacjenci szukali zabiegu znamiona barwnikowe / pieprzyki - usuwanie laserem w pobliżu Poznania, w miejscowościach: Luboń, Swarzędz oraz Gniezno.

Więcej na temat znamiona barwnikowe / pieprzyki - usuwanie laserem

Wpisz zabieg, miejscowość, klinikę lub lekarza…