Znamiona barwnikowe / pieprzyki - usuwanie laserem Kraków

Inne placówki w pobliżu Krakowa

Lekarze wykonujący znamiona barwnikowe / pieprzyki - usuwanie laserem w Krakowie

W Krakowie posiadamy w ofercie 1 specjalistów, którzy są ekspertami od tej usługi. Lekarze przyjmują pacjentów w 7 różnych placówkach. Usługa usuwanie znamion i pieprzyków w Krakowie jest najczęściej wykonywana przez lekarza wykonującego zabiegi medycyny estetycznej.

dr n. med. Katarzyna Podolec

wenerolog, dermatolog

w Centrum DER-MED Kraków

Znamiona barwnikowe / pieprzyki - usuwanie laserem Kraków - cena

Prezentujemy poniżej ceny procedury znamiona barwnikowe / pieprzyki - usuwanie laserem w 7 placówkach w Krakowie. Najniższa cena wynosi 150 zł w Nuova Estetica, najwyższa to 800 zł, natomiast średni koszt to 464 zł.

Ile kosztuje znamiona barwnikowe / pieprzyki - usuwanie laserem w Krakowie?

Poniższy wykres przedstawia wizualnie minimalne i maksymalne ceny najpopularniejszych metod w ramach usługi znamiona barwnikowe / pieprzyki - usuwanie laserem w krakowskich placówkach:

Posiadamy również ofertę w 21 innych miastach. Sprawdź ceny znamiona barwnikowe / pieprzyki - usuwanie laserem w innych miastach.

Znamiona barwnikowe / pieprzyki - usuwanie laserem w Krakowie - gdzie najlepiej?

Znamiona na skórze, występujące najczęściej w formie pieprzyków, są zmianami nowotworowymi, które w większości przypadków mają łagodny charakter i nie zagrażają zdrowiu. Usuwa się je zarówno w celach kosmetycznych, jak i zdrowotnych. W sytuacjach, kiedy podejrzewa się zmianę złośliwą, np. czerniaka skóry, konieczny jest zabieg chirurgiczny i poddanie wycinka badaniu histopatologicznemu. Łagodne znamiona, pieprzyki wystające ponad poziom skóry i mające postać guzków można usunąć przy pomocy lasera frakcyjnego CO2. Zabieg polega na odparowaniu komórek na skutek działania wiązek światła laserowego. Przed jego wykonaniem lekarz medycyny estetycznej aplikuje na skórę znieczulenie w formie maści, dzięki czemu zabieg jest bezbolesny i nie pozostawia blizn. Laser CO2 wykorzystuje się do usuwania łagodnych zmian barwnikowych, pieprzyków, kurzajek i naczyniaków, jak również plam soczewicowatych.

Gdzie w Krakowie można usunąć pieprzyki przy pomocy lasera

Osoby chcące usunąć pieprzyki metodą laserową mogą umówić się na zabieg w Centrum Nowoczesnej Medycyny Nowomed w Krakowie. Klinika świadczy usługi w zakresie medycyny estetycznej i dermatochirurgii, a znamiona barwnikowe usuwane są przy wykorzystaniu lasera frakcyjnego CO2, jak również poprzez chirurgiczne ich wycięcie, wymrażanie i elektrokoagulację.

Laserowym usuwaniem znamion skórnych w Krakowie zajmuje się też lek. med. Ewa Marzec, specjalista medycyny estetycznej i dermatolog. Ukończyła Wydział Lekarski Collegium Medicum UJ, a doświadczenie zawodowe zdobywała pracując na Oddziale Dermatologii Szpitala im. S. Żeromskiego w Krakowie oraz w gabinetach dermatologicznych. Specjalizuje się w leczeniu i diagnostyce chorób dermatologicznych u dorosłych i dzieci. Do usuwania zmian skórnych takich jak pieprzyki, naczyniaki czy kurzajki stosuje metodę krioterapii i elektrokoagulacji, jak również laseroterapię. Uczestniczy w programie profilaktyki czerniaka skóry „Badaj Znamiona”.

Znamiona barwnikowe / pieprzyki - usuwanie laserem znajduje się również w ofercie Małopolskiego Centrum Medycyny Estetycznej i Laserowej Consensus Med Instytut Piękna, prowadzonym przez lek .med Katarzynę Jasiewicz. Należy ona do Polskiego Towarzystwa Terapii Laserowej, a swoje kwalifikacje zawodowe podnosi uczestnicząc w licznych kursach i szkoleniach specjalistycznych z zakresu laseroterapii, takich jak „Zasady bezpiecznego i efektownego zastosowania lasera CO2 w dermatologii i medycynie estetycznej”, czy „Szkolenie w zakresie stosowania laserów CO2 Daeshin DS-30A Dream Pulse 2”.

Więcej na temat znamiona barwnikowe / pieprzyki - usuwanie laserem

Wpisz zabieg, miejscowość, klinikę lub lekarza…