Znamiona barwnikowe / pieprzyki - usuwanie laserem Wrocław

Inne placówki w pobliżu Wrocławia

Lekarze wykonujący znamiona barwnikowe / pieprzyki - usuwanie laserem we Wrocławiu

We Wrocławiu posiadamy w ofercie 9 specjalistów, którzy są ekspertami od tej usługi. Lekarze przyjmują pacjentów w 12 różnych placówkach. Usługa usuwanie znamion i pieprzyków we Wrocławiu jest najczęściej wykonywana przez lekarza wykonującego zabiegi medycyny estetycznej.

lek. Paweł Gołaszewski

chirurg ogólny, proktolog, flebolog

w GOYA Medical

10 / 10
lek. Błażej Jasiuk

proktolog, chirurg ogólny, flebolog

w GOYA Medical

10 / 10
lek. Dariusz Grzegorczyk

anestezjolog, specjalista medycyny paliatywnej, lekarz wykonujący zabiegi medycyny estetycznej

w DreamLift

9,5 / 10
dr n. med. Magdalena Dzięgała

w trakcie specjalizacji z dermatologii i wenerologii

w Natura Estetica – dermatologia i medycyna estetyczna (dr Magdalena Dzięgała, dr Mateusz Dzięgała)

lek. Ewa Wesołowska-Szepietowska

lekarz wykonujący zabiegi medycyny estetycznej

w Wrocławskie Centrum Urody

dr n. med. Adriana Paskal

w trakcie specjalizacji z chirurgii plastycznej.

w Wrocławskie Centrum Urody

dr n. med. Wiktor Paskal

w trakcie specjalizacji z chirurgii plastycznej

w Wrocławskie Centrum Urody

dr n. med. Monika Kukulska

lekarz wykonujący zabiegi medycyny estetycznej

w BeauMED Medycyna Estetyczna i Laseroterapia

dr n. med. Agnieszka Rusin-Tupikowska

dermatolog

w BeauMED Medycyna Estetyczna i Laseroterapia

Znamiona barwnikowe / pieprzyki - usuwanie laserem Wrocław - cena

Prezentujemy poniżej ceny procedury znamiona barwnikowe / pieprzyki - usuwanie laserem w 12 placówkach we Wrocławiu. Najniższa cena wynosi 150 zł w Poradnia chirurgii Wrocław, najwyższa to 450 zł, natomiast średni koszt to 304 zł.

Ile kosztuje znamiona barwnikowe / pieprzyki - usuwanie laserem we Wrocławiu?

Poniższy wykres przedstawia wizualnie minimalne i maksymalne ceny najpopularniejszych metod w ramach usługi znamiona barwnikowe / pieprzyki - usuwanie laserem w wrocławskich placówkach:

Posiadamy również ofertę w 21 innych miastach. Sprawdź ceny znamiona barwnikowe / pieprzyki - usuwanie laserem w innych miastach.

Znamiona barwnikowe / pieprzyki - usuwanie laserem we Wrocławiu - gdzie najlepiej?

Znamiona barwnikowe, zwane potocznie pieprzykami, mogą przybierać różną formę i występować w różnym miejscu na skórze. Te znajdujące się w miejscach drażnionych, takich jak dłonie, stopy, okolica podsutkowa czy srom, oraz znamiona wrodzone olbrzymie - są usuwane najczęściej, gdyż w przypadku takich pieprzyków istnieje największe prawdopodobieństwo rozwinięcia się z nich nowotworu złośliwego - czerniaka. Najbardziej zagrożone są także znamiona wrodzone i dysplastyczne, mniej znamiona wyniosłe, uszypułowane i owłosione. Likwidacja takich znamion za pomocą światła laserowego jest zabiegiem małoinwazyjnym i bezkrwawym, w czasie którego szybko można usunąć nawet duży pieprzyk.

Gdzie we Wrocławiu można pozbyć się znamion barwnikowych za pomocą lasera

Na laserową likwidację pieprzyków we Wrocławiu można udać się do Instytutu Dermamed. Placówka ta wyposażona jest w różne rodzaje laserów, za pomocą których lekarz może usunąć nie tylko znamiona barwnikowe różnego typu i z wielu okolic ciała pacjenta, ale także zlikwidować zmiany skórne, usunąć brodawki czy zamknąć naczyniaki. Do urządzeń tych należą: laser diodowy Varilite, platforma laserowa Alma Harmowy Elite oraz IPL drugiej generacji Ellipse czy laser frakcyjny Er-Glass Renas. Oprócz techniki laserowej, stosuje się tutaj chirurgiczne usuwanie znamion skórnych. Przeprowadzane są także badania dermatoskopowe (dermatoskopem Heine Delta 20 Plus) oraz histopatologiczne.

Usuwanie laserem znamion barwnikowych to jedna z propozycji medycznych Centrum Terapii Laserowej, znajdującego się we Wrocławiu. Do takich zabiegów wykorzystywany jest tutaj laser frakcyjny CO2. Alternatywnym zabiegiem jest chirurgiczne wycięcie pieprzyka . W każdym przypadku pacjent zostanie poddany badaniu dermatoskopowemu zmiany oraz, w razie potrzeby, badaniu histopatologicznemu. Można w placówce tej pozbyć się także innych niedoskonałości skóry: kaszaków, tłuszczaków oraz przebarwień posłonecznych czy blizn potrądzikowych.

Lekarzem, zajmującym się na terenie Wrocławia laserowym leczeniem znamion barwnikowych, jest lek. med. Adrian Chwojnicki, dermatolog i wenerolog (specjalizacja w 2006 roku), którego głównym kierunkiem zainteresowań w dermatologii estetycznej jest terapia laserowa, m.in. usuwanie zmian skórnych, także znamion barwnikowych, laserem CO2. Z tego zakresu doskonalił swoją wiedzę w Klinicznym Oddziale Dermatologiczno-Wenerologicznym 4. Wojskowego Szpitala Klinicznego z Polikliniką we Wrocławiu. W swoje praktyce lekarskiej, oprócz wypalania pieprzyków laserem, zajmuje się także usuwaniem guzków skóry czy krioterapią brodawek wirusowych.

Pacjenci szukali zabiegu znamiona barwnikowe / pieprzyki - usuwanie laserem w pobliżu Wrocławia, w miejscowościach: Oława, Oleśnica, Brzeg oraz Świdnica.

Więcej na temat znamiona barwnikowe / pieprzyki - usuwanie laserem

Wpisz zabieg, miejscowość, klinikę lub lekarza…