Znamiona barwnikowe / pieprzyki - usuwanie laserem Warszawa

Lekarze wykonujący znamiona barwnikowe / pieprzyki - usuwanie laserem w Warszawie

W Warszawie posiadamy w ofercie 13 specjalistów, którzy są ekspertami od tej usługi. Lekarze przyjmują pacjentów w 18 różnych placówkach. Usługa usuwanie znamion i pieprzyków w Warszawie jest najczęściej wykonywana przez lekarza wykonującego zabiegi medycyny estetycznej.

lek. Małgorzata Legocka

lekarz wykonujący zabiegi medycyny estetycznej; chirurg ogólny

w Ars Estetica Warszawa

10 / 10
lek. Antoni Krajewski

chirurg ogólny, lekarz wykonujący zabiegi medycyny estetycznej

w Klinika Sienna

9,4 / 10
dr n. med. Maciej Krajewski

dermatolog, lekarz wykonujący zabiegi medycyny estetycznej

w Klinika Krajewski

9,0 / 10
lek. Kamila Uczniak

dermatolog, wenerolog, lekarz wykonujący zabiegi medycyny estetycznej

w Centrum Dermatologiczne FEBUMED

dr n. med. Agnieszka Pszonak

dermatolog, wenerolog, lekarz wykonujący zabiegi medycyny estetycznej, dermatolog dziecięcy

w Centrum Dermatologiczne FEBUMED

lek. Marek Laskowski

dermatolog, wenerolog, lekarz wykonujący zabiegi medycyny estetycznej

w Centrum Dermatologiczne FEBUMED

lek. Klaudia Latkowska

lekarz wykonujący zabiegi medycyny estetycznej, dermatolog, dermatolog dziecięcy

w Centrum Dermatologiczne FEBUMED

lek. Kalina Wysocka-Dubielecka

dermatolog, wenerolog, dermatolog dziecięcy

w Centrum Dermatologiczne FEBUMED

lek. Paulina Bożek

dermatolog, wenerolog, lekarz wykonujący zabiegi medycyny estetycznej, dermatolog dziecięcy

w Centrum Dermatologiczne FEBUMED

lek. Monika Rogala

dermatolog, lekarz wykonujący zabiegi medycyny estetycznej, wenerolog, dermatolog dziecięcy

w Centrum Dermatologiczne FEBUMED

lek. Aneta Kulińska

dermatolog, wenerolog, dermatolog dziecięcy

w Centrum Dermatologiczne FEBUMED

mgr Wiktoria Abka

trycholog, magister pielęgniarstwa

w Klinika Sienna

lek. Franciszek Strzałkowski

anestezjolog, lekarz wykonujący zabiegi medycyny estetycznej

w Klinika Strzałkowski

Znamiona barwnikowe / pieprzyki - usuwanie laserem Warszawa - cena

Prezentujemy poniżej ceny procedury znamiona barwnikowe / pieprzyki - usuwanie laserem w 18 placówkach w Warszawie. Najniższa cena wynosi 150 zł w Poradnia chirurgii Warszawa, najwyższa to 500 zł, natomiast średni koszt to 341 zł.

Ile kosztuje znamiona barwnikowe / pieprzyki - usuwanie laserem w Warszawie?

Poniższy wykres przedstawia wizualnie minimalne i maksymalne ceny najpopularniejszych metod w ramach usługi znamiona barwnikowe / pieprzyki - usuwanie laserem w warszawskich placówkach:

Posiadamy również ofertę w 27 innych miastach. Sprawdź ceny znamiona barwnikowe / pieprzyki - usuwanie laserem w innych miastach.

Znamiona barwnikowe / pieprzyki - usuwanie laserem w Warszawie - gdzie najlepiej?

Znamiona barwnikowe występują praktycznie u każdego dorosłego człowieka. Jedną z metod ich usunięcia jest laseroterapia. Procedura przy użyciu lasera przeprowadzana jest najczęściej w znieczuleniu miejscowym i trwa kilka minut. Całkowite usunięcie zmiany za pomocą lasera możliwe jest w trakcie jednego zabiegu. Ze względu na konieczność ochrony miejsca zabiegowego przed działaniem promieni słonecznych, procedurę najlepiej przeprowadzić w okresie jesienno-zimowym. Należy pamiętać, że do leczenia laserowego kwalifikują się wyłącznie zmiany łagodne.

Zabieg laserowego usuwania zmian barwnikowych w Warszawie

Laseroterapię znamion barwnikowych wypukłych i płaskich przeprowadza dr n. med. Marcin Zakrzewski, specjalista dermatolog i lekarz medycyny estetycznej. Jest uczestnikiem cyklicznych kongresów edukacyjnych z zakresu dermatologii, takich jak Word Congress of Dermatology. Jest laureatem wyróżnienia Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego. Procedurę usuwania znamion laserem przeprowadza przy pomocy lasera CO2 BTL UML – 25. Zastosowana technologia umożliwia bezkontaktową pracę urządzenia, która gwarantuje całkowitą czystość pola operacyjnego. Użycie lasera zapewnia również redukcję krwawienia oraz natychmiastową koagulację. Specjalny nawiew zimnego powietrza umożliwia bezbolesny przebieg zabiegu, a tym samym sprawia, że znieczulenie nie jest konieczne.

Znamiona barwnikowe / pieprzyki - usuwanie laserem znajduje się także w ofercie warszawskiej kliniki PROFMED Medycyna Estetyczna. Zabieg w placówce przeprowadzany jest przy użyciu zaawansowanego lasera Peal Fractional, który emituje długość fali 2790 nm. Umożliwia on skuteczne leczenie szerokiej gamy zmian skórnych. Procedura, wykonywana za pomocą tego urządzenia, nie pozostawia żadnych blizn oraz nie powoduje krwawienia. Zabieg na ogół jest bezbolesny, jednak na prośbę pacjenta podawane jest znieczulenie miejscowe. Za pomocą tego lasera w ośrodku usuwane są również brodawki wirusowe, włókniaki oraz naczyniaki rubinowe.

W swojej ofercie leczenie zmian barwnikowych za pomocą lasera ma również Klinika Dermatologii Estetycznej DermClinic. Do zabiegu usunięcia pieprzyków w placówce używany jest laser chirurgiczny CO2, który znajduje szerokie zastosowanie w praktyce dermatologicznej. Emituje on wiązkę światła o długości fali 10 600 nm. Zastosowana technologia Ultrapuls umożliwia pracę urządzenia w trybie impulsowym o czasie trwania pojedynczego impulsu w mikro- i nanosekundach, co zapewnia bezkrwawy zabieg oraz bezbliznowy proces gojenia. Oferta kliniki obejmuje również laserowe usuwanie włókniaków, brodawek wirusowych, brodawek narządów płciowych oraz blizn i rozstępów.

Pacjenci szukali zabiegu znamiona barwnikowe / pieprzyki - usuwanie laserem w pobliżu Warszawy, w miejscowościach: Zielonka, Piaseczno, Józefów, Wołomin, Legionowo, Otwock, Grodzisk Mazowiecki, Mińsk Mazowiecki oraz Żyrardów.

Więcej na temat znamiona barwnikowe / pieprzyki - usuwanie laserem

Wpisz zabieg, miejscowość, klinikę lub lekarza…