Operacja i leczenie kolana Łódź

Lekarze wykonujący operacje i leczenie kolana w Łodzi

W Łodzi posiadamy w ofercie 2 specjalistów, którzy są ekspertami od tej usługi. Lekarze przyjmują pacjentów w 2 różnych placówkach. Usługa operacja kolana w Łodzi jest najczęściej wykonywana przez ortopedy.

lek. Marcin Cabaj

ortopeda, traumatolog

w Szpital Specjalistyczny Brzeziny

8,8 / 10
lek. Paweł Osiński

traumatolog, ortopeda

w Szpital Specjalistyczny Brzeziny

Operacje i leczenie kolana Łódź - cena

Prezentujemy poniżej ceny związane z procedurą operacje i leczenie kolana w Łodzi na podstawie cenników z 2 placówek. Najniższa cena to 3500 zł za artroskopia diagnostyczna stawu kolanowego natomiast najwyższa cena w Łodzi wynosi do 24000 zł (endoprotezoplastyka całkowita stawu kolanowego).

Ile kosztuje operacje i leczenie kolana w Łodzi?

Poniższy wykres przedstawia wizualnie minimalne i maksymalne ceny najpopularniejszych metod w ramach usługi operacje i leczenie kolana w łódzkich placówkach:

cena minimalna
cena maksymalna

Tabela cen operacje i leczenie kolana w Łodzi

Tabelaryczne zestawienie szczegółowych cen w zależności od metody oraz placówki:

Posiadamy również ofertę w 28 innych miastach. Sprawdź ceny operacje i leczenie kolana w innych miastach.

Operacje i leczenie kolana w Łodzi - gdzie najlepiej?

Staw kolanowy to największy staw w ludzkim organizmie, który narażony jest na liczne obciążenia. Obawami, wskazującymi na schorzenia w jego obrębie, są m.in. powtarzające się uczucie „przeskakiwania” w stawie, dolegliwości bólowe, nasilające się przy określonym ruchu, uczucie niestabilności stawu kolanowego oraz utrzymujący się stan zapalny. Do najczęściej wykonywanych zabiegów, dotyczących stawu kolanowego, należy artroskopia. Polega ona na wprowadzeniu do kolana przez ok. centymetrowy otwór operacyjny kamery, a następnie obejrzeniu wszystkich elementów stawu kolanowego. Istnieje wiele rodzajów operacji artroskopowej kolana. Należą do nich m.in. artroskopia diagnostyczna stawu, naprawa ubytków chrząstki stawowej, usunięcie ciał wolnych śródstawowych oraz usunięcie lub naprawa uszkodzenia łąkotek stawu kolanowego. Operacje i leczenie kolana przeprowadza specjalista ortopeda

Placówki w Łodzi, w których świadczone są usługi z zakresu operacji oraz leczenia stawu kolanowego

Centrum Medyczne Bimed w Łodzi to wielospecjalistyczna placówka, w ramach której działa Poradnia Ortopedyczna gdzie świadczone są usługi z zakresu diagnozowania oraz leczenia schorzeń układu ruchu. W ramach leczenia stawu kolanowego w klinice wykonywana jest artroskopowa rekonstrukcyjna więzadła krzyżowego, artroskopia kolana z usunięciem fragmentu łąkotki, szycie łąkotki oraz artroskopia stawu kolanowego.

Szpital Wielospecjalistyczny Medeor także ma w ofercie diagnostykę i leczenie schorzeń ortopedycznych, dotyczących stawu kolanowego. Przeprowadzić tu można wycięcie, przeszczepy oraz naprawa łąkotek (szycie szwem klasycznym oraz szycie z użyciem implantów), rekonstrukcje więzadeł stawu kolanowego (m.in. więzadła krzyżowego przedniego oraz więzadła krzyżowego tylnego) i wycięcie zwłóknień śródstawowych, a także leczenie zespołu przyparcia rzepki oraz leczenie chorób chrząstki stawowej.

Z problemem, dotyczącym stawu kolanowego, można udać się także do łódzkiej placówki Medical Magnus, gdzie leczenie schorzeń tego stawu prowadzone jest m.in. z pomocą komórek macierzystych. Terapia ta zmniejsza dolegliwości bólowe i przywraca zwiększony zakres ruchu w stawie. Oprócz leczenia stawu kolanowego, komórki macierzyste mają tu zastosowanie w leczeniu schorzeń stawu skokowego, łokciowego oraz barkowego, a także przy występowaniu objawów dystrofii mięśniowej.

Pacjenci szukali zabiegu operacje i leczenie kolana w pobliżu Łodzi, w miejscowościach: Konstantynów Łódzki, Zgierz, Pabianice, Łask, Piotrków Trybunalski, Bełchatów oraz Tomaszów Mazowiecki.

Więcej na temat operacje i leczenie kolana

Wpisz zabieg, miejscowość, klinikę lub lekarza…