Operacja i leczenie kolana Poznań

Filtruj wyniki:

Zmień zabieg 

Mapa
Pacjenci z Poznania wybierają także placówki z Lubina (124 km od centrum Poznania)

Szpital Specjalistyczny CDT MEDICUS

Lubin, ul. Leśna 8b (124 km od Poznania)
8,7 / 10  •  Bardzo dobra  •  357 opinii
  • Operacja kolana od 10000 zł
  • Artroskopia diagnostyczna stawu kolanowego 5500 zł
  • Rekonstrukcja więzadła krzyżowego przedniego (ACL) 12000 zł
  • Artroskopowe usunięcie torbieli Bakera 5500 zł
  • Konsultacja ortopedycznazadzwoń

Inne placówki w pobliżu Poznania

Lekarze wykonujący operacje i leczenie kolana w Poznaniu

W Poznaniu posiadamy w ofercie 3 specjalistów, którzy są ekspertami od tej usługi. Lekarze przyjmują pacjentów w 5 różnych placówkach. Usługa operacja kolana w Poznaniu jest najczęściej wykonywana przez ortopedy.

lek. Łukasz Dziadkiewicz

ortopeda, traumatolog

w Szpital Specjalistyczny CDT MEDICUS

10 / 10
lek. Henryk Grudniewicz

ortopeda, traumatolog

w Klinika Chirurgii Kolana Artros

9,2 / 10
dr n. med. Andrzej Suwara

ortopeda, traumatolog

w Medi Horizon Clinic

9,2 / 10

Operacje i leczenie kolana Poznań - cena

Prezentujemy poniżej ceny związane z procedurą operacje i leczenie kolana w Poznaniu na podstawie cenników z 5 placówek. Najniższa cena to 400 zł za usunięcie implantów / zespoleń metalowych z kończyny dolnej natomiast najwyższa cena w Poznaniu wynosi do 22000 zł (endoprotezoplastyka całkowita stawu kolanowego).

Ile kosztuje operacje i leczenie kolana w Poznaniu?

Poniższy wykres przedstawia wizualnie minimalne i maksymalne ceny najpopularniejszych metod w ramach usługi operacje i leczenie kolana w poznańskich placówkach:

cena minimalna
cena maksymalna

Tabela cen operacje i leczenie kolana w Poznaniu

Tabelaryczne zestawienie szczegółowych cen w zależności od metody oraz placówki:

Posiadamy również ofertę w 33 innych miastach. Sprawdź ceny operacje i leczenie kolana w innych miastach.

Operacje i leczenie kolana w Poznaniu - gdzie najlepiej?

Uszkodzenie chrząstki stawowej oraz przedniego więzadła krzyżowego, jak również uraz wewnątrzstawowych ciał wolnych to podstawowe wskazania do artroskopii stawu kolanowego. Bardzo często wsparciem terapii jest podanie osocza bogatopłytkowego (PRP) do stawu kolanowego, kwasu hialuronowego lub blokady w postaci leku sterydowego. Cały proces leczenia zamyka rehabilitacja i fizykoterapia pod okiem specjalisty fizjoterapii.

Ortopedia kolana

Pacjenci po przebytych urazach kolan oraz ze zmianami zwyrodnieniowymi stawów kolanowych znajdą profesjonalną opiekę w Artro Center Ortopedia Kolana. Zespół lekarzy ortopedów i chirurgów urazowych związany z placówką specjalizuje się w artroskopowym leczeniu kolan, szczególnie duże doświadczenie posiadając w naprawie uszkodzeń łąkotek oraz w rekonstrukcji zerwanych więzadeł krzyżowych (ACL, PCL). Jako jeden z nielicznych w Polsce ośrodków, kilkunastokrotnie wykonał rekonstrukcję obu więzadeł krzyżowych podczas jednej operacji. Oferta obejmuje także rehabilitację oraz fizykoterapię.

Nowoczesnym leczeniem ortopedycznym, szczególnie stawu kolanowego, w ramach specjalistycznej Kliniki Chirurgii Kolana Artroskopii i Urazów Sportowych, zajmuje się również dr n. med. Maciej Krajewski, specjalista II stopnia w zakresie ortopedii i traumatologii, członek Polskiego Towarzystwa Ortopedycznego i Traumatologicznego. Oferta jego Kliniki obejmuje artroskopię kolana w terapii zmian i urazów, w zakresie leczenia choroby chrząstki stawowej, uszkodzeń łąkotki czy zerwanych więzadeł, w tym także artroskopową rekonstrukcję rewizyjną więzadła krzyżowego przedniego. Dr Krajewski współpracuje z Kliniką Grunwaldzką oraz ARS Medic. 

Klinika Chirurgii Kolana Artros to kolejny punkt na mapie Poznania i jedna z nielicznych w Polsce placówek o tak wąskiej specjalizacji, jaką jest diagnostyka i leczenie stawu kolanowego, co dotyczy chondromalacji rzepki, zmian zwyrodnieniowych i urazów u dzieci, młodzieży, dorosłych i osób starszych z wyraźnym bólem przeciążeniowym. Pacjenci mogą tu również skorzystać z rehabilitacji dedykowanej stawom kolanowym, co zwiększa wydajność leczenia poprzez łączenie ze sobą zabiegów kinezyterapii, fizykoterapii, kinesiotapingu i masażu. Klinika jest autorskim pomysłem lek. med. Henryka Grudniewicza, specjalisty ortopedy.

Pacjenci szukali zabiegu operacje i leczenie kolana w pobliżu Poznania, w miejscowościach: Luboń, Swarzędz oraz Gniezno.

Więcej na temat operacje i leczenie kolana

Wpisz zabieg, miejscowość, klinikę lub lekarza…