Operacja i leczenie kolana Poznań

MedPolonia

Poznań, ul. Obornicka 262
8,0 / 10  •  Bardzo dobra  •  1040 opinii
 • Endoproteza stawu kolanowego od 24200 zł
 • Artroskopowa operacja więzadła krzyżowego przedniego (ACL) od 11000 zł
 • Rekonstrukcja więzadła krzyżowego przedniego (ACL) od 9450 zł
 • Artroskopowa operacja więzadła krzyżowego tylnego (PCL) od 21900 zł
 • Konsultacja ortopedyczna od 200 zł

Lekarze wykonujący operacje i leczenie kolana w Poznaniu

W Poznaniu posiadamy w ofercie 1 specjalistów, którzy są ekspertami od tej usługi. Lekarze przyjmują pacjentów w 3 różnych placówkach. Usługa operacja kolana w Poznaniu jest najczęściej wykonywana przez ortopedy.

lek. Henryk Grudniewicz

ortopeda, traumatolog

w Klinika Chirurgii Kolana Artros

9,4 / 10

Operacje i leczenie kolana Poznań - cena

Prezentujemy poniżej ceny związane z procedurą operacje i leczenie kolana w Poznaniu na podstawie cenników z 3 placówek. Najniższa cena to 5400 zł za artroskopia lecznicza stawu kolanowego natomiast najwyższa cena w Poznaniu wynosi do 24200 zł (endoprotezoplastyka całkowita stawu kolanowego).

Ile kosztuje operacje i leczenie kolana w Poznaniu?

Poniższy wykres przedstawia wizualnie minimalne i maksymalne ceny najpopularniejszych metod w ramach usługi operacje i leczenie kolana w poznańskich placówkach:

cena minimalna
cena maksymalna

Tabela cen operacje i leczenie kolana w Poznaniu

Tabelaryczne zestawienie szczegółowych cen w zależności od metody oraz placówki:

 • Artroskopia lecznicza stawu kolanowego
  Poznań, Obornicka 262

  od 5990 zł
  do 5990 zł

  Poznań, Grunwaldzka 156
  Artroskopia operacyjna stawu kolanowego z szyciem łąkotki - 7 500 zł

  od 6300 zł
  do 6300 zł

  Poznań, Królewska 22

  5400 zł

 • Endoprotezoplastyka całkowita stawu kolanowego
  Poznań, Obornicka 262
  Endoprotezoplastyka stawu kolanowego (cena zabiegu zależy od wyboru dostawcy endoprotez) - od 24200 zł Endoprotezoplastyka rewizyjna stawu biodrowego lub kolanowego (cena zabiegu zależy od wyboru dostawcy endoprotez) - od 33400 zł

  od 24200 zł
  do 24200 zł

 • Artroskopowa operacja więzadła krzyżowego przedniego (ACL)
  Poznań, Obornicka 262
  przeszczep autogenny, zabieg wymaga 2 dób pobytu;

  od 11000 zł
  do 11000 zł

  Poznań, Grunwaldzka 156
  Artroskopowa rekonstrukcja więzadła krzyżowego stawu kolanowego

  12400 zł

 • Artroskopowa operacja więzadła krzyżowego tylnego (PCL)
  Poznań, Obornicka 262
  Rekonstrukcja PCL z przeszczepem syntetycznym - od 21900 zł

  od 21900 zł
  do 21900 zł

 • Rekonstrukcja więzadła krzyżowego przedniego (ACL)
  Poznań, Obornicka 262
  Rekonstrukcja więzadła krzyżowego ACL z przeszczepem autogennym - od 9450 zł Rekonstrukcja więzadła krzyżowego ACL z przeszczepem syntetycznym - od 18500 zł

  od 9450 zł
  do 9450 zł

Posiadamy również ofertę w 30 innych miastach. Sprawdź ceny operacje i leczenie kolana w innych miastach.

Operacje i leczenie kolana w Poznaniu - gdzie najlepiej?

Uszkodzenie chrząstki stawowej oraz przedniego więzadła krzyżowego, jak również uraz wewnątrzstawowych ciał wolnych to podstawowe wskazania do artroskopii stawu kolanowego. Bardzo często wsparciem terapii jest podanie osocza bogatopłytkowego (PRP) do stawu kolanowego, kwasu hialuronowego lub blokady w postaci leku sterydowego. Cały proces leczenia zamyka rehabilitacja i fizykoterapia pod okiem specjalisty fizjoterapii.

Ortopedia kolana

Pacjenci po przebytych urazach kolan oraz ze zmianami zwyrodnieniowymi stawów kolanowych znajdą profesjonalną opiekę w Artro Center Ortopedia Kolana. Zespół lekarzy ortopedów i chirurgów urazowych związany z placówką specjalizuje się w artroskopowym leczeniu kolan, szczególnie duże doświadczenie posiadając w naprawie uszkodzeń łąkotek oraz w rekonstrukcji zerwanych więzadeł krzyżowych (ACL, PCL). Jako jeden z nielicznych w Polsce ośrodków, kilkunastokrotnie wykonał rekonstrukcję obu więzadeł krzyżowych podczas jednej operacji. Oferta obejmuje także rehabilitację oraz fizykoterapię.

Nowoczesnym leczeniem ortopedycznym, szczególnie stawu kolanowego, w ramach specjalistycznej Kliniki Chirurgii Kolana Artroskopii i Urazów Sportowych, zajmuje się również dr n. med. Maciej Krajewski, specjalista II stopnia w zakresie ortopedii i traumatologii, członek Polskiego Towarzystwa Ortopedycznego i Traumatologicznego. Oferta jego Kliniki obejmuje artroskopię kolana w terapii zmian i urazów, w zakresie leczenia choroby chrząstki stawowej, uszkodzeń łąkotki czy zerwanych więzadeł, w tym także artroskopową rekonstrukcję rewizyjną więzadła krzyżowego przedniego. Dr Krajewski współpracuje z Kliniką Grunwaldzką oraz ARS Medic. 

Klinika Chirurgii Kolana Artros to kolejny punkt na mapie Poznania i jedna z nielicznych w Polsce placówek o tak wąskiej specjalizacji, jaką jest diagnostyka i leczenie stawu kolanowego, co dotyczy chondromalacji rzepki, zmian zwyrodnieniowych i urazów u dzieci, młodzieży, dorosłych i osób starszych z wyraźnym bólem przeciążeniowym. Pacjenci mogą tu również skorzystać z rehabilitacji dedykowanej stawom kolanowym, co zwiększa wydajność leczenia poprzez łączenie ze sobą zabiegów kinezyterapii, fizykoterapii, kinesiotapingu i masażu. Klinika jest autorskim pomysłem lek. med. Henryka Grudniewicza, specjalisty ortopedy.

Pacjenci szukali zabiegu operacje i leczenie kolana w pobliżu Poznania, w miejscowościach: Luboń, Swarzędz oraz Gniezno.

Więcej na temat operacje i leczenie kolana

Wpisz zabieg, miejscowość, klinikę lub lekarza…