Operacja i leczenie kolana Szczecin

Operacje i leczenie kolana Szczecin - cena

Prezentujemy poniżej ceny związane z procedurą operacje i leczenie kolana w Szczecinie na podstawie cenników z 1 placówek. Najniższa cena to 400 zł za usunięcie implantów / zespoleń metalowych z kończyny dolnej natomiast najwyższa cena w Szczecinie wynosi do 1440 zł (wycięcie ganglionu stawu kolanowego).

Ile kosztuje operacje i leczenie kolana w Szczecinie?

Poniższy wykres przedstawia wizualnie minimalne i maksymalne ceny najpopularniejszych metod w ramach usługi operacje i leczenie kolana w Szczecin placówkach:

cena minimalna
cena maksymalna

Tabela cen operacje i leczenie kolana w Szczecinie

Tabelaryczne zestawienie szczegółowych cen w zależności od metody oraz placówki:

 • Usunięcie implantów / zespoleń metalowych z kończyny dolnej
  Szczecin, Niepodległości 44

  400 zł

 • Wycięcie ganglionu stawu kolanowego
  Szczecin, Niepodległości 44
  Operacja usunięcia ganglionu - 1 440 zł

  1440 zł

Posiadamy również ofertę w 33 innych miastach. Sprawdź ceny operacje i leczenie kolana w innych miastach.

Operacje i leczenie kolana w Szczecinie - gdzie najlepiej?

Staw kolanowy, którego mechanizm tworzą dwa stawy: staw udowo-piszczelowy, między kością udową a piszczelą oraz staw rzepkowo-udowy, pomiędzy kością udową a rzepką, jest największym stawem człowieka, a zarazem jednym z najbardziej przeciążanych i narażonych na urazy. Z uwagi na to, chirurgiczne leczenie polega m. in. na zamianie części stawu na sztuczny implant w celu skorygowania uszkodzeń obciążonych powierzchni powodujących ból.

Uraz kolana – jak podtrzymać lub odzyskać jego sprawność ruchową?

Konsultacje ze specjalistami z zakresu ortopedii i traumatologii, z diagnostyką obrazową (USG) oraz leczeniem zabiegowym oferuje w zakresie Ortopedii – Mediklinika. Oferta leczenia operacyjnego obejmuje m. in. artroskopię leczniczą kolana z rekonstrukcją więzadła krzyżowego przedniego ACL, artrotomię stawu kolanowego oraz wycięcie zmiany lub tkanki kości. W zespole medycznym konsultacje i zabiegi świadczy m. in. lek. med. Dariusz Lejman, specjalistą ortopedii i traumatologii, związany z Oddziałem Chirurgii Urazowo-Ortopedycznej SS im. Prof. Sokołowskiego w Szczecinie Zdunowie na stanowisku Zastępcy Ordynatora. 

Asklepios Group to jeden z największych operatorów szpitali prywatnych w Europie, który swoje Centrum Medyczne posiada także w Szczecinie, większość procedur realizując w partnerskiej placówce w Schwedt. Tutaj, w Klinice Ortopedii i Chirurgii Urazowej możemy podjąć terapię wrodzonych i nabytych schorzeń narządów ruchu oraz zmian pourazowych u dzieci i dorosłych. Placówka posiada Certyfikat Niemieckiego Towarzystwa Chirurgii Urazowej DGU i specjalizuje się w małoinwazyjnych technikach wymiany stawów oraz leczenia złamań, a zakres oferty obejmuje ponadto alloplastykę  stawów kolanowych, ich artroskopię  diagnostyczną i leczniczą, reumoortopedię oraz leczenie urazów sportowych. 

Leczeniem kolana, rekonstrukcjami jego więzadeł, a także leczeniem operacyjnym złamań kości i powikłań po złamaniach, zajmuje się w ramach Specjalistycznej Praktyki Lekarskiej w zakresie ortopedii i traumatologii narządu ruchu dr n. med. Sławomir Zacha, specjalista ortopeda-traumatolog. Zakres działalności obejmuje ponadto diagnostykę i leczenie wad wrodzonych i rozwojowych oraz urazów narządu ruchu, w tym zmian zwyrodnieniowych u dorosłych oraz stanów zapalnych stawów. Zabiegi operacyjne realizowane są w ramach NFZ (SPS ZOZ "Zdroje") oraz odpłatnie (Medi Clinique Zachodniopomorskie Centrum Medycyny).

Pacjenci szukali zabiegu operacje i leczenie kolana w pobliżu Szczecina, w miejscowościach: Goleniów oraz Stargard.

Więcej na temat operacje i leczenie kolana

Wpisz zabieg, miejscowość, klinikę lub lekarza…