Operacja i leczenie kolana Szczecin i okolice

Bezpośrednio w Szczecinie nie dysponujemy placówką wykonującą operacje i leczenie kolana, natomiast możemy zaproponować wynonanie zabiegu w jednej z 5 innych klinik z okolicy Szczecina. Operacje i leczenie kolana można przeprowadzić m.in. w Medicus Bonus Środa Wielkopolska Środa Wielkopolska (226 km od Szczecina) w cenie 1800 zł lub w Stadmedica Centrum Medyczne w Bydgoszczy (225 km od Szczecina) gdzie cena za operacje i leczenie kolana wynosi 3000 zł. Wiecej informacji na temat zabiegu można przeczytać tutaj. Poniżej prezentujemy wszystkie alternatywne placówki, do których można umówić się na wizytę przez Kliniki.pl.

MedPolonia

Poznań, ul. Obornicka 262(191 km od Szczecina)
8,2 / 10  •  Bardzo dobra  •  593 opinii
  • Endoproteza stawu kolanowego od 19500 zł
  • Artroskopowa operacja więzadła krzyżowego przedniego (ACL) od 11000 zł
  • Artroskopowa operacja więzadła krzyżowego przedniego (ACL) z... od 16000 zł
  • Konsultacja ortopedyczna od 180 zł

Operacje i leczenie kolana najbliżej Szczecina - cena

Prezentujemy poniżej ceny związane z procedurą operacje i leczenie kolana najbliżej Szczecina na podstawie cenników z 5 placówek. Najniższa cena to 3000 zł za operacja klasyczna usunięcia torbieli Bakera natomiast najwyższa cena w Szczecinie wynosi do 21000 zł (endoprotezoplastyka całkowita stawu kolanowego).

Ile kosztuje operacje i leczenie kolana w najbliższej odległości od Szczecina?

Poniższy wykres przedstawia wizualnie minimalne i maksymalne ceny najpopularniejszych metod w ramach usługi operacje i leczenie kolana najbliżej Szczecina:

cena minimalna
cena maksymalna

Tabela cen operacje i leczenie kolana najbliżej Szczecina

Tabelaryczne zestawienie szczegółowych cen w zależności od metody oraz placówki:

Posiadamy również ofertę w 31 innych miastach. Sprawdź ceny operacje i leczenie kolana w innych miastach.

Operacje i leczenie kolana w Szczecinie - gdzie najlepiej?

Staw kolanowy, którego mechanizm tworzą dwa stawy: staw udowo-piszczelowy, między kością udową a piszczelą oraz staw rzepkowo-udowy, pomiędzy kością udową a rzepką, jest największym stawem człowieka, a zarazem jednym z najbardziej przeciążanych i narażonych na urazy. Z uwagi na to, chirurgiczne leczenie polega m. in. na zamianie części stawu na sztuczny implant w celu skorygowania uszkodzeń obciążonych powierzchni powodujących ból.

Uraz kolana – jak podtrzymać lub odzyskać jego sprawność ruchową?

Konsultacje ze specjalistami z zakresu ortopedii i traumatologii, z diagnostyką obrazową (USG) oraz leczeniem zabiegowym oferuje w zakresie Ortopedii – Mediklinika. Oferta leczenia operacyjnego obejmuje m. in. artroskopię leczniczą kolana z rekonstrukcją więzadła krzyżowego przedniego ACL, artrotomię stawu kolanowego oraz wycięcie zmiany lub tkanki kości. W zespole medycznym konsultacje i zabiegi świadczy m. in. lek. med. Dariusz Lejman, specjalistą ortopedii i traumatologii, związany z Oddziałem Chirurgii Urazowo-Ortopedycznej SS im. Prof. Sokołowskiego w Szczecinie Zdunowie na stanowisku Zastępcy Ordynatora. 

Asklepios Group to jeden z największych operatorów szpitali prywatnych w Europie, który swoje Centrum Medyczne posiada także w Szczecinie, większość procedur realizując w partnerskiej placówce w Schwedt. Tutaj, w Klinice Ortopedii i Chirurgii Urazowej możemy podjąć terapię wrodzonych i nabytych schorzeń narządów ruchu oraz zmian pourazowych u dzieci i dorosłych. Placówka posiada Certyfikat Niemieckiego Towarzystwa Chirurgii Urazowej DGU i specjalizuje się w małoinwazyjnych technikach wymiany stawów oraz leczenia złamań, a zakres oferty obejmuje ponadto alloplastykę  stawów kolanowych, ich artroskopię  diagnostyczną i leczniczą, reumoortopedię oraz leczenie urazów sportowych. 

Leczeniem kolana, rekonstrukcjami jego więzadeł, a także leczeniem operacyjnym złamań kości i powikłań po złamaniach, zajmuje się w ramach Specjalistycznej Praktyki Lekarskiej w zakresie ortopedii i traumatologii narządu ruchu dr n. med. Sławomir Zacha, specjalista ortopeda-traumatolog. Zakres działalności obejmuje ponadto diagnostykę i leczenie wad wrodzonych i rozwojowych oraz urazów narządu ruchu, w tym zmian zwyrodnieniowych u dorosłych oraz stanów zapalnych stawów. Zabiegi operacyjne realizowane są w ramach NFZ (SPS ZOZ "Zdroje") oraz odpłatnie (Medi Clinique Zachodniopomorskie Centrum Medycyny).

Więcej na temat operacje i leczenie kolana