Operacja i leczenie przepukliny Łódź

Musisz poddać się operacji przepukliny w Łodzi i szukasz sprawdzonej placówki medycznej? Jesteś w dobrym miejscu! Poniżej znajdziesz listę klinik, które mają w swoich ofertach zabiegi z zakresu chirurgii ogólnej. Zapoznaj się z profilami lekarzy, cennikami oraz opiniami na temat placówek. Z nami wygodnie zapiszesz się na konsultację ze specjalistą!

Szpital Specjalistyczny Brzeziny

Brzeziny, ul. Marii Curie-Skłodowskiej 6 (21 km od Łodzi)
9,0 / 10  •  Bardzo dobra  •  1052 opinii
  • Operacja przepukliny pooperacyjnej jamy brzusznej od 7000 zł
  • Operacja przepukliny pępkowej klasycznie od 6000 zł
  • Operacja przepukliny pachwinowej jednostronnej z użyciem si... 6500 zł
  • Operacja przepukliny pachwinowej obustronnej z użyciem siatk... 8500 zł
  • Konsultacja chirurgiczna od 250 zł

Lekarze wykonujący operacje i leczenie przepuklin w Łodzi

W Łodzi posiadamy w ofercie 4 specjalistów, którzy są ekspertami od tej usługi. Lekarze przyjmują pacjentów w 2 różnych placówkach. Usługa operacja przepukliny w Łodzi jest najczęściej wykonywana przez chirurga ogólnego i proktologa.

dr n. med. Piotr Narbutt

chirurg ogólny

w Szpital Specjalistyczny Brzeziny

9,0 / 10
lek. Zbigniew Kowalczyk

chirurg ogólny, bariatra, lekarz wykonujący zabiegi medycyny estetycznej

w Szpital Pulsmed

9,0 / 10
prof. dr hab. Adam Dziki

chirurg ogólny

w Szpital Specjalistyczny Brzeziny

lek. Krzysztof Stanek

chirurg ogólny

w Szpital Pulsmed

Operacje i leczenie przepuklin Łódź - cena

Prezentujemy poniżej ceny związane z procedurą operacje i leczenie przepuklin w Łodzi na podstawie cenników z 2 placówek. Najniższa cena to 4400 zł za operacja przepukliny pachwinowej jednostronnej z użyciem siatki natomiast najwyższa cena w Łodzi wynosi do 8500 zł (operacja przepukliny pachwinowej obustronnej z użyciem siatki).

Ile kosztuje operacje i leczenie przepuklin w Łodzi?

Poniższy wykres przedstawia wizualnie minimalne i maksymalne ceny najpopularniejszych metod w ramach usługi operacje i leczenie przepuklin w łódzkich placówkach:

cena minimalna
cena maksymalna

Tabela cen operacje i leczenie przepuklin w Łodzi

Tabelaryczne zestawienie szczegółowych cen w zależności od metody oraz placówki:

Posiadamy również ofertę w 26 innych miastach. Sprawdź ceny operacje i leczenie przepuklin w innych miastach.

Operacje i leczenie przepuklin w Łodzi - gdzie najlepiej?

Na pojawienie się przepukliny wpływ ma wiele czynników - spotkać się można m.in. z przepuklinami pooperacyjnymi. W ich leczeniu chirurdzy coraz częściej stosują laparoskop, dzięki czemu zabieg jest mniej inwazyjny niż tradycyjna operacja. Po chirurgicznym usunięciu przepukliny należy przestrzegać zaleceń lekarza i dużo odpoczywać. Pełny powrót do zdrowia zwykle zajmuje około trzech miesięcy.

Kadra w Szpital Specjalistyczny Brzeziny Kadra w Szpital Specjalistyczny Brzeziny

Gdzie na operację przepukliny w Łodzi?

Szpital Pulsmed oferuje swoim pacjentom m.in. naprawczą operację przepukliny brzusznej. Zabiegi są tu wykonywane z użyciem lub bez siatki, a przeprowadza je lek. Krzysztof Stanek - chirurg ogólny z wieloletnim doświadczeniem zawodowym. Specjalista ten podejmie się także operacji przepuklin: udowej, kresy białej, pępkowej oraz mosznowej. W Silver Clinic zabiegi wykonują lek. Adam Srebrzyński i lek. Katarzyna Płużańska-Srebrzyńska. Swoim pacjentom mogą oni zaproponować m.in. operację przepukliny pachwinowej jednostronnej z użyciem siatki oraz operację przepukliny pępkowej klasycznie.

Leczenie przepukliny w Łódzkiem

Osoby, które chciałyby poddać się operacji przepukliny w Łodzi, mają do wyboru wiele placówek. Jedną z nich jest Centrum Medyczne Euromed. Gabinetem kieruje prof. nadzw. dr hab. n. med. Jacek Śmigielski, chirurg ogólny z wieloletnim stażem zawodowym, który specjalizuje się w takich zabiegach jak np. operacje przepukliny pachwinowej z użyciem siatki kompozytowej.

Inne popularne łódzkie kliniki to m.in.:

  • NZOZ Certus
  • Centrum Medyczne Med-Gastr
  • Przychodnia Leczenia Ran i Pielęgnacji Stóp

Pozostałe łódzkie placówki

Gabinet zabiegowy w Szpital Specjalistyczny Brzeziny Gabinet zabiegowy w Szpital Specjalistyczny Brzeziny

Operacje i leczenie przepuklin jest możliwe w Centrum Chirurgicznym Fragmat-Med, gdzie chirurgią ogólną zajmuje się dr Paweł Mrozowski. Lekarz wykonuje operacje przepuklin w trybie jednodniowym. Oprócz tego kwalifikuje pacjentów do zabiegów takich jak operacja przepukliny beznapięciową metodą Trabucco. W Centrum Chirurgii Fragmat-Med można też zoperować przepuklinę brzuszną metodą Lichtensteina.

Leczenie przepukliny znajduje się w usługach Niepublicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej Mikomed, dysponującego blokiem operacyjnym. Na oddziale chirurgii jednego dnia można zoperować przepuklinę prywatnie lub na NFZ. Lekarze specjalizują się w operacjach przepukliny pępkowej. Przeprowadzają też operacyjne leczenie przepuklin pachwinowych.

Dość szczególnym zagadnieniem są przepukliny rozworu przełykowego, których obecność wiąże się zwykle z przykrymi dolegliwościami gastrycznymi. Laparoskopowa operacja przepukliny rozworu przełykowego jest możliwa w Klinice Chirurgii Ogólnej i Kolorektalnej Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego im. Wojskowej Akademii Medycznej w Łodzi. Zabiegi chirurgiczne przepuklin wykonuje tu prof. dr hab. n. med. Adam Dziki, który jest kierownikiem kliniki. W szpitalu wykonywane są też zabiegi resekcyjne wątroby. 

Ile kosztuje operacja przepukliny w Łodzi?

Cena operacji przepukliny jest uzależniona od wielu czynników, m.in. rodzaju przypadłości oraz wybranej metody zabiegowej. W Łodzi jest to wydatek od 2000 do 6000 zł. Najwięcej trzeba zapłacić za operację przepukliny pachwinowej obustronnej laparoskopowo z użyciem siatki.

Pacjenci szukali zabiegu operacje i leczenie przepuklin w pobliżu Łodzi, w miejscowościach: Konstantynów Łódzki, Zgierz, Pabianice, Łask, Piotrków Trybunalski, Bełchatów oraz Tomaszów Mazowiecki.

Więcej na temat operacje i leczenie przepuklin

Wpisz zabieg, miejscowość, klinikę lub lekarza…