Operacja i leczenie przepukliny Poznań

Musisz poddać się operacji przepukliny i planujesz poddać się temu zabiegowi w Poznaniu? Jesteś w dobrym miejscu! Poniżej znajdziesz listę 4 tutejszych klinik z bogatymi ofertami z zakresu chirurgii ogólnej. Dzięki nam porównasz ceny usług medycznych, poznasz opinie pacjentów o placówkach, a także wygodnie zapiszesz się na zabieg!

Pacjenci z Poznania wybierają także placówki z Jeleniej Góry (186 km od centrum Poznania)

KCM Clinic

Jelenia Góra, ul. Bankowa 5-7 (186 km od Poznania)
9,2 / 10  •  Znakomita  •  1553 opinii
 • Operacja przepukliny pooperacyjnej jamy brzusznej od 6200 zł
 • Operacja przepukliny pępkowej z użyciem siatki od 4400 zł
 • Plastyka przepukliny pępkowej 4400 zł
 • Operacja przepukliny kresy białej laparoskopowa 10900 zł
 • Konsultacja chirurgicznazadzwoń

Inne placówki w pobliżu Poznania

Lekarze wykonujący operacje i leczenie przepuklin w Poznaniu

W Poznaniu posiadamy w ofercie 1 specjalistów, którzy są ekspertami od tej usługi. Lekarze przyjmują pacjentów w 4 różnych placówkach. Usługa operacja przepukliny w Poznaniu jest najczęściej wykonywana przez chirurga ogólnego.

dr n. med. Krzysztof Nowak

chirurg onkolog

w Szpital Medicus Bonus Środa Wielkopolska

Operacje i leczenie przepuklin Poznań - cena

Prezentujemy poniżej ceny związane z procedurą operacje i leczenie przepuklin w Poznaniu na podstawie cenników z 4 placówek. Najniższa cena to 2900 zł za operacja przepukliny pępkowej z użyciem siatki natomiast najwyższa cena w Poznaniu wynosi do 10900 zł (operacja przepukliny kresy białej laparoskopowa).

Ile kosztuje operacje i leczenie przepuklin w Poznaniu?

Poniższy wykres przedstawia wizualnie minimalne i maksymalne ceny najpopularniejszych metod w ramach usługi operacje i leczenie przepuklin w poznańskich placówkach:

cena minimalna
cena maksymalna

Tabela cen operacje i leczenie przepuklin w Poznaniu

Tabelaryczne zestawienie szczegółowych cen w zależności od metody oraz placówki:

 • Operacja przepukliny pępkowej z użyciem siatki
  Jelenia Góra, Bankowa 5-7
  operacja przepukliny pępkowej metodą klasyczną z użyciem siatki 4 400,00 zł operacja przepukliny pępkowej rozległej metodą klasyczną z użyciem siatki 6 950,00 zł

  od 4400 zł
  do 6950 zł

  Poznań, Obornicka 262

  od 4400 zł
  do 4400 zł

  Środa Wielkopolska, Armii Poznań 3
  hospitalizacja 1-2 dni;

  od 2900 zł
  do 4500 zł

 • Operacja przepukliny pooperacyjnej jamy brzusznej
  Jelenia Góra, Bankowa 5-7
  operacja przepukliny nawrotnej lub pooperacyjnej dużej powłok brzusznych metodą klasyczną z użyciem siatki 6 900,00 zł operacja przepukliny nawrotowej lub pooperacyjnej metodą klasyczną z użyciem siatki 6 200,00 zł

  od 6200 zł
  do 6900 zł

  Środa Wielkopolska, Armii Poznań 3
  hospitalizacja 1-3 dni;

  od 6000 zł
  do 6000 zł

 • Operacja przepukliny kresy białej laparoskopowa
  Jelenia Góra, Bankowa 5-7

  10900 zł

 • Plastyka przepukliny pępkowej
  Jelenia Góra, Bankowa 5-7

  4400 zł

Posiadamy również ofertę w 24 innych miastach. Sprawdź ceny operacje i leczenie przepuklin w innych miastach.

Operacje i leczenie przepuklin w Poznaniu - gdzie najlepiej?

Przepukliny mogą pojawiać się w różnych rejonach ciała. Najczęściej spotyka się przepukliny brzuszne (w tym pępkowe i kresy białej), pachwinowe oraz udowe. Dość często związane są one z otyłością, przebytą operacją, a czasem pojawiają się po ciąży w postaci rozstępu mięśni prostych brzucha. Przy niektórych rodzajach przepuklin podczas zabiegu operacyjnego wszczepiana jest specjalna siatka wzmacniająca, zapobiegająca nawrotom dolegliwości.

Gabinet zabiegowy w KCM Clinic Gabinet zabiegowy w KCM Clinic

Gdzie na operację przepukliny w Poznaniu?

Niezwykle szeroką ofertę w zakresie operacji przepukliny posiadają Gabinety Lekarskie Grochowska 9. W placówce można poddać się m.in.:

 • operacji przepukliny udowej jednostronnej z użyciem siatki
 • operacji przepukliny pępkowej z użyciem siatki
 • operacji przepukliny pooperacyjnej jamy brzusznej

Tutejsi specjaliści wykonują także operacje przepukliny nawrotowej jamy brzusznej I, II oraz III stopnia. Operacji przepukliny pachwinowej, pępkowej lub mosznowej z użyciem siatki można się poddać również w poznańskim szpitalu Med Polonia. Z kolei Mandala Clinic oferuje m.in. operację przepukliny brzusznej.

Leczenie przepukliny w Wielkopolsce

przychodnia przychodnia

Operacje przepuklin udowych, rozwijających się w kanale udowym najczęściej u kobiet, oferuje Klinika Promienista, która trzykrotnie znalazła się na pierwszym miejscu w rankingach szpitali prywatnych według tygodnika Wprost. Pracuje tu chirurg dr n. med. Piotr Meisnerowski, który jako pierwszy w Polsce usunął pęcherzyk żółciowy metodą laparoskopową w całkowitym odwróceniu trzew. Jego współpracownikiem jest chirurg  dr Jacek Hołderny, który pracuje również na oddziale chirurgicznym Szpitala Powiatowego w Szamotułach.

W klinice medycznej Chirurgia Poznańska można zoperować przepuklinę pępkową z wszczepieniem siatki chirurgicznej, tak zwaną metodą Lichtensteina. Z kolei Wielospecjalistyczny Szpital Miejski im. Józefa Strusia w Poznaniu oferuje leczenie operacyjne przepuklin w linii podśrodkowej brzucha w ramach kontraktu z Narodowym Funduszem Zdrowia. Szpitalny oddział chirurgii ogólnej, laparoskopowej i endokrynologicznej przyjmuje pacjentów na operacje przepukliny rozworu przełykowego oraz leczenie chirurgiczne jelit, w przypadku których jest stosowana tzw. staplerowa technika szycia.

Ile kosztuje operacja przepukliny w Poznaniu?

Ceny operacji przepuklin w stolicy Wielkopolski zaczynają się od 2900 zł za operację przepukliny pępkowej z użyciem siatki, kończą zaś na około 5000 zł za operację przepukliny pachwinowej obustronnej.

Pacjenci szukali zabiegu operacje i leczenie przepuklin w pobliżu Poznania, w miejscowościach: Luboń oraz Gniezno.

Więcej na temat operacje i leczenie przepuklin

Wpisz zabieg, miejscowość, klinikę lub lekarza…