Operacja i leczenie przepukliny Zielona Góra

Musisz poddać się operacji przepukliny i szukasz w tym celu sprawdzonej kliniki w Zielonej Górze? Jesteś w dobrym miejscu! Poniżej znajdziesz listę 1 placówek medycznych, które posiadają w swoich ofertach różne warianty operacji przepukliny. Wybierz klinikę, która odpowiada Ci najbardziej i umów się wygodnie na wizytę za pośrednictwem naszego portalu!

Operacje i leczenie przepuklin w Zielonej Górze - gdzie najlepiej?

O przepuklinie mówimy, gdy dochodzi do przemieszczenia się narządów wewnętrznych poza ich naturalne położenie, przez osłabione powłoki. Przepuklina składa się z kilku elementów, do których zaliczamy: wrót przepukliny (szczelinę, przez którą przechodzi jej zawartość), kanał przepukliny (drogę, którą podąża przepuklina), worek przepuklinowy (część błony, która przedostaje się przez wrota) oraz zawartość worka (czyli części narządu wewnętrznego, np. jelita cienkiego).

Sala operacyjna w Aldemed Centrum Medyczne Sala operacyjna w Aldemed Centrum Medyczne

Gdzie na operację przepukliny w Zielonej Górze?

Na operację przepukliny w Zielonej Górze można się wybrać na przykład do Centrum Medycznego Aldemed. Placówka ta posiada niezwykle bogatą ofertę z zakresu chirurgii ogólnej, a na liście wykonywanych zabiegów znajdują się m.in.:

  • operacja przepukliny brzusznej laparoskopowo z użyciem siatki
  • operacja przepukliny pachwinowej jednostronnej z użyciem siatki
  • operacja przepukliny udowej obustronnej z użyciem siatki
  • operacja przepukliny kresy białej klasycznie

Niekwestionowaną zaletą placówki jest fakt, iż została ona wyposażona w klimatyzację oraz windy, a ponadto jest przystosowana do potrzeb niepełnosprawnych pacjentów.

Leczenie przepukliny w Zielonej Górze

Gabinet zabiegowy w Aldemed Centrum Medyczne Gabinet zabiegowy w Aldemed Centrum Medyczne

Lekarzem zajmującym się leczeniem przepuklin jest lek. med. Andrzej Donabidowicz, chirurg ogólny. Oprócz operacji przepuklin różnego typu przeprowadza on także zabiegi chirurgiczne na pęcherzyku żółciowym oraz na śledzionie.

Na chirurgiczne leczenie przepukliny można udać się również do Wojewódzkiego Szpitala Klinicznego im. Karola Marcinkowskiego. Operacje takie przeprowadzane są tutaj w nowoczesny sposób - drogą laparoskopową oraz z wykorzystaniem siatek syntetycznych. W taki sposób lekarze zaopatrują przepukliny brzuszne, pachwinowe, kresy białej oraz rozworu przełykowego.

Ile kosztuje operacja przepukliny w Zielonej Górze?

Za operację przepukliny w Zielonej Górze zapłacimy od 2500 do 3200 zł. Ostateczna cena jest uzależniona m.in. od tego czy zabieg zostanie przeprowadzony z wykorzystaniem siatki.

Pacjenci szukali zabiegu operacje i leczenie przepuklin w pobliżu Zielonej Góry, w miejscowościach: Głogów.

Więcej na temat operacje i leczenie przepuklin

Wpisz zabieg, miejscowość, klinikę lub lekarza…