Operacja i leczenie przepukliny Szczecin

Szczecin jest jednym z polskich miast, w których można poddać się operacji przepukliny. Jeśli doskwiera Ci ta dolegliwość, koniecznie zapoznaj się z poniższą listą 1 klinik, które posiadają w swojej ofercie różnego rodzaju zabiegi z zakresu chirurgii ogólnej. Nie zwlekaj i jeszcze dziś umów się na konsultację ze specjalistą za pośrednictwem naszego portalu!

Beauty Group

Szczecin, ul. Wojciechowskiego 7
9,3 / 10  •  Znakomita  •  250 opinii
  • Operacja przepukliny pępkowej klasycznie od 4000 zł
  • Operacja przepukliny brzusznej klasycznie od 5500 zł
  • Operacja przepukliny pachwinowej jednostronnej od 5000 zł
  • Operacja przepukliny pachwinowej obustronnej od 5500 zł
  • Konsultacja w zakresie chirurgii plastycznej 300 zł

Operacje i leczenie przepuklin Szczecin - cena

Prezentujemy poniżej ceny związane z procedurą operacje i leczenie przepuklin w Szczecinie na podstawie cenników z 1 placówek. Najniższa cena to 4000 zł za operacja przepukliny pępkowej klasycznie natomiast najwyższa cena w Szczecinie wynosi do 7000 zł (operacja przepukliny brzusznej klasycznie).

Ile kosztuje operacje i leczenie przepuklin w Szczecinie?

Poniższy wykres przedstawia wizualnie minimalne i maksymalne ceny najpopularniejszych metod w ramach usługi operacje i leczenie przepuklin w Szczecin placówkach:

cena minimalna
cena maksymalna

Tabela cen operacje i leczenie przepuklin w Szczecinie

Tabelaryczne zestawienie szczegółowych cen w zależności od metody oraz placówki:

Posiadamy również ofertę w 27 innych miastach. Sprawdź ceny operacje i leczenie przepuklin w innych miastach.

Operacje i leczenie przepuklin w Szczecinie - gdzie najlepiej?

W leczeniu przepuklin często stosuje się siatki wykonane z syntetycznych materiałów. Wszczepia się je podczas operacji, co ma znaczący wpływ na jej powodzenie, jak również zmniejszenie ryzyko nawrotów dolegliwości. Zabieg usuwający przepuklinę można przeprowadzić klasycznie lub laparoskopowo i wykonuje się go w znieczuleniu ogólnym.

Sala operacyjna w Beauty Group Sala operacyjna w Beauty Group

Gdzie na operację przepukliny w Szczecinie?

Jedną ze szczecińskich placówek oferujących różnego rodzaju operacje przepukliny, jest Klinika Chirurgii Plastycznej Beauty Group. Pacjenci mogą poddać się tutaj m.in.:

  • operacji przepukliny pachwinowej obustronnej
  • operacji przepukliny brzusznej klasycznie
  • operacji przepukliny pępkowej klasycznie

Centrum Medyczne Dom Lekarski dodatkowo proponuje plastykę przepukliny pępkowej oraz operację przepukliny nawrotowej jamy brzusznej I, II lub III stopnia. Z kolei w Prywatnej Praktyce Chirurgicznej "Medimel", lek. Katarzyna Ostrowska-Clark może pomóc pacjentom z problemem przepukliny pachwinowej jednostronnej.

Leczenie przepukliny w województwie zachodniopomorskim

W klinice Sonomed na konsultację związaną z operacją przepukliny, jak również sam zabieg, można wybrać się do prof. dr hab. n. med. Piotra Prowansa lub  dr n. med. Kosmy Kozłowskiego - chirurgów ogólnych o niezwykle bogatym doświadczeniu zawodowym. Leczenie operacyjne przepukliny brzusznej we wszystkich jej odmianach (pachwinowej, mosznowej, udowej, pępkowej, kresy białej oraz przepuklin pooperacyjnych) stosuje dr n. med. Jerzy Lubikowski. Konsultacje chirurgiczne oraz zabiegi przeprowadza on w zakresie prywatnej praktyki gabinetów Asmed i Kolmed. 

Pozostałe szczecińskie placówki

Spółdzielnia Pracy Lekarzy Specjalistów Medicus proponuje pacjentom z przepuklinami operacje tradycyjne z wykorzystaniem do rekonstrukcji ubytku własnych tkanek pacjenta metodą Shouldice’a, Bassiniego i Kirschnera, operacje z plastyką beznapięciową z użyciem niewchłanialnej siatki polipropylenowej (np. Lichtensteina) oraz operacje laparoskopowe.

Plastykę przepukliny m.in. pachwinowej i nawrotowej wykonuje w zakresie prywatnej praktyki specjalista chirurgii ogólnej, dr n. med. Marek Łokaj, certyfikowany w zakresie chirurgicznego leczenia przepukliny metodą laparoskopową.

Ile kosztuje operacja przepukliny w Szczecinie?

Chcąc poddać się operacji przepukliny w Szczecinie, trzeba liczyć się z wydatkiem od 3 do nawet 12 tys. zł. Najdroższy wariant to operacja przepukliny pooperacyjnej jamy brzusznej, a jej ostateczny koszt jest uzależniony od rozległości zmian chorobowych.

Pacjenci szukali zabiegu operacje i leczenie przepuklin w pobliżu Szczecina, w miejscowościach: Goleniów oraz Stargard.

Więcej na temat operacje i leczenie przepuklin

Wpisz zabieg, miejscowość, klinikę lub lekarza…