Operacja i leczenie przepukliny Lublin

Zmagasz się z przepukliną? Konieczna będzie operacja. Jeśli chcesz poddać się jej w Lublinie, koniecznie sprawdź poniższą listę 1 placówek, które posiadają ją w swoich ofertach. Zapoznaj się z cenami zabiegów i dowiedz się więcej o wybranej klinice, przeglądając jej profil. Podjąłeś decyzję? Zapisz się na konsultację specjalistyczną za pośrednictwem naszego portalu!

Żagiel Med Szpital

Lublin, ul. Kazimierza Przerwy-Tetmajera 21
9,1 / 10  •  Znakomita  •  547 opinii
 • Operacja przepukliny pępkowej z użyciem siatki od 4500 zł
 • Operacja przepukliny brzusznej z użyciem siatki od 5000 zł
 • Operacja przepukliny pachwinowej jednostronnej od 4500 zł
 • Operacja przepukliny pachwinowej obustronnej od 6500 zł
 • Konsultacja chirurgiczna od 150 zł

Operacje i leczenie przepuklin Lublin - cena

Prezentujemy poniżej ceny związane z procedurą operacje i leczenie przepuklin w Lublinie na podstawie cenników z 1 placówek. Najniższa cena to 4500 zł za operacja przepukliny pępkowej z użyciem siatki natomiast najwyższa cena w Lublinie wynosi do 6500 zł (operacja przepukliny pachwinowej obustronnej).

Ile kosztuje operacje i leczenie przepuklin w Lublinie?

Poniższy wykres przedstawia wizualnie minimalne i maksymalne ceny najpopularniejszych metod w ramach usługi operacje i leczenie przepuklin w Lublin placówkach:

cena minimalna
cena maksymalna

Tabela cen operacje i leczenie przepuklin w Lublinie

Tabelaryczne zestawienie szczegółowych cen w zależności od metody oraz placówki:

 • Operacja przepukliny pachwinowej jednostronnej
  Lublin, Kazimierza Przerwy-Tetmajera 21

  od 4500 zł
  do 4500 zł

 • Operacja przepukliny pachwinowej obustronnej
  Lublin, Kazimierza Przerwy-Tetmajera 21

  od 6500 zł
  do 6500 zł

 • Operacja przepukliny pępkowej z użyciem siatki
  Lublin, Kazimierza Przerwy-Tetmajera 21

  od 4500 zł
  do 4500 zł

 • Operacja przepukliny brzusznej z użyciem siatki
  Lublin, Kazimierza Przerwy-Tetmajera 21

  od 5000 zł
  do 5000 zł

Posiadamy również ofertę w 28 innych miastach. Sprawdź ceny operacje i leczenie przepuklin w innych miastach.

Operacje i leczenie przepuklin w Lublinie - gdzie najlepiej?

Do powstania przepukliny dochodzi, gdy powłoki brzuszne są osłabione. Przypadłości tej sprzyja duży wysiłek fizyczny, zwłaszcza polegający na dźwiganiu. Można się więc jej nabawić trenując intensywnie w siłowni. Na przepuklinę narażone są także osoby z nadwagą, może przydarzyć się ona kobietom w ciąży oraz mężczyznom z przerostem prostaty. Zdarzają się również tak zwane przepukliny pooperacyjne.

Kadra w Żagiel Med Szpital Kadra w Żagiel Med Szpital

Gdzie na operację przepukliny w Lublinie?

Jedną z lubelskich placówek, które są w stanie zaoferować swoim pacjentom operację przepukliny, jest Szpital Żagiel Med. Spośród dostępnych tu wariantów zabiegowych można wymienić m.in.:

 • operację przepukliny brzusznej z użyciem siatki
 • operację przepukliny pachwinowej obustronnej laparoskopowo z użyciem siatki
 • operację przepukliny mosznowej jednostronnej

Przed zabiegiem jest wymagana konsultacja chirurgiczna, której mogą udzielić: dr n. med. Robert Klijer, dr n. med. Tomasz Jaworski, dr n. med. Przemysław Mądro lub dr n. med. Jacek Jesipowicz.

Leczenie przepukliny w województwie lubelskim

W II Katedrze i Klinice Chirurgii Ogólnej, Gastroenterologicznej i Nowotworów Układu Pokarmowego samodzielnego Publicznego Szpitala Szpitala Klinicznego nr 1 UM w Lublinie chirurdzy przeprowadzają operacje metodami tradycyjnymi, jak również minimalnie inwazyjnymi. Są tu operowani pacjenci z wykrytymi przepuklinami różnego typu, np. zasłonowego, kulszowego czy pooperacyjnego.

W Centrum Medycznym Sanitas, wielospecjalistycznej placówce, pacjent może zdecydować się na operację ze wszczepieniem siatki z tworzywa sztucznego. Operacje te wykonuje tutaj m.in. dr Jan Kęsik, specjalista chirurgii ogólnej.

W Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym im. Wyszyńskiego operacje są wykonywane techniką tradycyjną oraz laparoskopową. Wśród kadry specjalistów wymienić tu można dra Andrzeja Chrościckiego oraz dra Janusza Hołysza - chirurgów ogólnych.

Pozostałe lubelskie placówki

Prywatny Gabinet Chirurgiczny Kobusiewicz Wojciech to miejsce, gdzie wykryta przepuklina może zostać zoperowana metodą tradycyjną lub małoinwazyjną (za pomocą laparoskopu). Mogą to być przepukliny: pępkowa, pachwinowa czy udowa. 

Dr Piotr Niedziela, specjalista chirurgii ogólnej, przyjmuje w swoim prywatnym Gabinecie Chirurgicznym w Śródmieściu. Po odpowiedniej diagnozie pacjent może zostać poddany konkretnej operacji, np. przepukliny nabytej lub urazowej.

Indywidualna Praktyka Lekarska Piotr Bóbski oferuje swoim pacjentom szereg operacji z zakresu chirurgii ogólnej. Do jednych z nich należą operacje naprawcze zdiagnozowanych przepuklin brzusznych, łonowych lub kresy białej. Takie i inne przepukliny zoperuje w tym gabinecie dr Piotr Bóbski, specjalista chirurgii ogólnej. 

Ile kosztuje operacja przepukliny w Lublinie?

Wydatek, jaki trzeba ponieść w związku z operacją przepukliny, jest uzależniony od rodzaju przepukliny oraz wybranej metody zabiegowej. W Lublinie jest to od 4000 do 6000 zł.

Pacjenci szukali zabiegu operacje i leczenie przepuklin w pobliżu Lublina, w miejscowościach: Świdnik oraz Puławy.

Więcej na temat operacje i leczenie przepuklin

Wpisz zabieg, miejscowość, klinikę lub lekarza…