Operacja i leczenie przepukliny Gdańsk

Cierpisz z powodu przepukliny i musisz poddać się zabiegowi chirurgicznemu? Jesteś w dobrym miejscu! Poniżej znajdziesz listę 1 gdańskich placówek, w których wykonywane są operacje przepukliny. Dowiedz się więcej o wybranej klinice i sprawdź ceny poszczególnych procedur. Z nami wygodnie umówisz się na konsultację z chirurgiem, jak również samą operację!

Operacje i leczenie przepuklin Gdańsk - cena

Prezentujemy poniżej ceny związane z procedurą operacje i leczenie przepuklin w Gdańsku na podstawie cenników z 1 placówek. Najniższa cena to 4500 zł za operacja przepukliny pępkowej klasycznie natomiast najwyższa cena w Gdańsku wynosi do 23000 zł (operacja przepukliny pooperacyjnej jamy brzusznej).

Ile kosztuje operacje i leczenie przepuklin w Gdańsku?

Poniższy wykres przedstawia wizualnie minimalne i maksymalne ceny najpopularniejszych metod w ramach usługi operacje i leczenie przepuklin w Gdańsk placówkach:

cena minimalna
cena maksymalna

Tabela cen operacje i leczenie przepuklin w Gdańsku

Tabelaryczne zestawienie szczegółowych cen w zależności od metody oraz placówki:

 • Operacja przepukliny pooperacyjnej jamy brzusznej
  Gdańsk, Wileńska 44
  bez kosztu siatki Operacje przepuklin brzusznych i pooperacyjnych (prof. dr hab.n.med Śmietański) cena zawiera implant - 9 000 - 23 000 zł

  od 9000 zł
  do 23000 zł

 • Operacja przepukliny pępkowej klasycznie
  Gdańsk, Wileńska 44
  Operacja przepukliny pępkowej (prof. dr hab.n.med. Śmietański) cena zawiera implant - od 7100 zł

  od 4500 zł
  do 4500 zł

 • Operacja przepukliny kresy białej z użyciem siatki
  Gdańsk, Wileńska 44
  bez kosztu siatki

  od 6200 zł
  do 6200 zł

Posiadamy również ofertę w 28 innych miastach. Sprawdź ceny operacje i leczenie przepuklin w innych miastach.

Operacje i leczenie przepuklin w Gdańsku - gdzie najlepiej?

O przepuklinie mówi się, gdy dochodzi do przemieszczenia narządu poza miejsce, w którym powinien się ona znajdować. W zależności od lokalizacji zmiany, wyróżnia się przepuklinę m.in. brzuszną, pępowinową czy przeponową. Przepuklina może wystąpić zarówno u dzieci, jak i dorosłych. Choroba rozwija się powoli, czasem pacjent nie zauważa jej do momentu, w którym pojawia się ból. Przepuklinę najczęściej leczy się operacyjnie.

Sala operacyjna w Swissmed Centrum Zdrowia S.A. Sala operacyjna w Swissmed Centrum Zdrowia S.A.

Gdzie na operację przepukliny w Gdańsku?

Centrum Zdrowia Swissmed jest w stanie zaoferować swoim pacjentom kilkanaście wariatów operacji przepukliny, w tym m.in.:

 • operację przepukliny pachwinowej jednostronnej metodą PHS lub 3D z użyciem siatki prolenowej
 • operację przepukliny mosznowej jednostronnej
 • operację przepukliny rozworu przełykowego laparoskopowo 

W placówce wykonywane są także operacje przepukliny nawrotowej jamy brzusznej I, II lub III stopnia, o ile nie przekracza ona 5 cm.

Leczenie przepukliny w Trójmieście

Sala operacyjna w Swissmed Centrum Zdrowia S.A. Sala operacyjna w Swissmed Centrum Zdrowia S.A.

W Gdańsku operacje przepuklin przeprowadza chirurg dr hab. n. med. Maciej Śmietański, specjalizujący się w operacjach w obrębie jamy brzusznej, ze szczególnym uwzględnieniem przepuklin. Dr Śmietański kieruje zespołem HAL 2010, którego głównym celem jest praca nad laparoskopową metodą leczenia przepuklin.

Leczeniem przepuklin zajmuje się również chirurg lek. med. Elżbieta Bednarczyk. Specjalistka ta zajmuje się leczeniem przepuklin pachwinowych, mosznowych i udowych, a także przepukliny kresy białej i pępkowej. Operacje przepuklin przeprowadza metodą beznapięciową (w trakcie zabiegu wszczepiany jest specjalny materiał – siatka wykonana z polipropylenu). 

Ile kosztuje operacja przepukliny w Gdańsku?

Minimalna kwota, jaką należy zapłacić za operację przepukliny w Gdańsku, to 3490 zł. Najwięcej, bo 6830 zł, zapłacimy za operację przepukliny rozworu przełykowego laparoskopowo.

Pacjenci szukali zabiegu operacje i leczenie przepuklin w pobliżu Gdańska, w miejscowościach: Sopot, Gdynia, Rumia, Wejherowo oraz Starogard Gdański.

Więcej na temat operacje i leczenie przepuklin

Wpisz zabieg, miejscowość, klinikę lub lekarza…