Operacja i leczenie przepukliny Częstochowa

Musisz poddać się operacji przepukliny? Jesteś w dobrym miejscu! Poniżej znajdziesz listę 4 klinik w Częstochowie, które oferują swoim pacjentom zabiegi chirurgiczne, mające na celu pozbycie się przepukliny. Porównaj cenniki i zapoznaj się z profilami lekarzy, aby wybrać najlepszą dla siebie placówkę. Nie zwlekaj i jeszcze dziś zapisz się na wizytę!

Olmedical

Częstochowa, ul. Krynicka 1/3
8,6 / 10  •  Bardzo dobra  •  123 opinii
 • Operacja przepukliny pępkowej klasycznie 3000 zł
 • Operacja przepukliny pępkowej z użyciem siatki 3500 zł
 • Operacja przepukliny kresy białej klasycznie 3000 zł
 • Operacja przepukliny kresy białej z użyciem siatki 3500 zł
 • Konsultacja chirurgiczna 200 zł

Prywatna Praktyka Lekarska Dariusz Pawełczak

Częstochowa, ul. Kilińskiego 21 lok. 9
9,8 / 10  •  Znakomita  •  19 opinii
 • Operacja przepukliny brzusznej laparoskopowo z użyciem siatk... od 6000 zł
 • Operacja przepukliny pachwinowej jednostronnej z użyciem si... 3500 zł
 • Operacja przepukliny pachwinowej jednostronnej laparoskopowo... 4500 zł
 • Operacja przepukliny pachwinowej obustronnej 5000 zł
 • Konsultacja chirurgiczna 200 zł

Lekarze wykonujący operacje i leczenie przepuklin w Częstochowie

W Częstochowie posiadamy w ofercie 2 specjalistów, którzy są ekspertami od tej usługi. Lekarze przyjmują pacjentów w 4 różnych placówkach. Usługa operacja przepukliny w Częstochowie jest najczęściej wykonywana przez chirurga ogólnego.

lek. Dariusz Pawełczak

chirurg ogólny

w Prywatna Praktyka Lekarska Dariusz Pawełczak

9,5 / 10
lek. Ryszard Suliga

chirurg ogólny, chirurg plastyczny

w Centrum Medyczne Suliga

9,4 / 10

Operacje i leczenie przepuklin Częstochowa - cena

Prezentujemy poniżej ceny związane z procedurą operacje i leczenie przepuklin w Częstochowie na podstawie cenników z 4 placówek. Najniższa cena to 2200 zł za operacja przepukliny pępkowej klasycznie natomiast najwyższa cena w Częstochowie wynosi do 6800 zł (operacja przepukliny pępkowej ze wszczepem implantu metodą laparoskopową).

Ile kosztuje operacje i leczenie przepuklin w Częstochowie?

Poniższy wykres przedstawia wizualnie minimalne i maksymalne ceny najpopularniejszych metod w ramach usługi operacje i leczenie przepuklin w Częstochowa placówkach:

cena minimalna
cena maksymalna

Tabela cen operacje i leczenie przepuklin w Częstochowie

Tabelaryczne zestawienie szczegółowych cen w zależności od metody oraz placówki:

Posiadamy również ofertę w 28 innych miastach. Sprawdź ceny operacje i leczenie przepuklin w innych miastach.

Operacje i leczenie przepuklin w Częstochowie - gdzie najlepiej?

Przepuklina to nieprawidłowa zmiana położenia narządów (najczęściej ich przesunięcie poza jamę ciała, w jakiej są zlokalizowane) wskutek pęknięcia lub patologicznego osłabienia struktur mięśniowo-powięziowych ścian jamy brzusznej. Nie jest to defekt kosmetyczny lecz stan, który z racji groźnych powikłań, najczęściej wymaga interwencji chirurga. W Polsce wykonuje się ponad 40 tys. operacji przepuklin rocznie, a problem ten dotyczy głównie mężczyzn.

Sprzęt medyczny w Centrum Medyczne Alfamedica Silesia North Sprzęt medyczny w Centrum Medyczne Alfamedica Silesia North

Gdzie na operację przepukliny w Częstochowie?

W Centrum Medycznym Suliga operacje przepukliny przeprowadza właściciel kliniki, lek. med. Ryszard Suliga - specjalista chirurgii ogólnej i plastycznej. Swoim pacjentom może on zaproponować wiele wariantów zabiegu, m.in.:

 • operację przepukliny pachwinowej obustronnej z użyciem siatki
 • operację przepukliny brzusznej z użyciem siatki
 • klasyczną operację przepukliny kresy białej

Osoby, które zmagają się z przepukliną nawrotową mogą wybrać się do Centrum Medycznego Alfamedica Silesia North. Operację przepukliny nawrotowej jamy brzusznej I stopnia może przeprowadzić także lek. Dariusz Pawełczak.

Leczenie przepukliny na Śląsku

W ramach Medyk Centrum, jak również Prywatnego Zakładu Usług Medycznych Lekarz Domowy, działalność leczniczą oraz ambulatoryjną świadczy w zakresie m.in. operacyjnego leczenia przepuklin, specjalista chirurgii ogólnej – lek. med. Wiesław Pawełczak. Jako pierwszy w Częstochowie wprowadził on nowoczesne zabiegi małoinwazyjne z zakresu laparoskopii (laparoskopowe usunięcie pęcherzyka żółciowego i nowe metody mikrochirurgiczne operacji żylaków kończyn dolnych).

Przepukliny pachwinowe i pępkowe w zakresie chirurgii jednego dnia leczone są na Oddziale Chirurgii i Traumatologii Dziecięcej oraz – w przypadku osób dorosłych – na Chirurgii Ogólnej i Naczyń Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego NMP przy ul. Bialskiej 104. Jest to jedna z największych placówek medycznych nie tylko na Śląsku, ale również w kraju, w skład której wchodzą trzy obiekty, a szpital przy ul. Bialskiej jest jednym z nich.

Pozostałe częstochowskie placówki

Sala operacyjna w Centrum Medyczne Suliga Sala operacyjna w Centrum Medyczne Suliga

Prywatny Gabinet Chirurgiczny dr n. med. Piotra Grazdy, oprócz specjalistycznej terapii i profilaktyki obrzęków kończyn dolnych oraz kompleksowej diagnostyki przepływów naczyniowych w układzie żylnym i tętniczym, realizuje również leczenie  przepuklin pachwinowych oraz brzusznych, jakie poprzedzają konsultacje chirurgiczne, a  po zabiegach operacyjnych – opieka.

Ponad dwadzieścia poradni specjalistycznych, diagnostykę oraz chirurgię jednego dnia, posiada w swojej ofercie Centrum Medyczne Klara, które świadczy całodobową opiekę lekarsko-pielęgniarską w ramach oddziałów szpitalnych oraz bloku operacyjnego, wyposażonego w trzy nowoczesne sale operacyjne. Wykonywane tu zabiegi z zakresu chirurgii ogólnej – metodą klasyczną i laparoskopową – obejmują również operacje przepuklin, m.in. przepukliny mosznowej i kresy białej oraz przepukliny w bliźnie po zabiegu operacyjnym. Cennikiem objęte są również operacje przepuklin nawrotowych z użyciem siatki.

Ile kosztuje operacja przepukliny?

W Częstochowie za operację przepukliny zapłacimy od 2000 do 4500 zł. Cena zabiegu jest uzależniona m.in. od obszaru ciała, który został dotknięty przepukliną oraz jej wielkości.

Pacjenci szukali zabiegu operacje i leczenie przepuklin w pobliżu Częstochowy, w miejscowościach: Lubliniec, Radomsko, Zawiercie oraz Tarnowskie Góry.

Więcej na temat operacje i leczenie przepuklin

Wpisz zabieg, miejscowość, klinikę lub lekarza…