Operacja i leczenie przepukliny Warszawa

Chcesz poddać się operacji przepukliny w Warszawie? Jesteś w dobrym miejscu! Poniżej znajdziesz listę 10 klinik, które posiadają w swoich ofertach różne rodzaje tego zabiegu, m.in. operacje przepukliny pępkowej czy pachwinowej. Porównaj cenniki poszczególnych placówek i zapoznaj się z opiniami na ich temat, aby wybrać tę, która najbardziej Ci odpowiada.

Klinika Medyczna Wilmed

Warszawa, ul. Wiktorii Wiedeńskiej 9A
9,1 / 10  •  Znakomita  •  177 opinii

Zabieg odbył się bardzo szybko po zdiagnozowaniu przepukliny kresy białej i pepkowej bo zaledwie po 3 tyg. Miałem zabieg. Wszystko poszło szybko i sprawnie. A co do powrotu do zdrowia to musi minąć jakiś czas żeby się na ten temat wypowiedzieć. Co prawda ból ustal po paru dniach ale trzeba uważać. Ogólnie jestem bardzo zadowolony,przed zabiegiem myślałem za będzie gorzej. ~ Dariusz (Operacje przepukliny pępkowej, lek. Piotr Ciszewski)

 • Operacja przepukliny pooperacyjnej jamy brzusznej od 5000 zł
 • Operacja przepukliny pępkowej klasycznie od 4200 zł
 • Operacja przepukliny kresy białej laparoskopowazadzwoń
 • Operacja przepukliny kresy białej z użyciem siatki od 4500 zł
 • Konsultacja chirurgiczna 250 zł

Szpital Medicover

Warszawa, ul. Rzeczypospolitej 5
8,5 / 10  •  Bardzo dobra  •  1821 opinii
 • Operacja przepukliny rozworu przełykowego od 6500 zł
 • Naprawa przepukliny brzusznej pooperacyjnej TAPP w asyście r... od 26280 zł
 • Naprawa przepukliny brzusznej pooperacyjnej TAR/TARUP w asyś... od 26280 zł
 • Naprawa przepukliny parastomalnej w asyście robota da Vinci od 26280 zł
 • Konsultacja chirurgiczna od 300 zł

Nasmed

Warszawa, ul. Jana Nowaka-Jeziorańskiego 7 lok. 184
9,4 / 10  •  Znakomita  •  351 opinii
 • Operacja przepuklinyzadzwoń
 • Operacja przepukliny pooperacyjnej jamy brzusznej 7300 zł
 • Operacja przepukliny pępkowej klasycznie 3600 zł
 • Operacja przepukliny pępkowej z użyciem siatki 3900 zł
 • Konsultacja chirurgiczna 250 zł

Inne placówki w pobliżu Warszawy

EMC Piaseczno (Szpital św. Anny w Piasecznie)

Piaseczno, ul. Mickiewicza 39(18 km od Warszawy)
7,7 / 10  •  Dobra  •  595 opinii
 • Operacja przepukliny pępkowej z użyciem siatki 3200 zł
 • Operacja przepukliny kresy białej klasycznie 4000 zł
 • Operacja przepukliny pachwinowej jednostronnej z użyciem si... 3400 zł
 • Operacja przepukliny pachwinowej obustronnej z użyciem siatk... 4000 zł
 • Konsultacja chirurgiczna 180 zł

Lekarze wykonujący operacje i leczenie przepuklin w Warszawie

W Warszawie posiadamy w ofercie 10 specjalistów, którzy są ekspertami od tej usługi. Lekarze przyjmują pacjentów w 10 różnych placówkach. Usługa operacja przepukliny w Warszawie jest najczęściej wykonywana przez chirurga ogólnego i proktologa.

lek. Anna Dąchór

chirurg ogólny

w Centrum Medyczne MediSpace

ocena 5,0 / 5  (1 opinii)
dr n. med. Naser Dib

chirurg ogólny, flebolog

w Nasmed

ocena 4,7 / 5  (6 opinii)
lek. Piotr Ciszewski

chirurg ogólny

w Klinika Medyczna Wilmed

ocena 4,6 / 5  (20 opinii)
lek. Aleksandra Starościak

chirurg ogólny

w Klinika Medyczna Wilmed

lek. Piotr Surowski

chirurg ogólny, chirurg onkolog

w Klinika Medyczna Wilmed

lek. Grzegorz Wawrzynowski

chirurg ogólny, flebolog

w Klinika Medyczna Wilmed

dr hab. n. med. Michał Wszoła

chirurg ogólny, transplantolog

w Centrum Medyczne MediSpace

lek. Piotr Góralski

chirurg ogólny

w Centrum Medyczne MediSpace

lek. Andrzej Berman

chirurg ogólny

w Centrum Medyczne MediSpace

dr n. med. Piotr Diuwe

chirurg ogólny, proktolog

w Centrum Medyczne MediSpace

Operacje i leczenie przepuklin Warszawa - cena

Prezentujemy poniżej ceny związane z procedurą operacje i leczenie przepuklin w Warszawie na podstawie cenników z 10 placówek. Najniższa cena to 2000 zł za operacja przepukliny pępkowej klasycznie natomiast najwyższa cena w Warszawie wynosi do 7300 zł (operacja przepukliny pooperacyjnej jamy brzusznej).

Ile kosztuje operacje i leczenie przepuklin w Warszawie?

Poniższy wykres przedstawia wizualnie minimalne i maksymalne ceny najpopularniejszych metod w ramach usługi operacje i leczenie przepuklin w warszawskich placówkach:

cena minimalna
cena maksymalna

Tabela cen operacje i leczenie przepuklin w Warszawie

Tabelaryczne zestawienie szczegółowych cen w zależności od metody oraz placówki:

Posiadamy również ofertę w 29 innych miastach. Sprawdź ceny operacje i leczenie przepuklin w innych miastach.

Operacje i leczenie przepuklin w Warszawie - gdzie najlepiej?

W organizmie ludzkim mogą się wytworzyć przepukliny różnego rodzaju, np. pachwinowa, udowa lub kresy białej. Zdarza się również przepuklina pooperacyjna jamy brzusznej powstała w wyniku błędu technicznego lekarza wcześniej operującego. Niektóre przepukliny nawracają, a leczenie zachowawcze (noszenie pasa przepuklinowego) pomaga tylko chwilowo, dlatego specjaliści zalecają w takich sytuacjach operacje.

Gabinet zabiegowy w Klinika Sienna Gabinet zabiegowy w Klinika Sienna

Gdzie na operację przepukliny w Warszawie?

Warszawa jest jednym z miast, w których znajduje się wiele klinik oferujących operacje przepukliny. Jedną z nich jest Szpital LUX MED, który w swojej ofercie posiada aż 9 wariantów tego zabiegu, w tym m.in. operację przepukliny pępkowej laparoskopowo z użyciem siatki. Jeszcze więcej, bo aż 15 rodzajów operacji przepukliny swoim pacjentom może zaoferować Szpital Medicover. W placówce można poddać się m.in. małoinwazyjnej operacji naprawcza obustronnej przepukliny pachwinowej TEP/TAPP oraz laparoskopowej operacji przepukliny brzusznej/pępkowej IPOM. Skorzystać tu można także z klasycznych zabiegów chirurgicznych.

Leczenie przepukliny w stolicy

W Centrum Medycznym Nasmed zabiegi z zakresu chirurgii ogólnej wykonuje doświadczony specjalista, jakim jest dr n. med. Naser Dib. W swojej codziennej praktyce przeprowadza on np.  operacje przepukliny nawrotowej jamy brzusznej I i II stopnia. Inne popularne warszawskie placówki, w których można się poddać operacji przepukliny, to m.in.:

 • Medifem
 • Centrum Medyczne Damiana
 • MediSpace

Pozostałe warszawskie placówki

Kadra w Nasmed Kadra w Nasmed

Kilkanaście kilometrów od Warszawy, w Piasecznie, mieści się Szpital Św. Anny, gdzie na Oddziale Chirurgii Ogólnej lekarze chirurdzy wykonują operacje planowe oraz te w nagłych przypadkach. Do jednych i drugich należą zabiegi operacyjne przepuklin różnego typu, np. pachwinowej, mosznowej i kresy białej.

Klinika Medyczna Wilmed specjalizuje się m.in. w nowoczesnych operacjach z dziedziny chirurgii ogólnej, które skracają pobyt pacjenta w klinice do 2 dni. Zalicza się do nich m.in. operacja przepukliny pachwinowej metodą PHS (beznapięciowa z wszczepieniem siatki). Klinika oferuje także operacje metodą tradycyjną np. przepukliny skomplikowanej, nawrotowej (lub pooperacyjnej) czy mosznowej. Lekarzem chirurgiem jest tutaj m.in. dr Piotr Ciszewski, specjalista chirurgii ogólnej.

Szpital Zacisze to placówka Centrum Medycznego Enel-Med, gdzie wśród operacji chirurgicznych wykonywane jest leczenie operacyjne przepuklin, zarówno pierwotnych, jak i wtórnych. Przepukliny w obrębie jamy brzusznej są usuwane za pomocą laparoskopu. W szpitalu operacje przepuklin pachwinowych, udowych czy mosznowych wykonują: dr Jacek Albiński, specjalista chirurgii ogólnej i onkologicznej, a także dr Sławomir Kowalski, specjalista chirurgii ogólnej i naczyniowej.

Klinika Medyczna Ibis to Szpital Jednodniowy, którego lekarze, oprócz operacji przepuklin metodą tradycyjną, przeprowadzają operacje tych schorzeń metodą beznapięciową z wszczepieniem siatki oraz małoinwazyjną za pomocą laparoskopu. Operacjom takim może poddać się pacjent ze schorzeniem przepukliny kresy białej, pachwinowej czy udowej. Wśród kadry chirurgów należy wymienić tutaj dra Krzysztofa Łukawskiego oraz prof. dr hab. n. med. Tadeusza Wróblewskiego.

Ile kosztuje operacja przepukliny w Warszawie?

Cena operacji przepukliny jest uzależniona od wielu czynników, m.in. rozległości zmian chorobowych oraz wybranej metody zabiegowej. Nie bez znaczenia jest również renoma danej placówki. Operacja przepukliny w Warszawie wiąże się zatem z wydatkiem od 2000 do nawet 9900 zł.

Pacjenci szukali zabiegu operacje i leczenie przepuklin w pobliżu Warszawy, w miejscowościach: Zielonka, Józefów, Wołomin, Legionowo, Otwock, Grodzisk Mazowiecki, Mińsk Mazowiecki oraz Żyrardów.

Więcej na temat operacje i leczenie przepuklin