Plastyka warg sromowych mniejszych / większych Katowice

MapaGinekologow.pl

Warszawa, Łódź, Wrocław i 17 innych miast
9,4 / 10  •  Znakomita
  • Konsultacja antykoncepcyjna 
    75 zł taniej!

Inne placówki w pobliżu Katowic

SERAFIN Klinika dla Kobiet

Gliwice, Plac Piłsudskiego 9 (26 km od Katowic)
9,4 / 10  •  Znakomita  •  852 opinii
  • Plastyka warg sromowych od 7000 zł
dr n. med. Dawid Serafin

dr n. med. Dawid Serafin

ginekolog-położnik

O tym, w jaki sposób powinna być wykonana labioplastyka i czy najważniejszym celem operacji jest redukcja przerosłej tkanki, dr Serafin opowie w trakcie trzeciego webinaru, odbywającego się w ramach Miesiąca z labioplastyką.

zobacz film o zabiegu »
dr n. med. Dawid Serafin

dr n. med. Dawid Serafin

ginekolog-położnik

Czy w trakcie operacji można na pewno wszystko przewidzieć? Czy wybór techniki operacyjnej wpływa na końcowy efekt estetyczny i czy można wykonać ponowny zabieg operacyjny u pacjentki po nieudanej labioplastyce? Na te i inne pytania dr Serafin odpowie w trakcie ostatniego webinaru, odbywającego się w ramach Miesiąca z labioplastyką.

zobacz film o zabiegu »
  • Konsultacja w zakresie ginekologii estetycznej 350 zł

Lekarze wykonujący plastyka warg sromowych mniejszych / większych w Katowicach

W Katowicach posiadamy w ofercie 3 specjalistów, którzy są ekspertami od tej usługi. Lekarze przyjmują pacjentów w 7 różnych placówkach. Usługa plastyka warg sromowych w Katowicach jest najczęściej wykonywana przez ginekologa-położnika.

lek. Emilia Sitkiewicz

ginekolog-położnik

w Klinika Galena

10 / 10
dr n. med. Bogdan Szymala

ginekolog-położnik, ginekolog-onkolog

w Klinika Galena

9,5 / 10
dr n. med. Dawid Serafin

ginekolog-położnik

w SERAFIN Klinika dla Kobiet

Plastyka warg sromowych mniejszych / większych Katowice - cena

Prezentujemy poniżej ceny procedury plastyka warg sromowych mniejszych / większych w 7 placówkach w Katowicach. Najniższa cena wynosi 3000 zł w Centrum Lekarskie Alfa, najwyższa to 7000 zł, natomiast średni koszt to 3950 zł.

Ile kosztuje plastyka warg sromowych mniejszych / większych w Katowicach?

Poniższy wykres przedstawia wizualnie minimalne i maksymalne ceny najpopularniejszych metod w ramach usługi plastyka warg sromowych mniejszych / większych w katowickich placówkach:

Posiadamy również ofertę w 40 innych miastach. Sprawdź ceny plastyka warg sromowych mniejszych / większych w innych miastach.

Plastyka warg sromowych mniejszych / większych w Katowicach - gdzie najlepiej?

Gabinet zabiegowy w Klinika Magnuccy Gabinet zabiegowy w Klinika Magnuccy

Niektóre kobiety cierpią z powodu, do którego nieraz wstydzą się przyznać. Mają zaniżoną samoocenę, nie przejawiają inicjatywy w kontaktach seksualnych, a nawet unikają ich przez kompleksy. Prócz tego nierzadko nie mogą aktywnie uprawiać sportu lub zwyczajnie funkcjonować bez bólu. Przyczyną dyskomfortu jest deformacja lub nadmierna wielkość warg sromowych. Na szczęście, dziś można jej łatwo zaradzić dzięki zabiegowi labioplastyki, czyli plastyki warg sromowych.

Podczas zabiegu labioplastyki lekarz chirurgicznie modeluje nowy kształt mniejszych lub większych warg sromowych. Operacja jest przeprowadzana w znieczuleniu miejscowym lub ogólnym.

Wybitni specjaliści labioplastyki w Katowicach

Tak intymna dziedzina medycyny wymaga nie tylko kunsztu, ale i dobrego kontaktu z pacjentką. Nie mówiąc już, oczywiście, o doświadczeniu. Jednym z miast, gdzie zabiegi plastyki warg sromowych przeprowadzają utalentowani lekarze, są Katowice. Dobrym przykładem może być dr n. med. Janina Janicka-Grabowska (Aesthete). Jakość usług jej kliniki zadowala nie tylko Polki – na operacje przyjeżdżają do niej pacjentki z USA, Włoch, Szwajcarii i Niemiec. Jest specjalistą chirurgiem plastykiem, kierownikiem medycznym kliniki, a także członkiem Europejskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Estetycznej i Rekonstrukcyjnej (IPRAS i EPRAS) oraz Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej i rekonstrukcyjnej.

Kolejny chirurg plastyk, dr Anna Olender (Olender Clinic), jest członkiem zwyczajnym Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej. Warto dodać, że od 2008 roku jest Ordynatorem Oddziału Chirurgii Plastycznej w placówce Weiss Klinik w Chorzowie. W swojej karierze ma przeprowadzenie ponad 3000 zabiegów. W ośrodku zajmuje się, między innymi, korekcją warg sromowych (najczęściej w znieczuleniu miejscowym i dożylnym).

Nie można tu nie wspomnieć o dr Jerzym Wilgusie (Euroklinika w Katowicach Ligocie). W ponad 30-letniej pracy zawodowej uzyskał liczne dyplomy i certyfikaty potwierdzające jego profesjonalizm. Pełnił funkcję ordynatora oddziału chirurgii plastycznej w szpitalu wojewódzkim w Sosnowcu. Był jednym z chirurgów w zespole chirurgów plastyków w programie telewizji Polsat „Chcę być piękna". Personel jego kliniki tworzą, między innymi, trzej chirurdzy: dr Józef Donocik, dr Bartosz Kubica i dr Andrzej Tomczyk. Labioplastyka w ośrodku praktycznie za każdym razem przeprowadzana jest w narkozie ogólnej, w pozycji ginekologicznej na stole operacyjnym.

Kliniki ginekologii estetycznej w Katowicach

W Klinice Chirurgii Mazan operacje plastyki warg sromowych wykonuje dr Zbigniew Mazan - właściciel kliniki. Oprócz tego przeprowadza również inne zabiegi typu plastyka przedsionka pochwy czy liposukcja wzgórka łonowego.

Dr Aleksandra Wolnicka (Epione) zajmuje się korekcją kształtu warg sromowych. Zabiegi przeprowadza najczęściej w znieczuleniu miejscowym i dożylnym.

Lek. med. Arkadiusz Kuna (Trendy) od 2006 roku pracuje jako samodzielny specjalista chirurgii plastycznej w Wielkiej Brytanii, a prócz tego prowadzi prywatny gabinet chirurgii plastycznej w Katowicach. Wykonuje labioplastykę w znieczuleniu ogólnym. Podczas zabiegu redukuje wargi sromowe mniejsze, jednocześnie ukrywając blizny u ich podstawy tak, by nie było ich widać, podczas gdy część zewnętrzna pozostaje nienaruszona.

Dr n. med. Henryk Mekle (Mekmed) specjalizuje się, co prawda, w proktologii, ale zajmuje się także profesjonalnym korygowaniem kształtu narządów płciowych. Zabiegi z tego zakresu wykonuje również dr Marcin Sierociński (Chirurgia Plastyczna Dr Marcin Sierociński).

 

Gabinet zabiegowy w Klinika Magnuccy Gabinet zabiegowy w Klinika Magnuccy

Pacjenci szukali zabiegu plastyka warg sromowych mniejszych / większych w pobliżu Katowic, w miejscowościach: Chorzów, Sosnowiec, Siemianowice Śląskie, Świętochłowice, Będzin, Mysłowice, Ruda Śląska, Bytom, Dąbrowa Górnicza, Piekary Śląskie, Zabrze, Jaworzno, Tarnowskie Góry, Oświęcim, Zawiercie, Rybnik oraz Jastrzębie-Zdrój.

Więcej na temat plastyka warg sromowych mniejszych / większych

Wpisz zabieg, miejscowość, klinikę lub lekarza…