Plastyka warg sromowych mniejszych / większych Gliwice

Serafin Clinic

Gliwice, ul. Daszyńskiego 34 lok. 2
9,2 / 10  •  Znakomita  •  592 opinii
  • Plastyka warg sromowych od 3200 zł
lek. Dawid Serafin

lek. Dawid Serafin

ginekolog-położnik

O tym, w jaki sposób powinna być wykonana labioplastyka i czy najważniejszym celem operacji jest redukcja przerosłej tkanki, dr Serafin opowie w trakcie trzeciego webinaru, odbywającego się w ramach Miesiąca z labioplastyką.

zobacz film o zabiegu »
lek. Dawid Serafin

lek. Dawid Serafin

ginekolog-położnik

Czy w trakcie operacji można na pewno wszystko przewidzieć? Czy wybór techniki operacyjnej wpływa na końcowy efekt estetyczny i czy można wykonać ponowny zabieg operacyjny u pacjentki po nieudanej labioplastyce? Na te i inne pytania dr Serafin odpowie w trakcie ostatniego webinaru, odbywającego się w ramach Miesiąca z labioplastyką.

zobacz film o zabiegu »
  • Konsultacja w zakresie ginekologii estetycznej 200 zł
Akcja Zima

Wraz z nadejściem zimy rusza nasza specjalna oferta webinarów. Dzięki zorganizowanej przez nas Akcji “Zima” możecie dowiedzieć się nieco o kilku zabiegach medycyny estetycznej, ginekologii estetycznej czy bariatrii.

Okres świąteczny i poświąteczny przepełniony jest wieloma postanowieniami. Chęć ku zmianom może być związana właśnie z poprawią swojego zdrowia, ze zwiększeniem swojego codziennego komfortu lub z wyeksponowaniem własnego piękna.

Dlatego pragniemy polecić Wam kilka zabiegów, jednocześnie przybliżając ich przebieg, wskazania, przeciwwskazania i efekty. Akcji “Zima” towarzyszą bowiem webinary ze specjalistami z różnych specjalizacji. Zapoznając się z nimi, uzyskacie fachową poradę związaną z konkretnym zabiegiem, jak i poszerzycie swoją wiedzę o funkcjonowaniu swojego ciała.

Inne placówki w pobliżu Gliwic

Lekarze wykonujący plastyka warg sromowych mniejszych / większych w Gliwicach

W Gliwicach posiadamy w ofercie 2 specjalistów, którzy są ekspertami od tej usługi. Lekarze przyjmują pacjentów w 7 różnych placówkach. Usługa plastyka warg sromowych w Gliwicach jest najczęściej wykonywana przez ginekologa-położnika i ginekologa.

lek. Dawid Serafin

ginekolog-położnik

w Serafin Clinic

lek. Marek Kowalik

ginekolog-położnik, ginekolog plastyczny

w KOWALIKmedica

Plastyka warg sromowych mniejszych / większych Gliwice - cena

Prezentujemy poniżej ceny procedury plastyka warg sromowych mniejszych / większych w 7 placówkach w Gliwicach. Najniższa cena wynosi 2000 zł w KOWALIKmedica, najwyższa to 3200 zł, natomiast średni koszt to 2836 zł.

Ile kosztuje plastyka warg sromowych mniejszych / większych w Gliwicach?

Poniższy wykres przedstawia wizualnie minimalne i maksymalne ceny najpopularniejszych metod w ramach usługi plastyka warg sromowych mniejszych / większych w Gliwice placówkach:

Posiadamy również ofertę w 35 innych miastach. Sprawdź ceny plastyka warg sromowych mniejszych / większych w innych miastach.

Plastyka warg sromowych mniejszych / większych w Gliwicach - gdzie najlepiej?

Sala operacyjna w Gyncentrum Ginekologia Plastyczna Sala operacyjna w Gyncentrum Ginekologia Plastyczna

Zabieg plastyki warg sromowych przeprowadza się w celu ich korekcji lub redukcji. Pacjentki, zmagające się z przerostem warg sromowych, uskarżają się na ból w trakcie współżycia oraz problemy z utrzymaniem higieny miejsc intymnych. Najczęściej procedura wykonywana jest w znieczuleniu miejscowym (istnieje również możliwość przeprowadzenia operacji w znieczuleniu ogólnym). Powrót do aktywność codziennej wynosi około 2 dni, natomiast seksualnej około 4 tygodni. Wśród efektów operacji wymienia się m.in. poprawę wyglądu warg sromowych oraz zdecydowaną poprawę samooceny pacjentki.

Plastyka warg sromowych mniejszych / większych w Gliwicach – gdzie można udać się na zabieg

Na plastykę warg sromowych w Gliwicach udać się można do Gabinetu Medycyny Estetycznej i Ginekologii DAG-MED. W placówce przeprowadzić można labioplastykę, plastykę łechtaczki, plastykę przedsionka pochwy oraz plastykę krocza. W ośrodku pacjentki poddać się mogą również zabiegowi odmładzania sromu i warg sromowych większych (preparat Desirial), powiększenia punktu G kwasem hialuronowym oraz wybielania warg sromowych. Oferta Gabinetu obejmuje ponadto laserowe usuwanie nadżerek, laserowe usuwanie zmian sromu, biopsję aspiracyjną endometrium jamy macicy oraz leczeniu przewlekłego świądu sromu i zmian zanikowych sromu osoczem bogatopłytkowym.

W Gliwicach plastyka warg sromowych mniejszych / większych jest także możliwa do przeprowadzenia w Klinice Medycyny Estetycznej Ikona City, w której świadczona jest cała gama usług z zakresu ginekologii estetycznej. Do placówki udać się można na plastykę warg sromowych mniejszych (labioplastykę) oraz powiększenie warg sromowych większych własną tkanką tłuszczową lub kwasem hialuronowym. W placówce pacjentki poddać się mogą również plastyce łechtaczki oraz powiększeniu punktu G. Oferta Kliniki obejmuje dodatkowo lifting pochwy za pomocą nici Happy Lift.

Plastykę warg sromowych wykonać może również lek. med. Dawid Serafin, specjalista ginekolog i położnik, który doświadczenie zawodowe zdobywał w Klinice Chirurgii St Berhard Hospital w Kamp-Lintfort w Niemczech. Specjalizuje się w procedurach z zakresu ginekologii estetycznej: udać się do niego można na labioplastykę, przywracanie objętości warg sromowych większych oraz plastykę łechtaczki. Pacjentki poddać się u niego mogą także laserowej rewitalizacji pochwy, odtworzeniu błony dziewiczej, małoinwazyjnej korekcie wejścia do pochwy oraz laserowemu leczeniu nietrzymania moczu. 

 

Kadra w Klinika Nova Kadra w Klinika Nova

Pacjenci szukali zabiegu plastyka warg sromowych mniejszych / większych w pobliżu Gliwic, w miejscowościach: Zabrze, Ruda Śląska, Świętochłowice, Bytom, Tarnowskie Góry, Chorzów, Piekary Śląskie, Rybnik, Siemianowice Śląskie, Sosnowiec, Tychy, Będzin, Strzelce Opolskie, Mysłowice, Dąbrowa Górnicza, Jastrzębie-Zdrój, Jaworzno oraz Oświęcim.

Więcej na temat plastyka warg sromowych mniejszych / większych