Plastyka warg sromowych mniejszych / większych Wrocław

Inne placówki w pobliżu Wrocławia

Lekarze wykonujący plastyka warg sromowych mniejszych / większych we Wrocławiu

We Wrocławiu posiadamy w ofercie 9 specjalistów, którzy są ekspertami od tej usługi. Lekarze przyjmują pacjentów w 17 różnych placówkach. Usługa plastyka warg sromowych we Wrocławiu jest najczęściej wykonywana przez ginekologa-położnika i ginekologa.

dr n. med. Mariusz Markuszewski

ginekolog-położnik

w DCG Centrum Medyczne

10 / 10
lek. Stanisław Sinicki

chirurg ogólny, lekarz wykonujący zabiegi medycyny estetycznej, flebolog

w Pro Medical Clinic Advanced

9,4 / 10
lek. Ryszard Nawrocki

chirurg plastyczny

w NawMedica dr Ryszard Nawrocki

9,3 / 10
dr n. med. Diana Kupczyńska

chirurg ogólny, flebolog, lekarz wykonujący zabiegi medycyny estetycznej

w Ars Estetica Wrocław

9,3 / 10
lek. Jakub Kunkiewicz

ginekolog plastyczny

w DCG Centrum Medyczne

9,0 / 10
lek. Piotr Rataj

chirurg ogólny

w Prestige Clinic

9,0 / 10
lek. Remigiusz Sikora

ginekolog-położnik

w Pro Medical Clinic Advanced

lek. Olena Denysenko

ginekolog

w Pro Medical Clinic Advanced

dr n. med. Mateusz Dzięgała

lekarz wykonujący zabiegi medycyny estetycznej, urolog, chirurg ogólny

w Gabinet chirurgii i medycyny estetycznej dr Dzięgała

Plastyka warg sromowych mniejszych / większych Wrocław - cena

Prezentujemy poniżej ceny procedury plastyka warg sromowych mniejszych / większych w 17 placówkach we Wrocławiu. Najniższa cena wynosi 2900 zł w Pro Medical Clinic Advanced, najwyższa to 6900 zł, natomiast średni koszt to 4676 zł.

Ile kosztuje plastyka warg sromowych mniejszych / większych we Wrocławiu?

Poniższy wykres przedstawia wizualnie minimalne i maksymalne ceny najpopularniejszych metod w ramach usługi plastyka warg sromowych mniejszych / większych w wrocławskich placówkach:

Posiadamy również ofertę w 32 innych miastach. Sprawdź ceny plastyka warg sromowych mniejszych / większych w innych miastach.

Plastyka warg sromowych mniejszych / większych we Wrocławiu - gdzie najlepiej?

Sprzęt medyczny w Chiroplastica Sprzęt medyczny w Chiroplastica

Zabiegi z zakresu ginekologii estetycznej cieszą się coraz większą popularnością. Jedną nich jest plastyka warg sromowych, która polega na ich korekcji lub ich redukcji. Wśród wskazań do przeprowadzenia procedury wymienia się m.in. zniekształcenia, spowodowane porodem lub porodami. Plastyka warg sromowych mniejszych i większych wykonywana jest zazwyczaj w znieczuleniu miejscowym i trwa zazwyczaj do 45 minut.

Operacja plastyczna warg sromowych mniejszych/ większych we Wrocławiu – gdzie można się na nią udać

Na plastykę warg sromowych mniejszych i większych we Wrocławiu udać się można do Kliniki Wiatroszak ESTmedica, w której przeprowadzana jest cała gama procedur z zakresu ginekologii estetycznej. W placówce plastykę warg sromowych mniejszych i większych wykonuje się techniką laserową, chirurgiczną oraz metodą radiofrekwencji. W ośrodku kobiety poddać się mogą także ujędrnianiu warg sromowych większych za pomocą lipofillingu lub kwasu hialuronowego, laserowej korekcji blizn po nacięciu krocza, plastyce pochwy i krocza oraz rewitalizacji sromu, oferta Kliniki obejmuje ponadto redukcję napletka łechtaczki, powiększenie punktu G, odtworzenie błony dziewiczej oraz leczenie wysiłkowego nietrzymania moczu.

Zabieg plastyki warg sromowych wykonać może także dr n. med. Marek Pochwałowski, specjalista ginekolog i położnik. Jest absolwentem Akademii Medycznej we Wrocławiu, a doświadczenie zawodowe zdobywał w Klinice Ginekologii i Położnictwa Wrocławskiej Akademii Medycznej. Specjalizuje się w zabiegach z zakresu ginekologii estetycznej: udać się do niego można na plastykę warg sromowych mniejszych i większych, plastykę pochwy oraz plastyczną korekcję blizn poporodowych.

We Wrocławiu plastyka warg sromowych mniejszych / większych jest także możliwa do przeprowadzenia w Klinice Bienek. Plastyka redukcyjna warg sromowych mniejszych połączona może być tu z redukcją paletka łechtaczki, do placówki można się też udać na powiększanie warg sromowych większych przeszczepem własnej tkanki tłuszczowej. W ośrodku kobiety poddać się mogą również zabiegowi uwydatnienia punktu G własną tkanką tłuszczową lub kwasem hialuronowym oraz rekonstrukcji błony dziewiczej. wykonuje się tu też powiększenie pośladków za pomocą własnej tkanki tłuszczowej lub implantów oraz szeroką gamę procedur, wykonywanych w obrębie piersi (np. powiększenie piersi implantami okrągłymi lub anatomicznymi, podniesienie piersi, korekcja wciągniętych brodawek sutkowych, zmniejszenie otoczek sutkowych i brodawek.

 

Sala operacyjna w Chiroplastica Sala operacyjna w Chiroplastica

Pacjenci szukali zabiegu plastyka warg sromowych mniejszych / większych w pobliżu Wrocławia, w miejscowościach: Oława, Oleśnica, Brzeg oraz Świdnica.

Więcej na temat plastyka warg sromowych mniejszych / większych

Wpisz zabieg, miejscowość, klinikę lub lekarza…