Plastyka warg sromowych mniejszych / większych Łódź

Lekarze wykonujący plastyka warg sromowych mniejszych / większych w Łodzi

W Łodzi posiadamy w ofercie 6 specjalistów, którzy są ekspertami od tej usługi. Lekarze przyjmują pacjentów w 8 różnych placówkach. Usługa plastyka warg sromowych w Łodzi jest najczęściej wykonywana przez ginekologa-położnika i ginekologa.

dr n. med. Krzysztof Szram

ginekolog-położnik

w Praktyka Prywatna dr Krzysztof Szram

ocena 5,0 / 5  (1 opinii)
dr hab. n. med. Jan Rykała

chirurg ogólny, chirurg plastyczny

w Este l'arte

ocena 4,5 / 5  (30 opinii)
lek. Martyna Sikora

ginekolog-położnik

w Klinika Intima Art&Este

lek. Dawid Lisiecki

ginekolog-położnik

w Klinika Intima Art&Este

lek. Patrycja Stańczyk

lekarz

w Klinika Pawlikowski

lek. Marzenna Majcherczyk-Skulimowska

chirurg ogólny, lekarz wykonujący zabiegi medycyny estetycznej

w Dream-Med

Plastyka warg sromowych mniejszych / większych Łódź - cena

Prezentujemy poniżej ceny procedury plastyka warg sromowych mniejszych / większych w 8 placówkach w Łodzi. Najniższa cena wynosi 2300 zł w Pulsmed, najwyższa to 4500 zł, natomiast średni koszt to 3350 zł.

Ile kosztuje plastyka warg sromowych mniejszych / większych w Łodzi?

Poniższy wykres przedstawia wizualnie minimalne i maksymalne ceny najpopularniejszych metod w ramach usługi plastyka warg sromowych mniejszych / większych w łódzkich placówkach:

Posiadamy również ofertę w 36 innych miastach. Sprawdź ceny plastyka warg sromowych mniejszych / większych w innych miastach.

Plastyka warg sromowych mniejszych / większych w Łodzi - gdzie najlepiej?

Sala operacyjna w Este l'arte Sala operacyjna w Este l'arte

Plastyka warg sromowych to procedury chirurgiczne, związane z korekcją kształtu i wielkości fałdów śluzówki, otaczających wejście do pochwy. W przypadku warg sromowych mniejszych, na skutek ich przerostu zabieg wiąże się z ich redukcją z użyciem skalpela w znieczuleniu miejscowym. Wargi sromowe większe, w zależności od problemu, poddawane są procedurze zmniejszenia lub powiększenia z zastosowaniem liposukcji, zabiegu chirurgicznego bądź małoinwazyjnego wymodelowania z zastosowaniem wypełniaczy w postaci własnej tkanki tłuszczowej lub preparatu Macrolane.

Plastyka warg sromowych mniejszych i większych w Łodzi – gdzie wykonać zabieg?

Pacjentki, zmagające się z przerośniętymi wargami sromowymi mogą skorzystać z oferty lek. med. Agnieszki Osińskiej, która przeprowadza zabiegi labioplastyki. Specjalista położnictwa i ginekologii członek m. in. Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego, dr Osińska jest certyfikowana w zakresie m.in. procedur IncontiLase and IntimaLase. W ramach praktyki zawodowej zajmuje się ponadto leczeniem wysiłkowego nietrzymania moczu, laserową terapią „luźnej” pochwy oraz odmłodzeniem zewnętrznych okolic intymnych kobiety m. in. z użyciem nici Vaginal Narrover.

Centrum Medyczne Swiss Medicus to wielospecjalistyczna placówka, której jakość opieki i zakres działalności w 2014 r. wyróżniono znakiem jakości przedsiębiorców branży medycznej Supermedicus. Oprócz specjalistycznych konsultacji, CM ma w swojej ofercie szereg nowoczesnych terapii ginekologicznych z zastosowaniem m. in. koblacji, videonystagmografii (VNG), czy nowoczesnej antykoncepcji. Ofertę tę uzupełnia także ginekologia estetyczna z wykorzystaniem technologii laserowej MonaLisa Touc. Przeprowadzana tą metodą korekcja warg sromowych mniejszych jest godzinną procedurą, wykonywaną w znieczuleniu miejscowym.

Gabinet medycyny estetycznej  Dream-Med jest kolejną placówką w Łodzi, której ofertę ginekologii i położnictwa uzupełnia szeroki panel zabiegów, poprawiających funkcję i estetykę okolic intymnych kobiety. Oprócz laserowej rewitalizacji pochwy oraz warg sromowych CO2, liftingu krocza nićmi Vaginal Narrower czy wypełnienia kwasem hialuronowym warg sromowych większych preparatem Desinal Nuevia, w Gabinecie wykonywana jest także operacyjna plastyka warg sromowych mniejszych i większych. Oferta obejmuje również plastykę pochwy wraz z usuwaniem znamion na sromie.

 

Kadra w Praktyka Prywatna dr Krzysztof Szram Kadra w Praktyka Prywatna dr Krzysztof Szram

Pacjenci szukali zabiegu plastyka warg sromowych mniejszych / większych w pobliżu Łodzi, w miejscowościach: Konstantynów Łódzki, Zgierz, Pabianice, Łask, Piotrków Trybunalski, Bełchatów oraz Tomaszów Mazowiecki.

Więcej na temat plastyka warg sromowych mniejszych / większych