Plastyka warg sromowych mniejszych / większych Łódź

Klinika Intima Art&Este

Łódź, ul. Tuwima 15 lok. U2A
9,5 / 10  •  Znakomita  •  1768 opinii
  • Plastyka warg sromowych od 3500 zł
lek. Martyna Sikora-Jajani

lek. Martyna Sikora-Jajani

ginekolog-położnik

Podczas webinaru specjaliści opowiedzieli m.in. o różnych technikach operacyjnych oraz zaleceniach pozabiegowych. Poruszony został także temat wskazań do plastyki warg sromowych.

zobacz film o zabiegu »
  • Konsultacja w zakresie ginekologii estetycznej 250 zł

MapaGinekologow.pl

Warszawa, Łódź, Wrocław i 17 innych miast
9,4 / 10  •  Znakomita
  • Konsultacja ginekologiczna 
    75 zł taniej!

Lekarze wykonujący plastyka warg sromowych mniejszych / większych w Łodzi

W Łodzi posiadamy w ofercie 3 specjalistów, którzy są ekspertami od tej usługi. Lekarze przyjmują pacjentów w 4 różnych placówkach. Usługa plastyka warg sromowych w Łodzi jest najczęściej wykonywana przez ginekologa-położnika.

dr n. med. Krzysztof Szram

ginekolog-położnik

w Praktyka Prywatna dr Krzysztof Szram

10 / 10
lek. Martyna Sikora-Jajani

ginekolog-położnik

w Klinika Intima Art&Este

lek. Dawid Lisiecki

ginekolog-położnik

w Klinika Intima Art&Este

Plastyka warg sromowych mniejszych / większych Łódź - cena

Prezentujemy poniżej ceny procedury plastyka warg sromowych mniejszych / większych w 4 placówkach w Łodzi. Najniższa cena wynosi 2500 zł w Multi Clinic Centrum Medyczne, najwyższa to 4000 zł, natomiast średni koszt to 3500 zł.

Ile kosztuje plastyka warg sromowych mniejszych / większych w Łodzi?

Poniższy wykres przedstawia wizualnie minimalne i maksymalne ceny najpopularniejszych metod w ramach usługi plastyka warg sromowych mniejszych / większych w łódzkich placówkach:

Posiadamy również ofertę w 40 innych miastach. Sprawdź ceny plastyka warg sromowych mniejszych / większych w innych miastach.

Plastyka warg sromowych mniejszych / większych w Łodzi - gdzie najlepiej?

Kadra w Praktyka Prywatna dr Krzysztof Szram Kadra w Praktyka Prywatna dr Krzysztof Szram

Plastyka warg sromowych to procedury chirurgiczne, związane z korekcją kształtu i wielkości fałdów śluzówki, otaczających wejście do pochwy. W przypadku warg sromowych mniejszych, na skutek ich przerostu zabieg wiąże się z ich redukcją z użyciem skalpela w znieczuleniu miejscowym. Wargi sromowe większe, w zależności od problemu, poddawane są procedurze zmniejszenia lub powiększenia z zastosowaniem liposukcji, zabiegu chirurgicznego bądź małoinwazyjnego wymodelowania z zastosowaniem wypełniaczy w postaci własnej tkanki tłuszczowej lub preparatu Macrolane.

Plastyka warg sromowych mniejszych i większych w Łodzi – gdzie wykonać zabieg?

Pacjentki, zmagające się z przerośniętymi wargami sromowymi mogą skorzystać z oferty lek. med. Agnieszki Osińskiej, która przeprowadza zabiegi labioplastyki. Specjalista położnictwa i ginekologii członek m. in. Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego, dr Osińska jest certyfikowana w zakresie m.in. procedur IncontiLase and IntimaLase. W ramach praktyki zawodowej zajmuje się ponadto leczeniem wysiłkowego nietrzymania moczu, laserową terapią „luźnej” pochwy oraz odmłodzeniem zewnętrznych okolic intymnych kobiety m. in. z użyciem nici Vaginal Narrover.

Centrum Medyczne Swiss Medicus to wielospecjalistyczna placówka, której jakość opieki i zakres działalności w 2014 r. wyróżniono znakiem jakości przedsiębiorców branży medycznej Supermedicus. Oprócz specjalistycznych konsultacji, CM ma w swojej ofercie szereg nowoczesnych terapii ginekologicznych z zastosowaniem m. in. koblacji, videonystagmografii (VNG), czy nowoczesnej antykoncepcji. Ofertę tę uzupełnia także ginekologia estetyczna z wykorzystaniem technologii laserowej MonaLisa Touc. Przeprowadzana tą metodą korekcja warg sromowych mniejszych jest godzinną procedurą, wykonywaną w znieczuleniu miejscowym.

Gabinet medycyny estetycznej  Dream-Med jest kolejną placówką w Łodzi, której ofertę ginekologii i położnictwa uzupełnia szeroki panel zabiegów, poprawiających funkcję i estetykę okolic intymnych kobiety. Oprócz laserowej rewitalizacji pochwy oraz warg sromowych CO2, liftingu krocza nićmi Vaginal Narrower czy wypełnienia kwasem hialuronowym warg sromowych większych preparatem Desinal Nuevia, w Gabinecie wykonywana jest także operacyjna plastyka warg sromowych mniejszych i większych. Oferta obejmuje również plastykę pochwy wraz z usuwaniem znamion na sromie.

 

Gabinet zabiegowy w Klinika Intima Art&Este Gabinet zabiegowy w Klinika Intima Art&Este

Pacjenci szukali zabiegu plastyka warg sromowych mniejszych / większych w pobliżu Łodzi, w miejscowościach: Konstantynów Łódzki, Zgierz, Pabianice, Brzeziny, Łask, Piotrków Trybunalski, Bełchatów oraz Tomaszów Mazowiecki.

Więcej na temat plastyka warg sromowych mniejszych / większych

Wpisz zabieg, miejscowość, klinikę lub lekarza…