Plastyka warg sromowych mniejszych / większych Gdańsk

MapaGinekologow.pl

Warszawa, Łódź, Wrocław i 17 innych miast
9,4 / 10  •  Znakomita
  • Konsultacja ginekologiczna 
    75 zł taniej!

Inne placówki w pobliżu Gdańska

Lekarze wykonujący plastyka warg sromowych mniejszych / większych w Gdańsku

W Gdańsku posiadamy w ofercie 1 specjalistów, którzy są ekspertami od tej usługi. Lekarze przyjmują pacjentów w 5 różnych placówkach. Usługa plastyka warg sromowych w Gdańsku jest najczęściej wykonywana przez ginekologa-położnika.

dr Kinga Kusyk

ginekolog

w Diamond Clinic

Plastyka warg sromowych mniejszych / większych Gdańsk - cena

Prezentujemy poniżej ceny procedury plastyka warg sromowych mniejszych / większych w 5 placówkach w Gdańsku. Najniższa cena wynosi 3000 zł w Ultraderm, najwyższa to 6000 zł, natomiast średni koszt to 4875 zł.

Ile kosztuje plastyka warg sromowych mniejszych / większych w Gdańsku?

Poniższy wykres przedstawia wizualnie minimalne i maksymalne ceny najpopularniejszych metod w ramach usługi plastyka warg sromowych mniejszych / większych w Gdańsk placówkach:

Posiadamy również ofertę w 40 innych miastach. Sprawdź ceny plastyka warg sromowych mniejszych / większych w innych miastach.

Plastyka warg sromowych mniejszych / większych w Gdańsku - gdzie najlepiej?

Gabinet zabiegowy w Klinika Anti-Aging Invicta Gabinet zabiegowy w Klinika Anti-Aging Invicta

Z roku na rok zabiegi z zakresu ginekologii (w tym plastyka warg sromowych) cieszą się coraz większą popularnością. Wśród wskazań do wykonania plastyki warg sromowych wymienia się m.in. ich zdeformowanie (np. po porodzie), asymetrię oraz częste infekcje okolic intymnych. Procedura polega na zmianie ich wielkości, kształtu oraz wyglądu. Efekty wpływają nie tylko postrzeganie własnej osoby przez pacjentkę, ale również na poprawę życia seksualnego.

Plastyka warg sromowych w Gdańsku – gdzie można udać się na zabieg

W Gdańsku labioplastykę wykonać może dr n. med. Karolina Kondej, specjalistka chirurg plastyczny i lekarz medycyny estetycznej. Doświadczenie zdobywała w Klinice Chirurgii Plastycznej Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej. Oprócz plastyki warg sromowych mniejszych i większych udać się można do niej również na operacje plastyczne piersi (powiększanie, zmniejszanie, podnoszenie piersi). 

Plastyka warg sromowych mniejszych / większych jest możliwa również do przeprowadzenia w Klinice Perfect Medica, w której świadczona jest cała gama usług z zakresu ginekologii, ginekologii estetycznej oraz chirurgii plastycznej. Oprócz operacji plastycznej warg sromowych mniejszych i większych w Klinice wykonać można również powiększenie warg sromowych większych za pomocą kwasu hialuronowego. Do placówki udać się można także na plastykę pochwy i krocza oraz plastykę napletka łechtaczki. Oferta ośrodka obejmuje również powiększenie punktu G kwasem hialuronowym oraz usunięcie lub odtworzenie błony dziewiczej.

Na operację plastyczną warg sromowych w Gdańsku udać się można także do lek. med. Ewy Paszkiewicz, specjalistki ginekologii i położnictwa, która p[osiada certyfikat, potwierdzający uczestnictwo w kursie medycznym i zdobycie praktycznej wiedzy oraz umiejętności z zakresu wykonywania procedur ginekologii estetycznej w ramach inicjatywy „Akademia Ginekologii Estetycznej”. Wykonuje ona zarówno plastykę warg sromowych większych, jak i mniejszych. Przeprowadza również zabiegi odmładzania okolic intymnych za pomocą lasera oraz powiększania punktu G. Jej oferta z obszaru ginekologii estetycznej obejmuje także odtwarzanie błony dziewiczej, usuwanie włókniaków okolicy intymnej, likwidację rozstępów pociążowych oraz depilację laserową bikini.

 

Gabinet zabiegowy w Piękno i Medycyna Dr Pernak Gabinet zabiegowy w Piękno i Medycyna Dr Pernak

Pacjenci szukali zabiegu plastyka warg sromowych mniejszych / większych w pobliżu Gdańska, w miejscowościach: Sopot, Gdynia, Rumia, Wejherowo oraz Starogard Gdański.

Więcej na temat plastyka warg sromowych mniejszych / większych

Wpisz zabieg, miejscowość, klinikę lub lekarza…