Plastyka warg sromowych mniejszych / większych Poznań

MapaGinekologow.pl

Warszawa, Łódź, Wrocław i 17 innych miast
9,4 / 10  •  Znakomita
  • Konsultacja ginekologiczna 
    75 zł taniej!

Lekarze wykonujący plastyka warg sromowych mniejszych / większych w Poznaniu

W Poznaniu posiadamy w ofercie 1 specjalistów, którzy są ekspertami od tej usługi. Lekarze przyjmują pacjentów w 3 różnych placówkach. Usługa plastyka warg sromowych w Poznaniu jest najczęściej wykonywana przez ginekologa-położnika.

dr n. med. Przemysław Kądziołka

ginekolog-położnik

w Urofem Specjalistyczna Praktyka Lekarska

9,4 / 10

Plastyka warg sromowych mniejszych / większych Poznań - cena

Prezentujemy poniżej ceny procedury plastyka warg sromowych mniejszych / większych w 3 placówkach w Poznaniu. Najniższa cena wynosi 2500 zł w Medikor, najwyższa to 6000 zł, natomiast średni koszt to 4800 zł.

Ile kosztuje plastyka warg sromowych mniejszych / większych w Poznaniu?

Poniższy wykres przedstawia wizualnie minimalne i maksymalne ceny najpopularniejszych metod w ramach usługi plastyka warg sromowych mniejszych / większych w poznańskich placówkach:

Posiadamy również ofertę w 40 innych miastach. Sprawdź ceny plastyka warg sromowych mniejszych / większych w innych miastach.

Plastyka warg sromowych mniejszych / większych w Poznaniu - gdzie najlepiej?

Plastyka warg sromowych mniejszych i większych polega na zmianie ich kształtu i wielkości. Zabieg ten wykonuje się w przypadku m.in. przerostu, asymetrii oraz innych czynników estetycznych warg sromowych, które w indywidualnej ocenie pacjentki powodują jej dyskomfort oraz problemy (np. przy współżyciu lub utrzymaniu higieny osobistej). W przypadku warg sromowych mniejszych zabiegowi podlegają fałdy błony śluzowej sromu, zdeformowane lub o zbyt dużych rozmiarach (najczęściej zabieg opiera się na usunięciu nadmiernej ilości tkanki), a w przypadku warg sromowych większych zabieg przeprowadzany jest najczęściej przy występowaniu atrofii (zaniku narządu) i polega na ostrzykiwaniu warg sromowych botoksem.

Placówki w Poznaniu, w których wykonać można zabieg plastyki warg sromowych mniejszych i większych

Dr hab. n. med. Dariusz Szpurek to ginekolog, wykonujący zabiegi z zakresu ginekologii estetycznej, w tym plastykę warg sromowych większych i mniejszych. Ukończył studia na Wydziale Lekarskim Akademii Medycznej w Poznaniu. Odbył liczne staże zawodowe z zakresu ginekologii operacyjnej, m.in. w Obagi Plastic Surgery And Dermatology Hospital w Riyadh w Arabia Saudyjskej (staż dotyczący zastosowania technik operacyjnych w zakresie ginekologii estetycznej i rekonstrukcyjnej). Ukończył także szkolenie, dotyczące laserowych zabiegów z zakresu medycyny estetycznej „The Laser Vaginal Rejuvenation Center of Los Angeles”. Jest członkiem The Laser Vaginal Rejuvenation Institute of America oraz Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego. Zabiegi plastyki warg sromowych wykonuje w oparciu o techniki laserowego modelowania warg sromowych (DLV).

Plastyka warg sromowych mniejszych / większych znajduje się także w ofercie Kliniki Kolasiński w Poznaniu. Zabieg labioplastyki w placówce wykonywany jest w znieczuleniu ogólnym, miejscowym lub podpajęczynówkowym. Plastyka warg sromowych większych w placówce polega natomiast na ostrzykiwaniu ich preparatem Desirial Plus (jest to kwas hialuronowy, przeznaczony do zabiegów okolic narządów płciowych).

Klinika Skupin także oferuje pacjentkom zabieg plastyki warg sromowych mniejszych. W klinice labioplastyka wykonywana jest z nacięcia w części tylnej lub klinowo w środkowej, co umożliwia pozostawienie naturalnego brzegu warg i zapewnienie dotychczasowej ich wrażliwości na bodźce. Zmniejszenie warg sromowych mniejszych wykonywane jest najczęściej w znieczuleniu dożylnym i miejscowym, a długość pobytu pacjentki w klinice wynosi ok. 2-3 h.

Pacjenci szukali zabiegu plastyka warg sromowych mniejszych / większych w pobliżu Poznania, w miejscowościach: Luboń, Swarzędz oraz Gniezno.

Więcej na temat plastyka warg sromowych mniejszych / większych

Wpisz zabieg, miejscowość, klinikę lub lekarza…