Plastyka warg sromowych mniejszych / większych Kraków

MapaGinekologow.pl

Warszawa, Łódź, Wrocław i 17 innych miast
9,4 / 10  •  Znakomita
  • Konsultacja ginekologiczna 
    75 zł taniej!

Lekarze wykonujący plastyka warg sromowych mniejszych / większych w Krakowie

W Krakowie posiadamy w ofercie 7 specjalistów, którzy są ekspertami od tej usługi. Lekarze przyjmują pacjentów w 11 różnych placówkach. Usługa plastyka warg sromowych w Krakowie jest najczęściej wykonywana przez ginekologa-położnika.

dr n. med. Ryszard Mądry

chirurg plastyczny, chirurg ogólny

w Ortopedicum

9,7 / 10
lek. Małgorzata Ozaist

chirurg ogólny

w Centrum DER-MED Kraków

9,2 / 10
lek. Izabela Danielak

specjalista ginekologii i położnictwa, ginekolog

w Centrum DER-MED Kraków

9,0 / 10
lek. Emilia Pawlak

ginekolog

w Centrum DER-MED Kraków

dr n. med. Michał Leśniak

ginekolog-położnik, ginekolog-onkolog

w LK MED

lek. Marta Wójcik

ginekolog-położnik

w Euromedica

dr n. med. Łukasz Warchoł

chirurg plastyczny, lekarz wykonujący zabiegi medycyny estetycznej

w ArtClinik Centrum Zdrowia i Urody

Plastyka warg sromowych mniejszych / większych Kraków - cena

Prezentujemy poniżej ceny procedury plastyka warg sromowych mniejszych / większych w 11 placówkach w Krakowie. Najniższa cena wynosi 2700 zł w Instytut Piękna Bielenda, najwyższa to 5100 zł, natomiast średni koszt to 3891 zł.

Ile kosztuje plastyka warg sromowych mniejszych / większych w Krakowie?

Poniższy wykres przedstawia wizualnie minimalne i maksymalne ceny najpopularniejszych metod w ramach usługi plastyka warg sromowych mniejszych / większych w krakowskich placówkach:

Posiadamy również ofertę w 40 innych miastach. Sprawdź ceny plastyka warg sromowych mniejszych / większych w innych miastach.

Plastyka warg sromowych mniejszych / większych w Krakowie - gdzie najlepiej?

Sala operacyjna w Ortopedicum Sala operacyjna w Ortopedicum

Przerośnięte wargi sromowe to nie tylko problem estetyki ciała. Niejednokrotnie przeszkadzają one w uprawianiu sportów czy seksu (przysparzają ból i dyskomfort) oraz uniemożliwiają noszenie obcisłej bielizny. Kobiety mają często z tego powodu kompleksy, ale idealnym rozwiązaniem jest labioplastyka.

Ulepszyć wargi sromowe

W Klinice Medycyny i Ginekologii Estetycznej Bona Dea wykonywanych jest wiele zabiegów z ginekologii plastycznej. Wśród nich można wymienić labioplastykę pomniejszającą wargi sromowe mniejsze i większe, a także powiększanie i ujędrnianie warg sromowych większych za pomocą kwasu hialuronowego czy ujędrnienie (rewitalizacja) oraz wypełnienie warg sromowych przy użyciu kwasu hialuronowego lub  własnego tłuszczu. Pacjentkami zajmuje się tutaj m.in. dr Piotr Mogiła-Komorowski, specjalista ginekologii i położnictwa I stopnia od 2001 roku, który ukończył Kosmetologię dla Lekarzy w Krakowskiej Wyższej Szkole Promocji Zdrowia. W swojej praktyce oprócz leczenia ginekologicznego zajmuje się także zabiegami z zakresu ginekologii estetycznej.

Prywatna Klinika Chirurgii Plastycznej Art&Med oferuje z zakresu plastyki zewnętrznych narządów płciowych - zabieg zmniejszający wargi sromowe mniejsze. Ponadto wykonywane są tutaj także operacje powiększające lub podnoszące piersi a także plastyka powłok brzucha czy liposukcja. Lekarzem wykonującym takie i inne zabiegi jest dr Tomasz Kasprzyk, specjalista chirurgii ogólnej I stopnia od 1997 roku oraz plastycznej II stopnia od 2002 roku. Swoje doświadczenie z zakresu tej drugiej dziedziny zdobywał w Oddziale Chirurgii Plastycznej Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego im. L. Rydygiera w Krakowie.

Centrum Kosmetyczno-Dermatologiczne Der-Med proponuje swoim pacjentkom, chcącym poprawić wygląd swoich warg sromowych, zabiegi labioplastyki. W zależności od stopnia wyciągnięcia warg sromowych lekarz stosuje tu dwie różne techniki: przy typie I i II - nieinwazyjny zabieg końcówką skanującą, natomiast przy typie III i IV a także deformacjach, asymetriach i hepertro­fii - metodę chirurgiczną lase­rem MonaLisa Touch. Jedną z kadry lekarskiej jest tutaj dr Ewa Posadzka, specjalista ginekologii i położnictwa od 2015 roku. Pomaga także pacjentkom, pracując w Klinice Ginekologii i Onkologii w Krakowie. Oprócz leczenia ginekologicznego wykonuje także zabiegi laserem MonaLisa Touch.

W Instytucie Dermatologii Eco-Lab specjaliści przeprowadzają zabiegi m.in. z zakresu chirurgii plastycznej, wśród których wymienić można ginekologię estetyczną, np. zabieg plastyki warg sromowych mniejszych i większych, a także powiększanie warg sromowych większych kwasem hialuronowym, rekonstrukcje błony dziewiczej, zwężenie pochwy czy powiększenie punktu G. Takie i inne zabiegi wykonuje tutaj dr n. med. Rafał Pabiańczyk, chirurg plastyk, który doświadczenie z tej dziedziny zdobywał w Oddziale Chirurgii Plastycznej i Leczenia Oparzeń Szpitala Specjalistycznego im. L. Rydygiera w Krakowie, podnosił także kwalifikacje na licznych kursach i zjazdach naukowych w kraju i za granicą.

Korekcji warg sromowych mniejszych można poddać się także w Klinice Chirurgii Plastycznej Estetika-Nova. Z chirurgii plastycznej wykonywane są tutaj także inne zabiegi tj. powiększanie pośladków, plastyka brzucha, modelowanie kształtu łydek a także powiększanie i pomniejszanie piersi, plastyka brodawek sutkowych oraz korekcja ginekomastii. Specjalistą jest tutaj dr Marek Ciesiński, chirurg ogólny (I stopnia od 1996 roku) oraz chirurg plastyk (II stopnia od 2003 roku), który posiada bogate doświadczenie z zakresu chirurgii plastycznej, zdobyte m.in. w Prywatnej Klinice Chirurgii Plastycznej prof. Stanisława Bartkowskiego, w ośrodku chirurgii plastycznej w Polanicy Zdroju czy na wielu krajowych i międzynarodowych szkoleniach.

W Prywatnym Szpitalu Centermed można się umówić na zabiegi z zakresu ginekologii estetycznej. Jednym z nich jest labioplastyka warg sromowych mniejszych oraz większych a także plastyka napletka łechtaczki czy odtwarzanie błony dziewiczej (hymenoplastyka). Zabiegi takie wykonuje dr n. med. Artur Ludwin,  specjalista ginekologii i położnictwa oraz ginekologii onkologicznej, który doświadczenie praktyczne zdobywał w Klinice Ginekologii i Onkologii CMUJ. Posiada także liczne międzynarodowe certyfikaty z udziału w szkoleniach i kursach.

 

Sala operacyjna w Ortopedicum Sala operacyjna w Ortopedicum

Pacjenci szukali zabiegu plastyka warg sromowych mniejszych / większych w pobliżu Krakowa, w miejscowościach: Wieliczka.

Więcej na temat plastyka warg sromowych mniejszych / większych

Wpisz zabieg, miejscowość, klinikę lub lekarza…