Plastyka warg sromowych mniejszych / większych Warszawa

MapaGinekologow.pl

Warszawa, Łódź, Wrocław i 17 innych miast
9,4 / 10  •  Znakomita
  • Konsultacja ginekologiczna 
    75 zł taniej!

Inne placówki w pobliżu Warszawy

Lekarze wykonujący plastyka warg sromowych mniejszych / większych w Warszawie

W Warszawie posiadamy w ofercie 6 specjalistów, którzy są ekspertami od tej usługi. Lekarze przyjmują pacjentów w 21 różnych placówkach. Usługa plastyka warg sromowych w Warszawie jest najczęściej wykonywana przez ginekologa-położnika i ginekologa plastycznego.

lek. Małgorzata Legocka

lekarz wykonujący zabiegi medycyny estetycznej; chirurg ogólny

w Ars Estetica Warszawa

10 / 10
lek. Marta Mączka

ginekolog-położnik, lekarz wykonujący zabiegi medycyny estetycznej, ginekolog plastyczny

w Centrum Medyczne Kobieta i Matka

9,3 / 10
lek. Kamil Zalewski

ginekolog, ginekolog-położnik

w Ars Estetica Warszawa

9,2 / 10
lek. Dawid Lisiecki

ginekolog-położnik

w Ginekologia Estetyczna i Plastyczna dr Dawid Lisiecki

lek. dent. Konrad Rylski

stomatolog, lekarz wykonujący zabiegi medycyny estetycznej

w Dr Rylski Clinic

lek. Agnieszka Gajda-Czerwińska

ginekolog-położnik, lekarz wykonujący zabiegi medycyny estetycznej, uroginekolog

w Klinika OT.CO - Bielany

Plastyka warg sromowych mniejszych / większych Warszawa - cena

Prezentujemy poniżej ceny procedury plastyka warg sromowych mniejszych / większych w 21 placówkach w Warszawie. Najniższa cena wynosi 320 zł w Szpital LUX MED Puławska, najwyższa to 6000 zł, natomiast średni koszt to 4301 zł.

Ile kosztuje plastyka warg sromowych mniejszych / większych w Warszawie?

Poniższy wykres przedstawia wizualnie minimalne i maksymalne ceny najpopularniejszych metod w ramach usługi plastyka warg sromowych mniejszych / większych w warszawskich placówkach:

Posiadamy również ofertę w 40 innych miastach. Sprawdź ceny plastyka warg sromowych mniejszych / większych w innych miastach.

Plastyka warg sromowych mniejszych / większych w Warszawie - gdzie najlepiej?

Gabinet zabiegowy w Centrum Medyczne Damiana Gabinet zabiegowy w Centrum Medyczne Damiana

Czasy się zmieniają i to, co kiedyś mogło wydawać się dziwne, dziś jest przyjmowane naturalnie. Dziś kobiety mogą poprawić to, co kiedyś trzeba było zaakceptować, nawet jeśli sprawiało ból i wpędzało w kompleksy. Dziś mogą wybrać się do kliniki i pod okiem specjalisty poddać się operacji, która poprawi wygląd ich miejsc intymnych. Dzięki labioplastyce mogą usunąć wady rozwojowe narządów rodnych (deformacja, zanik warg mniejszych lub ich przerost) oraz zwiększyć intensywność doznań podczas współżycia.

Plastyka warg sromowych (inaczej labioplastyka) polega na wyprofilowaniu przez lekarza nowego kształtu warg w znieczuleniu miejscowym lub ogólnym. Poddają się jej kobiety, które chcą skorygować asymetrię warg sromowych, nadać im większą estetykę bądź ujędrnić miejsca intymne np. po ciąży. W tym celu stosuje się czasami przeszczep własnej tkanki tłuszczowej, ale coraz częściej  specjaliści wybierają żel Macrolane. Modelowanie polega na wstrzykiwaniu żelu w punkty wymagające skorygowania. Zabieg trwa ok. 30 minut. Z kolei zmniejszanie warg sromowych jest wykonywane chirurgicznie w znieczuleniu zewnątrzoponowym i trwa dłużej (ok. godziny).

Lekarze w Warszawie – specjaliści i powiernicy

Plastyka warg sromowych staje się coraz popularniejszym zabiegiem. W Polsce placówki, w których można wykonać taki zabieg, mieszczą się w głównych miastach, w tym w Warszawie. Zainteresowanie klientek labioplastyką powoduje, że kolejne kliniki włączają ją do swojej oferty, chcąc stać się bardziej konkurencyjnymi. Jednocześnie jest to intymna operacja, wymagająca odpowiedniego podejścia i wiedzy, stąd często wykonujący ją lekarze to równocześnie ginekolodzy, a nawet ginekolodzy położnicy.

Jednym z nich jest lek. med. Andrzej Wincewicz (Char-Med), ginekolog położnik o podwójnych, polskich i brytyjskich, kwalifikacjach. Posiada również podwójne obywatelstwo. Przez 23 lata pracował na terenie Londynu i okolic, gdzie zdobywał doświadczenie, między innymi, w endokrynologii ginekologicznej. Pracująca razem z nim lek. med. Anna Olejnik-Płaszczykowska, absolwentka Akademii Medycznej w Białymstoku, zajmuje się diagnostyką ginekologiczno-położniczą. Obecnie pracuje także w Klinice Ginekologii i Położnictwa Instytutu Matki i Dziecka.

Główne miejsce na podium warszawskich klinik zajmuje Medifem – pierwsza polska klinika kosmetoginekologii, założona w 1992 roku przez dr Andrzeja Barwijuka. To właśnie ona jest nowatorem w dziedzinie medycyny estetycznej, której wiele kobiet zawdzięcza ostateczne pożegnanie się z kompleksami i bólem. Specjaliści pomagają pacjentkom uporać się z problemem hipertrofii (przerostu warg sromowych) i atrofii (zaniku warg większych). Korygują też asymetrię mniejszych warg sromowych. Dr Barwijuk przeprowadza operacje także w klinice IQ Medica.

Kliniki kosmetoginekologii

W klinice AGKlinik dr Adama Gumkowskiego, w zależności od konkretnego przypadku, operacja polega na skorygowaniu kształtu, zmniejszeniu lub powiększeniu warg sromowych. Przeprowadzający zabiegi dr Robert Bartkowiak stosuje w tym celu liposukcję, przeszczep tkanki tłuszczowej pacjentki lub wypełniacz (np. Macrolane). Operacja trwa ok. 30 minut i wykonuje się ją w znieczuleniu miejscowym.

Dr Joanna Pabich-Worożbit (Uni Klinik) jest ginekologiem położnikiem, który przeprowadza w klinice wszystkie zabiegi z zakresu ginekologii estetycznej. Nie tylko posiada ogromne doświadczenie w operacjach plastycznych pochwy, ale również (jako lekarz i kobieta) nawiązuje świetny kontakt z pacjentkami.

W kolejnej placówce, Medical Esthetic (Warszawa, Saska Kępa), pacjentki mogą poddać się zabiegowi zmniejszenia warg sromowych w znieczuleniu ogólnym. Oddziałem chirurgii plastycznej w klinice kieruje dr Nasińska-Jurek, jedyny chirurg plastyczny w Polsce będący członkiem Europejskiej Akademii Chirurgii Plastycznej Twarzy EAFPS.

Natomiast specjaliści Szpitala Grupy Lux Med przeprowadzają profesjonalne operacje rozklejenia warg sromowych mniejszych. Podobnie jest w Klinice Piękna – prócz zmniejszenia warg sromowych mniejszych najczęściej wykonywanymi zabiegami plastyki żeńskich narządów płciowych jest labioplastyka oraz plastyka pochwy i krocza. Specjalistami kliniki są, między innymi, dr Aleksandra Porębska oraz dr Rafał Bębenek.

 

Gabinet zabiegowy w LUX MED Warszawa Gabinet zabiegowy w LUX MED Warszawa

Pacjenci szukali zabiegu plastyka warg sromowych mniejszych / większych w pobliżu Warszawy, w miejscowościach: Zielonka, Wołomin, Legionowo, Otwock, Grodzisk Mazowiecki, Mińsk Mazowiecki oraz Żyrardów.

Więcej na temat plastyka warg sromowych mniejszych / większych

Wpisz zabieg, miejscowość, klinikę lub lekarza…