Plastyka warg sromowych mniejszych / większych Bydgoszcz

Plastyka warg sromowych mniejszych / większych Bydgoszcz - cena

Prezentujemy poniżej ceny procedury plastyka warg sromowych mniejszych / większych w 2 placówkach w Bydgoszczy. Najniższa cena wynosi 3800 zł w Omega Medical Clinics, najwyższa to 5000 zł, natomiast średni koszt to 4400 zł.

Ile kosztuje plastyka warg sromowych mniejszych / większych w Bydgoszczy?

Poniższy wykres przedstawia wizualnie minimalne i maksymalne ceny najpopularniejszych metod w ramach usługi plastyka warg sromowych mniejszych / większych w Bydgoszcz placówkach:

Posiadamy również ofertę w 32 innych miastach. Sprawdź ceny plastyka warg sromowych mniejszych / większych w innych miastach.

Plastyka warg sromowych mniejszych / większych w Bydgoszczy - gdzie najlepiej?

Kadra w Szpital Świętego Łukasza Kadra w Szpital Świętego Łukasza

Zbyt duże, zdeformowane lub niesymetryczne wargi sromowe są wynikiem porodów, predyspozycji genetycznych (hipertrofia) lub szybkiego przyrostu masy ciała. Przeszkadzają one nie tylko w aktywności seksualnej, ale także w uprawianiu sportu a nawet w codziennym funkcjonowaniu. Ginekolodzy oferują m.in. dwie metody ich redukcji: sposób chirurgiczny lub laserowy.

Upiększyć wargi sromowe

W Prywatnym Gabinecie Ginekologiczno-Położniczym Karolina Waleśkiewicz pacjentka może umówić się ze specjalistą na zabieg z zakresu ginekologii estetycznej. Oprócz labioplastyki ginekolog wykonuje także hymenoplastykę, zajmuje się medycyną przeciwstarzeniową narządu rodnego oraz innymi zabiegami z ginekologii estetycznej. Tym specjalistą jest dr n. med. Karolina Waleśkiewicz, ginekolog i położnik, która swoje doświadczenie zdobywa m.in. na Oddziale Położnictwa Aseptycznego w Katedrze i Klinice Położnictwa, Chorób Kobiecych i Ginekologii Onkologicznej Collegium Medicum w Bydgoszczy Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu, gdzie wykonuje także zabiegi z zakresu ginekologii estetycznej.

W Prywatnym Centrum Ginekologiczno-Położniczym Victoria można poddać się plastyce warg sromowych, likwidując tym samym ich deformacje i asymetrie, a także poprawiając wygląd i funkcjonowanie okolic intymnych. Zabiegi takie wykonywane są za pomocą lasera MonaLisa Touch przez dr. Jerzego Sarapa, specjalisty ginekologii i położnictwa II stopnia od 1981 roku, który szkolił się i podnosił swoje umiejętności z zakresu m.in. ginekologii estetycznej na kursach i szkoleniach, np. posiada certyfikat z obsługi urządzenia lasera MonaLisa Touch z Warszawy z 2014 roku.

Klinika Dermatologii i Kosmetologii Laserowej Skin-Med wśród zabiegów medycyny estetycznej ciała oferuje zabiegi ginekologii estetycznej wykonywane laserem. W taki sposób pacjentka może poddać się zabiegowi obkurczania i ujędrniania warg sromowych oraz zwiększenia elastyczności pochwy i  jej obkurczania. Lekarz wykonuje takie zabiegi urządzaniem Protege/Exilis Intima (działanie termiczne), a jest nim dr Andrzej Małek, specjalista ginekologii i położnictwa (I stopnia od 1986 roku oraz II stopnia od 1989 roku), który swoje doświadczenie medyczne zdobywał m.in. na Oddziale Położnictwa, Patologii Ciąży i Ginekologii Wielospecjalistycznego Szpitala Miejskiego w Bydgoszczy (w latach 1982-2008).

Gabinet Ginekologiczny Jacek Skórzewski zaprasza pacjentki na umawianie się na zabiegi z zakresu ginekologii estetycznej. Można tutaj poddać się nie tylko labiplastyce, ale także waginoplastyce przy leczeniu zarówno zmian poporodowych, jak i korekcji zmian anatomicznych narządów rodnych. Ponadto lekarz wykona także laserowe leczenie wysiłkowego nietrzymania moczu. Jest nim dr Jacek Skórzewski, specjalista z zakresu położnictwa i ginekologii, który swoje doświadczenie zdobywał w Wielospecjalistycznym Szpitalu Miejskim w Bydgoszczy. Zabiegi z ginekologii estetycznej wykonuje w Klinice Medycyny Estetycznej Esteticmed.

W Szpitalu Ministerstwa Spraw Wewnętrznych w Bydgoszczy działa Oddział Położnictwa, Patologii Ciąży i Ginekologii, na którym wykonywane są zabiegi ginekologiczne, m.in. plastyka warg sromowych mniejszych i większych oraz operacje plastyczne pochwy i krocza. Ponadto lekarze przeprowadzają tutaj szereg innych operacji na narządach rodnych tj. wycięcie macicy czy usunięcie ognisk endometriozy w bliźnie. Jednym z kadry medycznej jest tutaj dr n. med. Zbigniew Domaracki, specjalista położnictwa i ginekologii II stopnia od 1987 roku, który tytuł doktora nauk medycznych uzyskał w roku 1994.

W Szpitalu Św. Łukasza z zakresu chirurgii plastycznej lekarze podejmują się chirurgii miejsc intymnych tj. chirurgii plastycznej warg sromowych mniejszych i większych. Ponadto wykonują operacje korekcyjne piersi (powiększenie, podniesienie i zmniejszenie) oraz w przypadku mężczyzn leczą obustronnie ginekomastię. Pacjentów operuje tutaj m.in. dr n. med. Sylwester Dratwa, specjalista chirurgii plastycznej (od 2012 roku) i chirurgii ogólnej (I stopnia od 2000 roku), który swoje doświadczenie zdobywał m.in. w Katedrze i Klinice Chirurgii Plastycznej Szpitala Uniwersyteckiego nr 1 im. dr. Antoniego Jurasza w Bydgoszczy.

 

Gabinet zabiegowy w Szpital Świętego Łukasza Gabinet zabiegowy w Szpital Świętego Łukasza

Pacjenci szukali zabiegu plastyka warg sromowych mniejszych / większych w pobliżu Bydgoszczy, w miejscowościach: Inowrocław oraz Toruń.

Więcej na temat plastyka warg sromowych mniejszych / większych

Wpisz zabieg, miejscowość, klinikę lub lekarza…