Plastyka warg sromowych mniejszych / większych Lublin

Żagiel Med Szpital

Lublin, ul. Kazimierza Przerwy-Tetmajera 21
9,2 / 10  •  Znakomita  •  469 opinii

Efekt fantastyczny, zgodny z oczekiwaniami i informacją udzieloną wcześniej przez lekarza i panią anestezjolog. ~ Aga i Zuza G. (Plastyka warg sromowych, dr n. med. Tomasz Radomański)

  • Plastyka warg sromowych od 4200 zł
  • Konsultacja w zakresie ginekologii estetycznejzadzwoń

Plastyka warg sromowych mniejszych / większych w Lublinie - gdzie najlepiej?

Kadra w Żagiel Med Szpital Kadra w Żagiel Med Szpital

Labioplastyka, czyli plastyka chirurgiczna warg sromowych, to zabieg z zakresu ginekologii estetycznej, który wykonuje się w przypadku przerostu warg sromowych mniejszych lub większych oraz ich asymetrii. Przeprowadzany jest z reguły w znieczuleniu miejscowym (ale bywa także w znieczuleniu ogólnym) i trwa od jednej do dwóch godzin. Jest to zabieg chirurgii jednego dnia, więc pacjentka w ten sam dzień może udać się domu. Zabieg taki może być wykonywany różnymi technikami, w zależności od lekarza operującego. Jedną z nich jest klinowa recesja warg sromowych, polegająca na klinowym wycięciu fragmentu warg sromowych i tym samym zredukowaniu ich obwodu. Inną metodą jest usunięcie przez chirurga środkowego fragmentu wargi sromowej mniejszej lub większej. Po takich operacjach zalecane jest powstrzymanie się od współżycia seksualnego na okres 3 tygodni.

Labioplastyka w ofercie placówek medycznych z Lublina

Na terenie Lublina zabiegami labioplastyki zajmuje się dr n. med. Tomasz Radomański, ginekolog i położnik (specjalizacja I stopnia od 1982 i II stopnia od 1987 roku), które doświadczenie zawodowe zdobywał w III Klinice Ginekologii Samodzielnego Publicznego Szpitala Klinicznego nr 4 w Lublinie (lata 2002-2012). W swojej praktyce lekarskiej przeprowadza zabiegi z zakresu ginekologii estetycznej: oprócz labioplastyki wykonuje także plastykę krocza, wycięcie fragmentu lub nacięcie błony dziewiczej, plastykę szyjki macicy a także plastykę blizny krocza.

Plastyka warg sromowych mniejszych / większych oferowana jest również przez Ośrodek Chirurgii Plastycznej Dr. Macieja Kuczyńskiego. Pacjentka może się tutaj poddać: redukcji jednej wargi sromowej lub dwóch, redukcji warg sromowych mniejszych z jednoczesnym ujędrnieniem i powiększeniem warg sromowych większych, oraz redukcji warg sromowych większych przez  wycięcie (lub liposukcję). Ponadto przeprowadzana jest także liposukcja wzgórka łonowego oraz zabieg przeszczepu tłuszczu do warg sromowych większych.

Kolejnym lekarzem, przeprowadzającym w Lublinie operacje plastyczne warg sromowych mniejszych i większych, jest dr hab. n. med. Rafał Tarkowski, specjalista położnictwa i ginekologii (od 2006 roku) oraz ginekologii onkologicznej (od 2013 roku), który zajmuje się zabiegami z zakresu ginekologii estetycznej. Doświadczenie zawodowe zdobywał w I Katedrze i Klinice Ginekologii Onkologicznej i Ginekologii Samodzielnego Publicznego Szpitala Klinicznego nr 1 w Lublinie oraz w NZOZ Profi-Med.

 

Pacjenci szukali zabiegu plastyka warg sromowych mniejszych / większych w pobliżu Lublina, w miejscowościach: Świdnik oraz Puławy.

Więcej na temat plastyka warg sromowych mniejszych / większych

Wpisz zabieg, miejscowość, klinikę lub lekarza…