Plastyka warg sromowych mniejszych / większych Szczecin

MapaGinekologow.pl

Warszawa, Łódź, Wrocław i 17 innych miast
9,4 / 10  •  Znakomita
  • Konsultacja ginekologiczna 
    75 zł taniej!

Plastyka warg sromowych mniejszych / większych w Szczecinie - gdzie najlepiej?

Kobiety niezadowolone z wyglądu swoich narządów intymnych mogą poddać się operacji plastycznej warg sromowych, nazywanej labioplastyką. Zabieg przeprowadza się także u pań, które z powodu nieprawidłowego kształtu bądź wielkości warg sromowych mają problemy przy współżyciu i utrzymaniu higieny intymnej. Labiolastyka polega na chirurgicznym usunięciu nadmiaru skóry i odpowiednim uformowaniu warg. Zabieg można wykonywać zarówno w znieczuleniu ogólnym, miejscowym oraz stosując sedację wziewną. Zabieg trwa od 30 do 60 min, a pierwsze efekty widać już po 6 tyg. Na pełny efekt trzeba poczekać ok. pół roku. W tym czasie należy unikać wyczerpującej pracy fizycznej oraz sportu.

Labioplastyka w Szczecinie

Korektę warg sromowych mniejszych i większych można wykonać w znajdującej się przy ul. Niedziałkowskiego klinice Aesthetic Med, należącej do dr n. med. Andrzeja Dmytrzaka, specjalisty chirurgii plastycznej i rekonstrukcyjnej. Można tu wykonać także operację korekcyjną pochwy i krocza, plastykę błony dziewiczej oraz liposukcję wzgórka łonowego. Specjaliści podczas zabiegu stosują bezpieczne znieczulenie miejscowe, a pacjent jeszcze tego samego dnia może wyjść do domu.

Przy ul. Partyzantów mieści się gabinet ginekologiczno-położniczy Engel & Hajdasz. Poza labioplastyką można tu wykonać także rewitalizację warg sromowych oraz zwężanie pochwy. Współwłaścicielem kliniki jest dr n. med. Piotr Hajdasz, ginekolog, którego wiedzę i umiejętności potwierdzają certyfikaty, takie jak np. certyfikat ukończenia kursu z chirurgii estetycznej kobiecych zewnętrznych narządów płciowych bądź obsługi lasera SmartXide². Specjaliści z kliniki Engel & Hajdasz plastykę warg sromowych mniejszych i większych przeprowadzają wykorzystując laser Mona Lisa Touch, który redukuje krwawienie i zmniejsza ryzyko blizn.

W centrum Szczecina, przy ul. Mickiewicza przyjmuje ginekolog lek. med. Julita Wójtowicz-Lejman, która wykonuje nie tylko plastykę warg sromowych mniejszych i większych, ale także inne zabiegi z zakresu ginekologii estetycznej, m.in. odmładzanie pochwy za pomocą kwasu hialuronowego, wycinanie i odtwarzanie błony dziewiczej oraz plastykę krocza. Specjalistka pomoże też pacjentom borykającym się z suchością pochwy stosując zabiegi z użyciem kwasu hialuronowego.

 

 

 

 

Pacjenci szukali zabiegu plastyka warg sromowych mniejszych / większych w pobliżu Szczecina, w miejscowościach: Goleniów oraz Stargard.

Więcej na temat plastyka warg sromowych mniejszych / większych

Wpisz zabieg, miejscowość, klinikę lub lekarza…