Szpital Świętego Łukasza

Bydgoszcz, ul. Bydgoskiego Batalionu Obrony Narodowej 10a
9,4 / 10  •  Znakomita  •  739 opinii

Super! Ja miała najpierw podniesienie piersi, jestem zadowolona czekam na kolejna operacje - powiększenia tym razem. ~ Ewa G. (Powiększanie biustu, dr n. med. Sylwester Dratwa)

 • Powiększanie biustuzadzwoń
 • Powiększanie piersi implantami anatomicznymi od 13407 zł
 • Powiększanie piersi implantami okrągłymi 15800 zł
 • Konsultacja w zakresie chirurgii plastycznej 220 zł

Lekarze wykonujący powiększanie piersi w Bydgoszczy

W Bydgoszczy posiadamy w ofercie 4 specjalistów, którzy są ekspertami od tej usługi. Lekarze przyjmują pacjentów w 2 różnych placówkach. Usługa powiększanie biustu w Bydgoszczy jest najczęściej wykonywana przez chirurga ogólnego, chirurga plastycznego i lekarza medycyny estetycznej.

dr n. med. Arkadiusz Jundziłł

chirurg ogólny, chirurg plastyczny

w Stadmedica Centrum Medyczne

ocena 5,0 / 5  (1 opinii)
dr n. med. Jarosław Markowicz

chirurg plastyczny, chirurg dziecięcy

w Szpital Świętego Łukasza

ocena 4,7 / 5  (12 opinii)
prof. nadzw. dr hab. n. med. Henryk Witmanowski

chirurg plastyczny, chirurg ogólny

w Stadmedica Centrum Medyczne

ocena 4,7 / 5  (33 opinii)
dr n. med. Sylwester Dratwa

chirurg plastyczny, chirurg ogólny

w Szpital Świętego Łukasza

ocena 4,5 / 5  (25 opinii)

Powiększanie piersi Bydgoszcz - cena

Prezentujemy poniżej ceny związane z procedurą powiększanie piersi w Bydgoszczy na podstawie cenników z 2 placówek. Najniższa cena to 13000 zł za powiększanie piersi implantami anatomicznymi natomiast najwyższa cena w Bydgoszczy wynosi do 15800 zł (powiększanie piersi implantami okrągłymi).

Ile kosztuje powiększanie piersi w Bydgoszczy?

Poniższy wykres przedstawia wizualnie minimalne i maksymalne ceny najpopularniejszych metod w ramach usługi powiększanie piersi w Bydgoszcz placówkach:

cena minimalna
cena maksymalna

Tabela cen powiększanie piersi w Bydgoszczy

Tabelaryczne zestawienie szczegółowych cen w zależności od metody oraz placówki:

 • Powiększanie piersi implantami okrągłymi
  Bydgoszcz, Nakielska 327

  od 13000 zł
  do 15000 zł

  Bydgoszcz, Bydgoskiego Batalionu Obrony Narodowej 10a
  implanty firmy Pollytech

  15800 zł

 • Powiększanie piersi implantami anatomicznymi
  Bydgoszcz, Nakielska 327

  od 13000 zł
  do 15000 zł

  Bydgoszcz, Bydgoskiego Batalionu Obrony Narodowej 10a
  implanty firmy Pollytech Powiększenie piersi implantami anatomicznymi specjalnymi Opticon - 14 145 zł

  od 13407 zł
  do 14145 zł

Posiadamy również ofertę w 27 innych miastach. Sprawdź ceny powiększanie piersi w innych miastach.

Powiększanie piersi w Bydgoszczy - gdzie najlepiej?

Lek. med. Jacek Szyperski Lek. med. Jacek Szyperski

Duży, pełny biust to marzenie wielu kobiet. Niestety, nie wszystkie Matka Natura obdarzyła po równo, co można zaakceptować bądź próbować zmienić przy pomocy chirurga plastycznego. Dziś piersi można powiększyć dzięki implantom wszczepianym pod mięsień lub gruczoł piersiowy lub poprzez zastrzyki preparatu na bazie kwasu hialuronowego – Macrolane. Pierwsza operacja to poważny zabieg chirurgiczny, wykonywany w znieczuleniu ogólnym i wymagający długiej rekonwalescencji, z kolei druga to mało inwazyjna procedura przeprowadzana w znieczuleniu miejscowym. Trwa krótko, a klinikę można opuścić zaraz po niej. Dzięki zastrzykom z kwasem można powiększyć biust o 1-2 rozmiary, ale często pacjentki traktują zabieg jako przygotowanie (również psychiczne) do operacji plastycznej z użyciem implantów, w trakcie której można zwiększyć obwód piersi o kilka rozmiarów.

Chirurgia plastyczna w Bydgoszczy

Współcześnie przeprowadzaniem operacji plastycznych zajmują się nie tylko kliniki w głównych miastach Polski typu Warszawa i Kraków – przez wzgląd na rosnące zainteresowanie tego typu usługami powstają wyspecjalizowane ośrodki także w innych miastach. Jednym z takich miast jest Bydgoszcz, a polecaną placówką jest Prywatna Klinika Vident, której dyrektorem jest dr n. med. Liliana Winiarska. Powstała w 1992 roku i od początku funkcjonuje jako placówka rodzinna. W 2008 roku ośrodek otrzymał certyfikat ISO i rozpoczął budowę nowych obiektów. Specjalizuje się w stomatologii, ale posiada kilka oddziałów, w których wykonywane są zabiegi z innych dziedzin medycyny – w tym laryngologii, ortopedii i chirurgii plastycznej. W ramach operacji w rejonie piersi ośrodek oferuje powiększanie biustu, zabiegi podnoszenia piersi ze zmniejszaniem objętości gruczołów piersiowych oraz procedury przywracania jędrności biustu bez jego zmniejszania.

Kolejna placówka to Szpital Uniwersytecki nr 1 im. dr Antoniego Jurasza. Powiększaniem i podnoszeniem obwisłych piersi zajmuje się zespół złożony z doświadczonych chirurgów plastycznych, wśród których można wymienić m.in. dr n. med. Marię Czternastek. Kierownikiem Kliniki Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej jest dr hab. n. med. Henryk Witmanowski, prof. UMK. To autor i współautor 90 prac naukowych, a także 47 referatów i doniesień naukowych. Doskonalił się w Polsce i za granicą, w tym w Niemczech i Japonii. Przeprowadza zabiegi również w Centrum Medycznym Gajowa w Poznaniu.

Gdzie powiększymy biust w Bydgoszczy?

Gabinet zabiegowy w Stadmedica Centrum Medyczne Gabinet zabiegowy w Stadmedica Centrum Medyczne

Jedną z najbardziej znanych bydgoskich klinik jest Centrum Medyczne Bieńkowski, kierowane przez dr n. med. Wiesława Bieńkowskiego, specjalistę chirurgii ogólnej oraz chirurgii plastycznej i rekonstrukcyjnej. Pacjentki po zabiegach mogą skorzystać z komfortowej sali chorych i sali pooperacyjnego nadzoru, prócz tego klinika dysponuje również luksusową częścią gościnną przeznaczoną dla pacjentów spoza miasta (oraz zagranicznych turystów medycznych).

W Centrum Medycznym Gizińscy kobiety mogą zwiększyć rozmiar piersi przy pomocy implantów silikonowych renomowanych firm. Klinika funkcjonuje od ponad 25 lat, od początku działając jako firma rodzinna. Dziś oferta wykonywanych w niej zabiegów jest bardzo szeroka, a zespół medyczny ośrodka – wyjątkowo liczny. Operacje chirurgiczne powiększenia piersi przeprowadza m.in.: dr n. med. Sylwester Dratwa, chirurg plastyczny, członkiem zespołu jest również dr n. med. Paweł Wierzchowski, chirurg ogólny.

Kobiety zainteresowane operacją plastyczną powiększenia piersi mogą wziąć pod uwagę również Gabinet Chirurgii Plastycznej dr A. Świątkiewicz i dr J. Markowicz. Jest prowadzony przez dwóch specjalistów chirurgii plastycznej: dr Andrzeja Świątkiewicza i dr Jarosława Markowicza, którzy przeprowadzają zabiegi jeszcze w kilku innych bydgoskich ośrodkach, w tym we wspomnianych placówkach Vident oraz Szpitalu Uniwersyteckim nr 1.

Jeszcze jedna godna uwagi bydgoska klinika to Centrum Medyczne Laser-Med. Stosowaną w nim metodą powiększania piersi jest zabieg z wykorzystaniem preparatu Macrolane, dzięki któremu lekarze ośrodka uzyskują efekt poprawy konturu, jędrności oraz zwiększenia objętości biustu.

Pacjenci szukali zabiegu powiększanie piersi w pobliżu Bydgoszczy, w miejscowościach: Inowrocław oraz Toruń.

Więcej na temat powiększanie piersi