Szpital Świętego Łukasza

Bydgoszcz, ul. Bydgoskiego Batalionu Obrony Narodowej 10a
9,1 / 10  •  Znakomita  •  873 opinii

Super! Ja miała najpierw podniesienie piersi, jestem zadowolona czekam na kolejna operacje - powiększenia tym razem. ~ Ewa G. (Powiększanie biustu, dr n. med. Sylwester Dratwa)

 • Powiększanie biustuzadzwoń
 • Powiększanie piersi implantami anatomicznymi 17000 zł
 • Powiększanie piersi implantami okrągłymi 17000 zł
 • Konsultacja w zakresie chirurgii plastycznej 250 zł

Lecznice Citomed

Toruń, ul. M. Skłodowskiej-Curie 73(44 km od Bydgoszczy)
7,3 / 10  •  Dobra  •  554 opinii
 • Powiększanie piersi implantami 17000 zł
 • Powiększanie piersi własnym tłuszczem od 9000 zł
 • Powiększanie piersi implantami anatomicznymi 17000 zł
 • Powiększanie piersi implantami okrągłymi 17000 zł
 • Konsultacja w zakresie chirurgii plastycznejzadzwoń

Lekarze wykonujący powiększanie piersi w Bydgoszczy

W Bydgoszczy posiadamy w ofercie 2 specjalistów, którzy są ekspertami od tej usługi. Lekarze przyjmują pacjentów w 2 różnych placówkach. Usługa powiększanie biustu w Bydgoszczy jest najczęściej wykonywana przez chirurga ogólnego, chirurga plastycznego i lekarza wykonującego zabiegi medycyny estetycznej.

dr n. med. Jarosław Markowicz

chirurg plastyczny, chirurg dziecięcy

w Szpital Świętego Łukasza

9,5 / 10
dr n. med. Sylwester Dratwa

chirurg plastyczny, chirurg ogólny

w Szpital Świętego Łukasza

9,0 / 10

Powiększanie piersi Bydgoszcz - cena

Prezentujemy poniżej ceny związane z procedurą powiększanie piersi w Bydgoszczy na podstawie cenników z 2 placówek. Najniższa cena to 9000 zł za powiększanie piersi własną tkanką tłuszczową natomiast najwyższa cena w Bydgoszczy wynosi do 17000 zł (powiększanie piersi implantami anatomicznymi).

Ile kosztuje powiększanie piersi w Bydgoszczy?

Poniższy wykres przedstawia wizualnie minimalne i maksymalne ceny najpopularniejszych metod w ramach usługi powiększanie piersi w Bydgoszcz placówkach:

cena minimalna
cena maksymalna

Tabela cen powiększanie piersi w Bydgoszczy

Tabelaryczne zestawienie szczegółowych cen w zależności od metody oraz placówki:

 • Powiększanie piersi implantami okrągłymi
  Toruń, M. Skłodowskiej-Curie 73

  17000 zł

  Bydgoszcz, Bydgoskiego Batalionu Obrony Narodowej 10a
  implanty firmy Pollytech

  17000 zł

 • Powiększanie piersi implantami anatomicznymi
  Toruń, M. Skłodowskiej-Curie 73

  17000 zł

  Bydgoszcz, Bydgoskiego Batalionu Obrony Narodowej 10a
  implanty firmy Pollytech Powiększenie piersi implantami anatomicznymi specjalnymi Opticon - 17 800 zł

  17000 zł

 • Powiększanie piersi własną tkanką tłuszczową
  Toruń, M. Skłodowskiej-Curie 73
  lipomodeling piersi własnym tłuszczem po operacjach raka piersi/powiększenie piersi własnym tłuszczem - 9 000 - 11 000 zł

  od 9000 zł
  do 11000 zł

Posiadamy również ofertę w 25 innych miastach. Sprawdź ceny powiększanie piersi w innych miastach.

Powiększanie piersi w Bydgoszczy - gdzie najlepiej?

Gabinet zabiegowy w Lecznice Citomed Gabinet zabiegowy w Lecznice Citomed

Duży, pełny biust to marzenie wielu kobiet. Niestety, nie wszystkie Matka Natura obdarzyła po równo, co można zaakceptować bądź próbować zmienić przy pomocy chirurga plastycznego. Dziś piersi można powiększyć dzięki implantom wszczepianym pod mięsień lub gruczoł piersiowy lub poprzez zastrzyki preparatu na bazie kwasu hialuronowego – Macrolane. Pierwsza operacja to poważny zabieg chirurgiczny, wykonywany w znieczuleniu ogólnym i wymagający długiej rekonwalescencji, z kolei druga to mało inwazyjna procedura przeprowadzana w znieczuleniu miejscowym. Trwa krótko, a klinikę można opuścić zaraz po niej. Dzięki zastrzykom z kwasem można powiększyć biust o 1-2 rozmiary, ale często pacjentki traktują zabieg jako przygotowanie (również psychiczne) do operacji plastycznej z użyciem implantów, w trakcie której można zwiększyć obwód piersi o kilka rozmiarów.

Chirurgia plastyczna w Bydgoszczy

Współcześnie przeprowadzaniem operacji plastycznych zajmują się nie tylko kliniki w głównych miastach Polski typu Warszawa i Kraków – przez wzgląd na rosnące zainteresowanie tego typu usługami powstają wyspecjalizowane ośrodki także w innych miastach. Jednym z takich miast jest Bydgoszcz, a polecaną placówką jest Prywatna Klinika Vident, której dyrektorem jest dr n. med. Liliana Winiarska. Powstała w 1992 roku i od początku funkcjonuje jako placówka rodzinna. W 2008 roku ośrodek otrzymał certyfikat ISO i rozpoczął budowę nowych obiektów. Specjalizuje się w stomatologii, ale posiada kilka oddziałów, w których wykonywane są zabiegi z innych dziedzin medycyny – w tym laryngologii, ortopedii i chirurgii plastycznej. W ramach operacji w rejonie piersi ośrodek oferuje powiększanie biustu, zabiegi podnoszenia piersi ze zmniejszaniem objętości gruczołów piersiowych oraz procedury przywracania jędrności biustu bez jego zmniejszania.

Kolejna placówka to Szpital Uniwersytecki nr 1 im. dr Antoniego Jurasza. Powiększaniem i podnoszeniem obwisłych piersi zajmuje się zespół złożony z doświadczonych chirurgów plastycznych, wśród których można wymienić m.in. dr n. med. Marię Czternastek. Kierownikiem Kliniki Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej jest dr hab. n. med. Henryk Witmanowski, prof. UMK. To autor i współautor 90 prac naukowych, a także 47 referatów i doniesień naukowych. Doskonalił się w Polsce i za granicą, w tym w Niemczech i Japonii. Przeprowadza zabiegi również w Centrum Medycznym Gajowa w Poznaniu.

Gdzie powiększymy biust w Bydgoszczy?

Kadra w Szpital Świętego Łukasza Kadra w Szpital Świętego Łukasza

Jedną z najbardziej znanych bydgoskich klinik jest Centrum Medyczne Bieńkowski, kierowane przez dr n. med. Wiesława Bieńkowskiego, specjalistę chirurgii ogólnej oraz chirurgii plastycznej i rekonstrukcyjnej. Pacjentki po zabiegach mogą skorzystać z komfortowej sali chorych i sali pooperacyjnego nadzoru, prócz tego klinika dysponuje również luksusową częścią gościnną przeznaczoną dla pacjentów spoza miasta (oraz zagranicznych turystów medycznych).

W Centrum Medycznym Gizińscy kobiety mogą zwiększyć rozmiar piersi przy pomocy implantów silikonowych renomowanych firm. Klinika funkcjonuje od ponad 25 lat, od początku działając jako firma rodzinna. Dziś oferta wykonywanych w niej zabiegów jest bardzo szeroka, a zespół medyczny ośrodka – wyjątkowo liczny. Operacje chirurgiczne powiększenia piersi przeprowadza m.in.: dr n. med. Sylwester Dratwa, chirurg plastyczny, członkiem zespołu jest również dr n. med. Paweł Wierzchowski, chirurg ogólny.

Kobiety zainteresowane operacją plastyczną powiększenia piersi mogą wziąć pod uwagę również Gabinet Chirurgii Plastycznej dr A. Świątkiewicz i dr J. Markowicz. Jest prowadzony przez dwóch specjalistów chirurgii plastycznej: dr Andrzeja Świątkiewicza i dr Jarosława Markowicza, którzy przeprowadzają zabiegi jeszcze w kilku innych bydgoskich ośrodkach, w tym we wspomnianych placówkach Vident oraz Szpitalu Uniwersyteckim nr 1.

Jeszcze jedna godna uwagi bydgoska klinika to Centrum Medyczne Laser-Med. Stosowaną w nim metodą powiększania piersi jest zabieg z wykorzystaniem preparatu Macrolane, dzięki któremu lekarze ośrodka uzyskują efekt poprawy konturu, jędrności oraz zwiększenia objętości biustu.

Pacjenci szukali zabiegu powiększanie piersi w pobliżu Bydgoszczy, w miejscowościach: Inowrocław.

Więcej na temat powiększanie piersi

Wpisz zabieg, miejscowość, klinikę lub lekarza…