Powiększanie piersi Częstochowa

Lekarze wykonujący powiększanie piersi w Częstochowie

W Częstochowie posiadamy w ofercie 1 specjalistów, którzy są ekspertami od tej usługi. Lekarze przyjmują pacjentów w 3 różnych placówkach. Usługa powiększanie biustu w Częstochowie jest najczęściej wykonywana przez chirurga ogólnego, chirurga plastycznego i lekarza wykonującego zabiegi medycyny estetycznej.

lek. Ryszard Suliga

chirurg ogólny, chirurg plastyczny

w Centrum Medyczne Suliga

9,4 / 10

Powiększanie piersi Częstochowa - cena

Prezentujemy poniżej ceny związane z procedurą powiększanie piersi w Częstochowie na podstawie cenników z 3 placówek. Najniższa cena to 5000 zł za powiększanie piersi własną tkanką tłuszczową natomiast najwyższa cena w Częstochowie wynosi do 16000 zł (powiększanie piersi implantami anatomicznymi).

Ile kosztuje powiększanie piersi w Częstochowie?

Poniższy wykres przedstawia wizualnie minimalne i maksymalne ceny najpopularniejszych metod w ramach usługi powiększanie piersi w Częstochowa placówkach:

cena minimalna
cena maksymalna

Tabela cen powiększanie piersi w Częstochowie

Tabelaryczne zestawienie szczegółowych cen w zależności od metody oraz placówki:

 • Powiększanie piersi implantami okrągłymi
  Częstochowa, Meliorantów 3

  od 10000 zł
  do 14000 zł

  Częstochowa, Krynicka 1/3
  + 4000 zł - z lipomodelingiem (znieczulenie ogólne)

  15000 zł

  Częstochowa, Kilińskiego 166
  (w zależności od typu implantu)

  od 16000 zł
  do 16000 zł

 • Powiększanie piersi implantami anatomicznymi
  Częstochowa, Meliorantów 3

  od 12000 zł
  do 16000 zł

  Częstochowa, Krynicka 1/3
  + 4000 zł - z lipomodelingiem (znieczulenie ogólne)

  15000 zł

  Częstochowa, Kilińskiego 166
  (w zależności od typu implantu)

  od 16000 zł
  do 16000 zł

 • Powiększanie piersi własną tkanką tłuszczową
  Częstochowa, Meliorantów 3
  tylko jako metoda uzupełniająca inny zabieg powiększenia piersi

  od 5000 zł
  do 8000 zł

  Częstochowa, Krynicka 1/3
  (znieczulenie ogólne lub sedacja) Lipomodeling piersi po wcześniejszej rekonstrukcji - 6 000 zł Lipomodeling piersi po operacjach raka piersi - 6 000 zł (znieczulenie ogólne)

  6000 zł

Posiadamy również ofertę w 25 innych miastach. Sprawdź ceny powiększanie piersi w innych miastach.

Powiększanie piersi w Częstochowie - gdzie najlepiej?

Augmentacja piersi polega na chirurgicznym wszczepieniu implantów powiększających. Implanty składają się z silikonowej otoczki oraz wypełnienia, którym może być żel silikonowy lub sól fizjologiczna. Chirurg plastyczny może je wszczepić na dwa sposoby: między gruczołem i mięśniem piersiowym większym, albo głębiej, pod mięśniem piersiowym. Implanty różnią się od siebie kształtem, elastycznością, wielkością i profilem. Ich rodzaj jest każdorazowo indywidualnie ustalany z pacjentką oraz dobierany tak, by uzyskać zadowalający efekt estetyczny. Nacięcie, przez które wprowadza się implant, najczęściej przebiega wzdłuż fałdu piersiowego. Istnieje również technika cięcia wokół brodawki oraz pod pachą. Alternatywą dla operacji plastycznej z zastosowaniem implantów mogą być małoinwazyjne zabiegi powiększania piersi z zastosowaniem wypełniacza Aquafilling Bodyline lub własnej tkanki tłuszczowej pacjentki.

Operacje plastyczne w Częstochowie – gdzie można powiększyć piersi?

Chirurgiczną operację powiększającą piersi można wykonać w NZOZ Medyk – Centrum, gdzie stosowane są klasyczne zabiegi z wykorzystaniem protez powiększających. Oprócz tradycyjnych technik implantologicznych Medyk – Centrum oferuje powiększanie piersi autologicznym tłuszczem przy użyciu nowoczesnego systemu LipiVage. Jest to jałowy zamknięty system, umożliwiający pozyskanie koncentratu komórek tłuszczowych z takich partii ciała jak brzuch czy pośladki, a następnie przetransferowanie go do piersi. Ta metoda nie wykorzystuje sztucznych implantów, wkład powiększający stanowi własna tkanka tłuszczowa pacjentki.

Powiększanie piersi z wykorzystaniem protez oferuje lek. med. Przemysław Jasnowski, specjalista chirurgii ogólnej oraz chirurgii onkologicznej. Jako lekarz zajmujący się diagnostyką i leczeniem chorób sutka praktykuje nie tylko powiększanie piersi ze względów estetycznych, szczególny nacisk kładzie także na zagadnienie odbudowy piersi po operacjach onkologicznych. Ukończył liczne kusry specjalistyczne w tym zakresie, m.in. „Pierś jako problem onkologiczny, rekonstrukcyjny i estetyczny”, „Onkoplastyka piersi”, „Chirurgia piersi: onkoplastyka i chirurgia estetyczna”.

Pacjentki, które chcą powiększyć piersi, mogą się udać również do oddalonego o 40 km od Częstochowy Myszkowa, gdzie znajduje się NZOZ „Święta Monika”. Klinika oferuje powiększanie piersi implantami obok takich zabiegów jak podniesienie piersi, wyrównanie asymetrii po rekonstrukcjach lub korekcja wciągniętych brodawek. Przed decyzją o zabiegu można skonsultować się ze specjalistą w przyszpitalnej poradni chirurgii plastycznej.

Pacjenci szukali zabiegu powiększanie piersi w pobliżu Częstochowy, w miejscowościach: Lubliniec, Radomsko, Zawiercie oraz Tarnowskie Góry.

Więcej na temat powiększanie piersi

Wpisz zabieg, miejscowość, klinikę lub lekarza…