Powiększanie piersi w Warszawie

Chcesz poddać się powiększaniu biustu w Warszawie? Dobrze, że do nas trafiłaś! Poniżej znajdziesz listę 14 wiodących klinik chirurgii plastycznej w stolicy, które oferują swoim pacjentkom różne warianty tego zabiegu, zarówno z wykorzystaniem implantów, jak i własnego tłuszczu. Zapoznaj się z nimi i przekonaj się, gdzie najlepiej wszczepić implanty w Warszawie. Wybierz placówkę, która najbardziej Ci odpowiada i umów się na konsultację z chirurgiem plastycznym, podczas której dobierze on właściwą dla Ciebie metodę zabiegową.

BALI CLINIC

Warszawa, ul. Roentgena 44 lok. U1
9,3 / 10  •  Znakomita  •  159 opinii

Bardzo czysta i zadbana klinika, personel bardzo profesjonalny nie spodziewałam się takiej obsługi ~ Sabina

 • Powiększanie piersi własnym tłuszczem od 14000 zł
 • Powiększanie piersi implantami anatomicznymi od 21000 zł
 • Powiększanie piersi implantami okrągłymi od 21000 zł
 • Konsultacja w zakresie chirurgii plastycznej 300 zł

Klinika Medyczna Wilmed

Warszawa, ul. Wiktorii Wiedeńskiej 9A
8,8 / 10  •  Bardzo dobra  •  232 opinii

Zabieg przeszedł bez żadnych problemów. Efekt po operacji genialny. Piersi są dokładnie takie jak mówił Pan Profesor. Na ostateczny efekt muszę jeszcze poczekać ale już widać że to. ~ Paulina (Operacje plastyczne piersi, dr hab. n. med. Paweł Szychta)

 • Powiększanie piersi własnym tłuszczem od 12000 zł
 • Powiększenie piersi z jednoczesną mastopeksją od 16000 zł
 • Powiększanie piersi implantami anatomicznymi od 14000 zł
 • Powiększanie piersi implantami okrągłymi od 14000 zł
 • Konsultacja w zakresie chirurgii plastycznej 350 zł

Klinika Elite - Centrum Laseroterapii (Złota)

Warszawa, ul. Złota 61
9,4 / 10  •  Znakomita  •  242 opinii

Znajomość wszelkich zabiegów, dobre doradztwo w przypadku wątpliwości. Troskliwa opieka pooperacyjna, zrozumienie pacjenta, elastyczność w poszukiwaniu dogodnego terminu na zabieg. Czysto i stylowo. ~ Kate B.

 • Powiększanie piersi własnym tłuszczem od 6000 zł
 • Powiększanie piersi implantami anatomicznymi od 14000 zł
 • Powiększanie piersi implantami okrągłymi od 14000 zł
 • Powiększanie piersi własną tkanką tłuszczową + system BRAVA od 11000 zł
 • Konsultacja w zakresie chirurgii plastycznej 300 zł

Gabinet Chirurgii Plastycznej Dr Jerzy M. Chęciński

Warszawa, ul. Kazimierzowska 43
9,1 / 10  •  Znakomita  •  60 opinii

Podejście doktora do Pacjenta rzetelne i kompleksowe. Lekarz, który słucha potrzeb i oczekiwań pacjenta. Omawia wszystkie etapy zagrożenia i ryzyko. Opieka doktora w każdym z etapów regeneracji. Możliwość kontaktu telefonicznego lub mailowego w razie potrzeb. ~ Pani M

 • Powiększanie biustuzadzwoń
 • Powiększanie piersi implantami anatomicznymi od 17000 zł
 • Powiększanie piersi implantami okrągłymi od 16000 zł
 • Konsultacja w zakresie chirurgii plastycznej 300 zł

Klinika Elite - Centrum Laseroterapii (Wąwozowa)

Warszawa, ul. Wąwozowa 8 lok. 7b
9,7 / 10  •  Znakomita  •  199 opinii
 • Powiększanie piersi własnym tłuszczem od 6000 zł
 • Powiększanie piersi implantami anatomicznymi od 14000 zł
 • Powiększanie piersi implantami okrągłymi od 14000 zł
 • Powiększanie piersi własną tkanką tłuszczową + system BRAVA od 11000 zł
 • Konsultacja w zakresie chirurgii plastycznejzadzwoń

Inne placówki w pobliżu Warszawy

Lekarze wykonujący powiększanie piersi w Warszawie

W Warszawie posiadamy w ofercie 4 specjalistów, którzy są ekspertami od tej usługi. Lekarze przyjmują pacjentów w 14 różnych placówkach. Usługa powiększanie biustu w Warszawie jest najczęściej wykonywana przez chirurga ogólnego, lekarza wykonującego zabiegi medycyny estetycznej i chirurga plastycznego.

lek. Joanna Wiśniewska-Goryń

chirurg plastyczny, chirurg ogólny, lekarz wykonujący zabiegi medycyny estetycznej

w Formmed ES Chirurgia plastyczna i medycyna estetyczna

10 / 10
lek. Marek Murawski

chirurg plastyczny, chirurg dziecięcy

w Marina MedEstetic

9,4 / 10
lek. Jerzy Chęciński

chirurg plastyczny

w Gabinet Chirurgii Plastycznej Dr Jerzy M. Chęciński

9,0 / 10
lek. Michał Barwijuk

specjalista ginekologii i położnictwa, ginekolog plastyczny

w BALI CLINIC

8,8 / 10

Powiększanie piersi Warszawa - cena

Prezentujemy poniżej ceny związane z procedurą powiększanie piersi w Warszawie na podstawie cenników z 14 placówek. Najniższa cena to 6000 zł za powiększanie piersi własną tkanką tłuszczową natomiast najwyższa cena w Warszawie wynosi do 28096 zł (powiększenie piersi z jednoczesną mastopeksją).

Ile kosztuje powiększanie piersi w Warszawie?

Poniższy wykres przedstawia wizualnie minimalne i maksymalne ceny najpopularniejszych metod w ramach usługi powiększanie piersi w warszawskich placówkach:

cena minimalna
cena maksymalna

Tabela cen powiększanie piersi w Warszawie

Tabelaryczne zestawienie szczegółowych cen w zależności od metody oraz placówki:

Posiadamy również ofertę w 25 innych miastach. Sprawdź ceny powiększanie piersi w innych miastach.

Powiększanie piersi w Warszawie - gdzie najlepiej?

Powiększanie piersi to jedna z najczęściej wybieranych operacji plastycznych przez kobiety. Powodem takiej decyzji jest niezadowolenie z małego biustu lub jego kształtu, które nierzadko wpływa na obniżenie samooceny. Sam zabieg nie należy do skomplikowanych, a konieczność kilkutygodniowej rekonwalescencji nie jest problemem dla potencjalnych pacjentek, które marzą o idealnym biuście. Jak przebiega operacja piersi i gdzie w Warszawie implanty można wszczepić najtaniej?

Kadra w Gabinet Chirurgii Plastycznej Dr Jerzy M. Chęciński Kadra w Gabinet Chirurgii Plastycznej Dr Jerzy M. Chęciński

Jak przebiega powiększanie biustu?

Operacja biustu odbywa się w znieczuleniu ogólnym i trwa zwykle od 1,5 do 2 godziny. W trakcie procedury chirurg prowadzi nacięcia w wybranej okolicy (w dole pachowym, przy brodawce sutkowej bądź w fałdzie pod piersią) i przygotowuje przestrzeń pod mięśniem lub gruczołem pod implant. Rozmiar powstałej w ten sposób „kieszonki” zależy od jego wielkości. Kolejnym etapem powiększania biustu jest wprowadzenie protezy i założenie drenu odprowadzającego krew oraz wydzielinę. Operacja  piersi kończy się założeniem szwu i opatrunku. Pacjentka opuszcza klinikę następnego dnia i zgłasza się na kontrolę po tygodniu. W tym czasie przez całą dobę musi nosić specjalny modelujący stanik, a przez okres od 1 do 3 tygodni powinna unikać współżycia. 

Chirurgia plastyczna w Warszawie

W położonym w dzielnicy Mokotów Centrum Medycznym Damiana, które dołączyło do Kliniki.pl latem 2019 roku, powiększyć piersi można zarówno implantami anatomicznymi, jak i własną tkanką tłuszczową. Operacja piersi to także domena Kliniki Krajewski (Warszawa Śródmieście), gdzie zabiegi przeprowadza dr n. med. Kamil Pietrasik, doświadczony chirurg plastyczny i ogólny. Specjalista może zaproponować swoim pacjentkom implanty piersiowe anatomiczne lub okrągłe, powiększanie biustu własną tkanką tłuszczową oraz podniesienie piersi wraz z ich powiększaniem implantami. Takie same zabiegi w ofercie posiada Horizon Medical Center (Warszawa Mokotów), gdzie operacje przeprowadza lek. Krzysztof Szymański, specjalista chirurgii ogólnej i chirurgii plastycznej z wieloletnim doświadczeniem zawodowym. 

Popularne kliniki plastyczne w stolicy

Sala operacyjna w Gabinet Chirurgii Plastycznej Dr Jerzy M. Chęciński Sala operacyjna w Gabinet Chirurgii Plastycznej Dr Jerzy M. Chęciński

Liczba klinik chirurgii plastycznej w Warszawie jest bardzo duża. Placówki, które w swojej ofercie posiadają powiększanie biustu to także m.in.:

 • Medifem (Ursynów)
 • Nasmed (Praga-Południe)
 • Klinika dr A. Sankowski (Bielany)
 • Klinika Medyczna Wilmed (Wilanów)
 • Uni Klinik (Bielany)
 • Klinika La Perla (Mokotów) 

Inne kliniki wykonujące powiększanie piersi

W stolicy Polski pracuje wielu wykwalifikowanych chirurgów plastycznych, cieszących się renomą w kraju i poza jego granicami. Kobiety poszukujące odpowiedniego specjalisty nie mają żadnych problemów ze znalezieniem chirurga przeprowadzającego operację powiększenia piersi metodą, która interesuje je najbardziej. W Warszawie ma swoją klinikę jeden z najbardziej znanych chirurgów plastycznych w Polsce – dr Marek Szczyt (Klinika Chirurgii Plastycznej Dr Marka Szczyta). Jego ośrodek należy do najnowocześniejszych polskich klinik specjalizujących się w chirurgii plastycznej. Do zespołu medycznego placówki należą doświadczeni chirurdzy posiadający liczne certyfikaty, w tym m.in. dr Krzysztof Potocki. Zgłębiał wiedzę medyczną w Hiszpanii, Niemczech i Szwecji. Przeprowadził wiele zabiegów z zakresu chirurgii plastycznej, zwłaszcza korekcji piersi. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Chirurgii Ręki oraz Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej.

W Klinice Chirurgii Plastycznej pracuje także dr Maciej Kulicki, asystent naukowo-dydaktyczny w Klinice Chirurgii Plastycznej Centrum Medycznego Kształcenia Podyplomowego w Warszawie. Jest autorem wielu publikacji z dziedziny chirurgii plastycznej, a wiedzę w tym zakresie zdobywał w renomowanych ośrodkach w kraju i za granicą, w tym w Klinice Uniwersytetu Południowej Karoliny w Charleston (USA).

Do znanych chirurgów plastycznych pracujących w Warszawie należy również dr Grażyna Nasińska-Jurek z kliniki Medical Esthetic, członek Europejskiej Akademii Chirurgii Plastycznej Twarzy (EAFPS). Podawaniem pacjentom znieczulenia ogólnego zajmuje się dr Marian Krakowiak, specjalista anestezjolog.

Większe piersi w nowoczesnej klinice chirurgii plastycznej

W stolicy od ponad 20 lat prowadzi własną praktykę lekarską dr n. med. Tadeusz St. Witwicki (Gabinet Chirurgii Plastycznej Tadeusz Witwicki), prekursor wielu metod w dziedzinie chirurgii rekonstrukcyjnej i plastycznej w Polsce. Obejmuje również stanowisko ordynatora Oddziału Chirurgii Plastycznej w Centralnym Szpitalu Klinicznym MSWiA. Powiększa piersi pacjentek implantami renomowanych producentów, takich jak Mentor i Allergan. Na zabieg do doktora można umówić się także w warszawskim Gabinecie Kosmetyki Lekarskiej BELLA oraz Klinice Kabaty OMED.

Kolejna placówka, w której przeprowadza się operacje powiększania piersi, to Klinika Sfera. Zabiegi wykonują w niej specjaliści chirurgii plastycznej będący członkami Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej Rekonstrukcyjnej i Estetycznej. Do zespołu medycznego należy: dr Maria Kociszewska, dr Janusz Obrocki, a także dr Sylwia Daniluk, pracująca również w Centrum Medycznym Damiana.

Operacje powiększające zbyt mały biust oferuje również Klinika Linea Corporis. Do zespołu medycznego ośrodka należy dr n. med. Sławomir Łoń, członek Światowego Towarzystwa Chirurgii Estetycznej i Światowego towarzystwa Chirurgii Plastycznej i Rekonstrukcyjnej oraz Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej Rekonstrukcyjnej i Estetycznej. Zabieg przeprowadza także dr n. med. Jarosław Stańczyk, specjalista chirurgii plastycznej z wieloletnim doświadczeniem zawodowym.

Powiększenie biustu w Warszawie. Cena zabiegu

Cena operacji piersi w stolicy jest uzależniona zarówno od danej kliniki, jak i metody powiększania biustu. Najtańszy jest zabieg z wykorzystaniem tkanki tłuszczowej. Koszt takiej procedury to od 7000 zł wzwyż. Powiększanie piersi implantami to z kolei wydatek rzędu od 14 do 17 tys. zł.

Pacjenci szukali zabiegu powiększanie piersi w pobliżu Warszawy, w miejscowościach: Zielonka, Piaseczno, Wołomin, Legionowo, Otwock, Grodzisk Mazowiecki, Mińsk Mazowiecki oraz Żyrardów.

Więcej na temat powiększanie piersi

Wpisz zabieg, miejscowość, klinikę lub lekarza…