Powiększanie piersi Szczecin

Kliniki chirurgii plastycznej w Szczecinie oferują swoim pacjentkom i pacjentom wiele różnych zabiegów. Jednym z nich jest powiększanie biustu. Chcesz wiedzieć, gdzie implanty wszczepisz najtaniej? Zapoznaj się z listą 1 szczecińskich placówek i zobacz, co mają w swojej ofercie. Z nami wygodnie umówisz się na wizytę konsultacyjną, podczas której lekarz specjalista wybierze dla Ciebie najlepszą metodę zabiegową.

Beauty Group

Szczecin, ul. Wojciechowskiego 7
9,3 / 10  •  Znakomita  •  244 opinii

Klinika na wysokim poziome. Super kontakt przed i po, opieka doradcy, lekarzy, pielęgniarek aż po panią od jedzonka... pobyt wspominam bardzo dobrze. Jeden minusik - za krotko, bo czułam się jak na wakacjach... o nic nie musiałam prosić, a panie pielęgniarki to chyba w myślach czytają. ~ Aleksandra

  • Powiększanie piersi własnym tłuszczem od 15500 zł
  • Powiększanie piersi implantami anatomicznymizadzwoń
  • Powiększanie piersi implantami okrągłymi od 20000 zł
  • Konsultacja w zakresie chirurgii plastycznej 300 zł

Lekarze wykonujący powiększanie piersi w Szczecinie

W Szczecinie posiadamy w ofercie 1 specjalistów, którzy są ekspertami od tej usługi. Lekarze przyjmują pacjentów w 1 różnych placówkach. Usługa powiększanie biustu w Szczecinie jest najczęściej wykonywana przez chirurga plastycznego, chirurga ogólnego i lekarza wykonującego zabiegi medycyny estetycznej.

lek. Magdalena Bugaj-Tobiasz

chirurg plastyczny

w Beauty Group

8,9 / 10

Powiększanie piersi Szczecin - cena

Prezentujemy poniżej ceny związane z procedurą powiększanie piersi w Szczecinie na podstawie cenników z 1 placówek. Najniższa cena to 15500 zł za powiększanie piersi własną tkanką tłuszczową natomiast najwyższa cena w Szczecinie wynosi do 23000 zł (powiększanie piersi implantami anatomicznymi).

Ile kosztuje powiększanie piersi w Szczecinie?

Poniższy wykres przedstawia wizualnie minimalne i maksymalne ceny najpopularniejszych metod w ramach usługi powiększanie piersi w Szczecin placówkach:

cena minimalna
cena maksymalna

Tabela cen powiększanie piersi w Szczecinie

Tabelaryczne zestawienie szczegółowych cen w zależności od metody oraz placówki:

Posiadamy również ofertę w 29 innych miastach. Sprawdź ceny powiększanie piersi w innych miastach.

Powiększanie piersi w Szczecinie - gdzie najlepiej?

Na operację plastyczną piersi decyduje się coraz więcej kobiet. Powiększenie biustu podnosi poziom zadowolenia z wyglądu i dodaje pacjentkom klinik chirurgii plastycznej pewności siebie. Operacja trwa od 1 do 3 godzin i przeważnie wymaga znieczulenia ogólnego - miejscowe jest stosowane podczas powiększania piersi preparatem Macrolane. Okres rekonwalescencji trwa kilka tygodni i wymaga od pacjentki ograniczenia aktywności fizycznej. Do pracy można powrócić zwykle po 6-14 dniach.

Sala operacyjna w Beauty Group Sala operacyjna w Beauty Group

 Implanty w Szczecinie. Gdzie najlepiej?

Chirurgia plastyczna w Polsce cieszy się stale rosnącym zainteresowaniem. Zapatrzeni na wzorce płynące z Zachodu pacjenci i pacjentki coraz chętniej odwiedzają kliniki, by skorygować niedoskonałości wyglądu. Z myślą o zabiegu warto wybierać placówki znane, z kadrą medyczną złożoną z dyplomowanych specjalistów chirurgii plastycznej. Jedną z nich jest ośrodek Medimel, który przykłada wiele starań do tego, by pacjentki po zabiegu mogły cieszyć się biustem jak najbardziej naturalnym. Placówka położona w dzielnicy Bezrzecze dołączyła do naszego serwisu w drugiej połowie 2018 roku.

W placówce stosowany jest system Matrix-BioDynamic, dzięki któremu rodzaj i rozmiar implantów piersiowych jest indywidualnie dobierany na podstawie pomiarów klatki piersiowej. Każda kobieta chcąca powiększyć piersi może „przetestować” przyszły kształt i wielkość biustu dzięki specjalnym stanikom z dobranymi implantami zewnętrznymi. Zabiegi wykonuje dr Katarzyna Ostrowska-Clark, chirurg posiadający ponad 13-letnie doświadczenie w chirurgii estetycznej. Specjalizuje się zarówno w operacjach piersi, jak i procedurach usuwania zbędnej tkanki tłuszczowej.

Chirurgia plastyczna w woj. zachodniopomorskim

Kolejną kliniką w Szczecinie, która posiada w swojej ofercie operacje biustu, jest zlokalizowana w dzielnicy Turzyn placówka Sonomed. Zabiegi przeprowadza tu niezwykle doświadczony specjalista, prof. dr hab. n. med. Piotr Prowans. Pacjentki mogą wybierać spośród m.in. powiększania piersi implantami anatomicznymi, podniesienia piersi, a także ich zmniejszenia.

Popularne kliniki plastyczne ze Szczecina i okolic to m.in.:

  • Dom Lekarski Centrum Medyczne (Szczecin Turzyn)
  • Beauty Group (Szczecin Arkońskie-Niemierzyn)
  • Centrum Medyczne Meritum (Kamień Pomorski)

Pozostałe placówki wykonujące operacje piersi

Uznanym chirurgiem plastycznym zajmującym się plastyką piersi jest również dr n. med. Tomasz Dydymski z kliniki Artplastica. Zabiegi w placówce przeprowadza także dr n. med. Andrzej Krajewski, specjalista chirurgii plastycznej oraz konsultant wojewódzki w dziedzinie chirurgii plastycznej. Ośrodek szczyci się tym, iż u pacjentek, które przeszły w nim operację powiększenia biustu, nigdy nie wystąpiły komplikacje. Sukces zabiegu w dużej mierze tkwi w szczegółowych wskazówkach dotyczących rekonwalescencji w warunkach domowych, jakie chirurdzy przekazują pacjentkom.

Doświadczonym zespołem medycznym może się poszczycić także klinika MediConsult. Zabiegi powiększania piersi przeprowadza w niej dr Beata Marszałek, kierująca prywatną kliniką chirurgii plastycznej w Norwegii. Jest członkiem Norweskiego Stowarzyszenia Chirurgów Plastycznych. Drugi członek zespołu, dr Jarosław Tribull-Potapczuk, przeprowadza operacje plastyczne w Berlinie, gdzie kieruje własnymi ośrodkami od połowy lat 90-tych. Słynny poza granicami kraju jest również dr n. med. Andrzej Dmytrzak, chirurg plastyk z ponad 20-letnim doświadczeniem zawodowym. Udziela konsultacji w Polsce i w Niemczech.

Gdzie jeszcze na zabieg?

Innowacyjną technikę powiększenia piersi oferuje pacjentkom dr Ilona Osadowska (Zespół Lekarski Medycyna Estetyczna). Przeprowadza zabieg powiększania piersi własnym tłuszczem, dzięki czemu biust wygląda bardzo naturalnie. Operacja nosi nazwę lipoiniekcji, a podczas jednej sesji specjalistka podaje 250-350 ml tłuszczu na każdą stronę, co odpowiada w przybliżeniu powiększeniu rozmiaru o jedną miseczkę.

Z kolei klinika Aesthetic Med oferuje pacjentkom powiększenie piersi z użyciem implantów okrągłych i anatomicznych. Podczas zabiegów chirurgom towarzyszy lek. med. Jacek Grzesiuk lub lek. med. Marcin Malik, specjaliści anestezjologii.

Jeszcze jedną szczecińską placówką godną wymienienia jest AMC ART Medical Center. Operacjami piersi w ośrodku zajmuje się dr n. med. Artur Śliwiński, chirurg plastyczny z 20-letnią praktyką zawodową w zakresie chirurgii ogólnej, medycyny estetycznej oraz operacji rekonstrukcyjnych. Jest członkiem IPRAS, ISAPS oraz EACS, a jego umiejętności były wielokrotnie doceniane przez pacjentów – m.in. został wyróżniony w Ogólnopolskim Plebiscycie Medycznym „Laur Pacjenta 2012”.

Powiększenie biustu w Szczecinie. Cena operacji

Ceny za operacje piersi w Szczecinie i okolicach zaczynają się od 12 tys. zł w placówce Beauty Group, a kończą na 25 tys. zł w klinice Medimel. Koszt zabiegu zależy od danej placówki, jak i wybranej metody zabiegowej.

Pacjenci szukali zabiegu powiększanie piersi w pobliżu Szczecina, w miejscowościach: Goleniów oraz Stargard.

Więcej na temat powiększanie piersi

Wpisz zabieg, miejscowość, klinikę lub lekarza…