Powiększanie piersi Zielona Góra

Lekarze wykonujący powiększanie piersi w Zielonej Górze

W Zielonej Górze posiadamy w ofercie 2 specjalistów, którzy są ekspertami od tej usługi. Lekarze przyjmują pacjentów w 2 różnych placówkach. Usługa powiększanie biustu w Zielonej Górze jest najczęściej wykonywana przez chirurga ogólnego i chirurga plastycznego.

lek. Stanisław Sinicki

chirurg ogólny

w Gabinet Chirurgiczny Stanisław Sinicki

ocena 4,5 / 5  (2 opinii)
lek. Robert Jamont

chirurg plastyczny, chirurg dziecięcy

w Dr Jamont Chirurgia Plastyczna

ocena 4,4 / 5  (13 opinii)

Powiększanie piersi Zielona Góra - cena

Prezentujemy poniżej ceny związane z procedurą powiększanie piersi w Zielonej Górze na podstawie cenników z 2 placówek. Najniższa cena to 5500 zł za powiększanie piersi własną tkanką tłuszczową natomiast najwyższa cena w Zielonej Górze wynosi do 18000 zł (powiększanie piersi implantami anatomicznymi).

Ile kosztuje powiększanie piersi w Zielonej Górze?

Poniższy wykres przedstawia wizualnie minimalne i maksymalne ceny najpopularniejszych metod w ramach usługi powiększanie piersi w Zielona Góra placówkach:

cena minimalna
cena maksymalna

Tabela cen powiększanie piersi w Zielonej Górze

Tabelaryczne zestawienie szczegółowych cen w zależności od metody oraz placówki:

 • Powiększanie piersi implantami okrągłymi
  Zielona Góra, Ułańska 5a
  (znieczulenie ogólne) Protezy silikonowe firmy Mentor - od 15100 zł; Protezy silikonowe firmy Mentor XTRA MemoryGel - od 17000 zł; Protezy silikonowe firmy Polytech - od 15000 zł; Protezy mikropoliuretanowe - od 15000 zł;

  od 14500 zł
  do 18000 zł

 • Powiększanie piersi implantami anatomicznymi
  Zielona Góra, Ułańska 5a
  (znieczulenie ogólne) Protezy silikonowe firmy Mentor - od 18000 zł; Protezy silikonowe firmy Polytech - od 18000 zł; Protezy silikonowe z podwójnym żelem - od 19000 zł; Protezy mikropoliuretanowe - od 18000 zł; Protezy mikropoliuretanowe z podwójnym żelem - 19000 zł;

  od 14500 zł
  do 18000 zł

 • Powiększanie piersi własną tkanką tłuszczową
  Lubań, Fabryczna-Osiedle 8A
  lipofiling

  5500 zł

Posiadamy również ofertę w 27 innych miastach. Sprawdź ceny powiększanie piersi w innych miastach.

Powiększanie piersi w Zielonej Górze - gdzie najlepiej?

Powiększenie piersi, czyli ich augmentacja, to najpopularniejszy zabieg z zakresu chirurgii plastycznej biustu. Najczęściej w taki sposób powiększa się piersi o dwa rozmiary, stosując techniki z wykorzystaniem implantów (okrągłych i anatomicznych), z wykorzystaniem preparatu zawierającego kwas hialuronowy lub poprzez przeszczep własnej tkanki tłuszczowej (pobranej z okolicy ciała pacjentki, w którym występuje on w nadmiarze). Zabieg operacyjny powiększania piersi trwa około dwóch godzin i jest przeprowadzany w znieczuleniu ogólnym.

Operacje powiększające biust na terenie Zielonej Góry

Lekarzem, zajmującym się na terenie Zielonej Góry zabiegami chirurgicznymi z zakresu powiększania piersi, jest lek. med. Robert Jamont, specjalista chirurgii dziecięcej (I stopnia od 1995 roku) oraz chirurg plastyczny (specjalizacja II stopnia od 2002 roku), który doświadczenie z przeprowadzania zabiegów powiększania piersi i innych zabiegów z zakresu chirurgii plastycznej zdobywał w Okręgowym Szpitalu Kolejowym we Wrocławiu na Oddziale Chirurgii Plastycznej i Rekonstrukcyjnej. Ponadto dodatkowe umiejętności medyczne zdobywał na licznych kursach i sympozjach, np. na konferencji szkoleniowej "Współczesne spojrzenie na powiększanie piersi" (2010 rok) czy na Międzynarodowej Konferencji "Plastic and recostructive surgery of the breast" (Warszawa, 2008 rok).

Kolejnym lekarzem, do którego można udać się na zabieg operacyjnego powiększania biustu, jest dr n. med. Ryszard Spławski, specjalista chirurgii ogólnej (I stopnia od 1973 i II stopnia od 1980 roku) oraz specjalista chirurgii plastycznej (II stopnia od 1998 roku), przyjmujący swoich pacjentów w Nowej Soli (23 km od Zielonej Góry). Lekarz ten swoje doświadczenie z zakresu operacji plastycznych (również z zakresu powiększania piersi) zdobywał w Wielospecjalistycznym Szpitalu w Nowej Soli w Dziale Chirurgii Plastycznej i Oparzeń. Oprócz powiększania piersi przeprowadza także ich podniesienie, wymianę implantów piersiowych oraz korekcję kompleksu brodawka-otoczka.

Powiększanie piersi jest również oferowane przez Dział Chirurgii Plastycznej i Oparzeń mieszczący się w Wielospecjalistycznym Szpitalu w Nowej Soli. Z innych operacji korekcyjnych na piersiach pacjentka może poddać się tutaj również: rekonstrukcji jednej lub dwóch piersi po amputacji lub w przypadku wad wrodzonych (lekarze wykorzystują do takich zabiegów płaty skórno-mięśniowe, ekspandery i protezy).

Pacjenci szukali zabiegu powiększanie piersi w pobliżu Zielonej Góry, w miejscowościach: Głogów.

Więcej na temat powiększanie piersi