Powiększanie piersi Kraków

Chcesz wiedzieć, gdzie w Krakowie wszczepisz implanty najtaniej? Zastanawiasz się, którą klinikę chirurgii plastycznej wybrać? W podjęciu decyzji dotyczącej powiększania biustu pomoże Ci poniższa lista 8 placówek medycznych, w których można poddać się operacji piersi. Dzięki nam dowiesz się, gdzie najlepiej wszczepić implanty w Krakowie. Nie zwlekaj i jeszcze dziś umów się na wizytę kwalifikującą do zabiegu w klinice, która najbardziej Ci odpowiada.

Bona Dea Medycyna Estetyczna

Kraków, ul. Wodociągowa 47
9,5 / 10  •  Znakomita  •  558 opinii

Klinika Bona Dea wyróżnia się szalenie miłą atmosfera i profesjonalną obsługą. Okolica oraz położenie kliniki na terenie zielonych ogrodów sprzyja pozytywnymi psychicznymi nastawieniu. Dodatkowo, bezpośredni dojazd jest możliwy nawet komunikacją miejska. Na terenie kliniki znajduje sie bezpłatny parking. Wnętrze kliniki wyposażone w wysokim standardzie. ~ Anonimowa

 • Powiększanie piersi własnym tłuszczem od 5000 zł
 • Konsultacja w zakresie chirurgii plastycznejzadzwoń

Inne placówki w pobliżu Krakowa

Lekarze wykonujący powiększanie piersi w Krakowie

W Krakowie posiadamy w ofercie 3 specjalistów, którzy są ekspertami od tej usługi. Lekarze przyjmują pacjentów w 8 różnych placówkach. Usługa powiększanie biustu w Krakowie jest najczęściej wykonywana przez chirurga ogólnego, lekarza wykonującego zabiegi medycyny estetycznej i chirurga plastycznego.

dr n. med. Ryszard Mądry

chirurg plastyczny, chirurg ogólny

w Ortopedicum

9,7 / 10
lek. Małgorzata Ozaist

chirurg ogólny

w Centrum DER-MED Kraków

9,2 / 10
lek. Tomasz Mierzwiński

chirurg ogólny

w Bona Dea Medycyna Estetyczna

8,7 / 10

Powiększanie piersi Kraków - cena

Prezentujemy poniżej ceny związane z procedurą powiększanie piersi w Krakowie na podstawie cenników z 8 placówek. Najniższa cena to 5000 zł za powiększanie piersi własną tkanką tłuszczową natomiast najwyższa cena w Krakowie wynosi do 18000 zł (powiększanie piersi implantami anatomicznymi).

Ile kosztuje powiększanie piersi w Krakowie?

Poniższy wykres przedstawia wizualnie minimalne i maksymalne ceny najpopularniejszych metod w ramach usługi powiększanie piersi w krakowskich placówkach:

cena minimalna
cena maksymalna

Tabela cen powiększanie piersi w Krakowie

Tabelaryczne zestawienie szczegółowych cen w zależności od metody oraz placówki:

 • Powiększanie piersi implantami okrągłymi
  Kraków, Koło Strzelnicy 3

  od 12000 zł
  do 12000 zł

  Kraków, Kostrzewskiego 47
  (bez kosztu implantu) - wskazania medyczne

  od 18000 zł
  do 18000 zł

  Kraków, Dąbska 11

  od 18000 zł
  do 18000 zł

 • Powiększanie piersi implantami anatomicznymi
  Kraków, Koło Strzelnicy 3

  od 12000 zł
  do 12000 zł

  Kraków, Dąbska 11

  od 18000 zł
  do 18000 zł

 • Powiększanie piersi własną tkanką tłuszczową
  Kraków, Krzywa 8
  do ceny należy doliczyć koszt pobrania tkanki tłuszczowej- liposukcji

  6000 zł

  Kraków, Koło Strzelnicy 3

  od 10000 zł
  do 10000 zł

  Kraków, Wodociągowa 47

  od 5000 zł
  do 5000 zł

  Kraków, Dąbska 11

  od 15000 zł
  do 15000 zł

  Wieliczka, Kościuszki 36a

  od 7000 zł
  do 8000 zł

 • Powiększanie piersi kwasem hialuronowym
  Kraków, Biskupia 4
  Hyacorp Mlf 2 10ml X 20 Ampułek - 16 000 zł Hyacorp Mlf 2 10 Ml X 40 Ampułek - 28 000 zł

  od 16000 zł
  do 16000 zł

Posiadamy również ofertę w 28 innych miastach. Sprawdź ceny powiększanie piersi w innych miastach.

Powiększanie piersi w Krakowie - gdzie najlepiej?

Powiększanie biustu to zdecydowanie najpopularniejszy zabieg z zakresu chirurgii plastycznej. Kobiety, które chciałyby zwiększyć rozmiar piersi mają do wyboru operację z wykorzystaniem implantów piersiowych okrągłych lub anatomicznych, bądź przeszczep własnego tłuszczu. Do nieznacznego zwiększenia objętości oraz ujędrnienia biustu wykorzystywane są z kolei iniekcje kwasem hialuronowym Macrolane.

Gabinet zabiegowy w Medistica Medical Group Gabinet zabiegowy w Medistica Medical Group

Chirurgia plastyczna w Krakowie

Operacji piersi w Krakowie można poddać się np. w położonym w dzielnicy Podgórze Szpitalu Św Rafała. To nowoczesna, doskonale wyposażona placówka, która w swojej ofercie ma szeroki zakres zabiegów z zakresu chirurgii plastycznej. Oprócz powiększania implantami anatomicznymi i okrągłymi, pacjentki mogą skorzystać tu także z zabiegów z wykorzystaniem własnego tłuszczu. Operacje piersi w placówce przeprowadzają dr n. med. Tadeusz Witwicki oraz dr n. med. Ryszard Jan Mądry. Liczne zabiegi dotyczące plastyki biustu w ofercie posiada także zlokalizowany w dzielnicy Swoszowice Szpital na Klinach. Placówka, która dołączyła do Kliniki.pl wiosną 2019 roku może zaproponować swoim pacjentkom m.in. korekcję asymetrii piersi, wszczepienie implantów i podniesienie biustu.

Implanty w stolicy Małopolski - gdzie najlepiej?

Gabinet zabiegowy w Bona Dea Medycyna Estetyczna Gabinet zabiegowy w Bona Dea Medycyna Estetyczna

W celu poddania się operacji biustu warto odwiedzić również położone na Starym Mieście Europejskie Centrum Zdrowia i Urody ArtClinique - nowoczesną placówkę, która w swojej ofercie ma liczne zabiegi z zakresu chirurgii plastycznej. Ośrodek jest wyposażony w najnowocześniejszy sprzęt medyczny i kosmetologiczny. Operacje powiększania piersi przeprowadza tu lek. med. Robert Małek.

Na liście klinik chirurgii plastycznej w Krakowie znajdują się również m.in.:

 • Bona Dea (Zwierzyniec)
 • SCM Specjalistyczne Centrum Medyczne Chirurgii Małoinwazyjnej (Grzegórzki)
 • Instytut Piękna Bielenda (Stare Miasto)
 • Dermedik (Prądnik Biały)
 • Szpital Dworska (Dębniki)

Najlepsze placówki, doświadczeni specjaliści

Na terenie Krakowa funkcjonuje wiele placówek medycznych, które swoim pacjentkom oferują zabiegi powiększania piersi. Wśród nich warto wymienić Prywatną Klinikę Chirurgii Plastycznej Art&Med, gdzie zabiegi przeprowadza lek. med. Tomasz Kasprzyk – absolwent Wydziału Lekarskiego Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego, specjalista chirurgii plastycznej z wieloletnim doświadczeniem zawodowym. Dla uzyskania w pełni satysfakcjonującego dla pacjentki efektu dr Kasprzyk dobiera implanty z zastosowaniem nowoczesnego Biowymiarowego Systemu Planowania BioDynamic, który pozwala na precyzyjne oszacowanie wszystkich istotnych dla powodzenia zabiegu parametrów, takich jak szerokość klatki piersiowej i jej ewentualna asymetria, odległość pomiędzy piersiami czy elastyczność skóry.

Operacje piersi w Małopolsce 

Operacje piersi oferuje też Ars-Medica, gdzie zabiegi z zakresu chirurgii plastycznej przeprowadzają dr n. med. Kazimierz Cieślik, lek. med. Zofia Halota-Tekieli oraz lek. med. Marek Ciesiński. Placówka ma w swojej ofercie szeroki zakres procedur medycznych, dotyczących piersi: powiększanie, pomniejszanie, podniesienie, rekonstrukcja piersi oraz operacyjne leczenie odwróconych brodawek sutkowych.

Panie, pragnące zwiększyć rozmiar biustu mogą udać się także do Prywatnej Kliniki Chirurgii Plastycznej Estetika Nova, usytuowanej na obrzeżach Krakowa. W trakcie zabiegów stosowane są implanty piersiowe okrągłe lub anatomiczne, a kadrę medyczną placówki tworzą doświadczeni chirurdzy plastyczni z wieloletnim doświadczeniem zawodowym: prof. dr hab. n. med. Jerzy Strużyna, lek. med. Małgorzata Keller-Skomska i lek. med. Marek Ciesiński.

Powiększanie piersi ma też w swojej ofercie placówka medyczna Akmed, która specjalizuje się w procedurach chirurgii plastycznej, a także chirurgii ogólnej i szczękowo-twarzowej. Zabiegi powiększania piersi przeprowadzają dr n. med. Anna Chrapusta i dr n. med. Marek Muraszko-Kuźma – doświadczeni specjaliści w zakresie chirurgii plastycznej, którzy regularnie poszerzają swoją wiedzę na kursach i szkoleniach (m.in. w Barcelonie, Londynie, Madrycie czy Sztokholmie).

Również lek. med. Artur Zawisz (Prywatny Ośrodek Chirurgii Plastycznej) przeprowadza zabiegi powiększania piersi, a podczas zabiegów wykorzystuje implanty Mentor i McGhan. Dr Zawisz jest doświadczonym chirurgiem plastycznym, absolwentem Wydziału Lekarskiego Krakowskiej Akademii Medycznej i uczniem profesora Kazimierza Kobusa, pod okiem którego uzyskał tytuł specjalisty chirurgii plastycznej z wyróżnieniem.

Powiększanie biustu w Krakowie. Cena zabiegu

Ceny za operacje piersi w Krakowie zaczynają się już od 5000 zł. W tej cenie można wykonać powiększanie piersi własną tkanką tłuszczową. Za implanty piersiowe okrągłe zapłacimy z kolei od 9000 zł wzwyż. Koszty związane z operacją biustu mogą sięgnąć nawet 18 tys. zł.

Więcej na temat powiększanie piersi

Wpisz zabieg, miejscowość, klinikę lub lekarza…