Powiększanie piersi Kraków

Chcesz wiedzieć, gdzie w Krakowie wszczepisz implanty najtaniej? Zastanawiasz się, którą klinikę chirurgii plastycznej wybrać? W podjęciu decyzji dotyczącej powiększania biustu pomoże Ci poniższa lista 10 placówek medycznych, w których można poddać się operacji piersi. Dzięki nam dowiesz się, gdzie najlepiej wszczepić implanty w Krakowie. Nie zwlekaj i jeszcze dziś umów się na wizytę kwalifikującą do zabiegu w klinice, która najbardziej Ci odpowiada.

Kraków, ul. Wodociągowa 47

Bona Dea Medycyna Estetyczna

4,9 / 5  (1882 opinii)  rozwiń

Klinika Bona Dea wyróżnia się szalenie miłą atmosfera i profesjonalną obsługą. Okolica oraz położenie kliniki na terenie zielonych ogrodów sprzyja pozytywnymi psychicznymi nastawieniu. Dodatkowo, bezpośredni dojazd jest możliwy nawet komunikacją miejska. Na terenie kliniki znajduje sie bezpłatny parking. Wnętrze kliniki wyposażone w wysokim standardzie. ~ Anonimowa

 • Powiększanie piersi implantami anatomicznymi od 15000 zł
 • Powiększanie piersi implantami okrągłymi od 14000 zł
 • Konsultacja w zakresie chirurgii plastycznej (przedzabiegowa) zadzwoń
Kraków, ul. Grzegórzecka 67c lok. U6

SCM Clinic

4,7 / 5  (2467 opinii)  rozwiń

Profesjonalizm, sprawność, miła atmosfera, dobra opieka, traktowanie pacjenta z uwagą i odpowiednią dozą cierpliwości. ~ Krakow St.

 • Powiększanie biustu od 12000 zł
 • Powiększanie piersi implantami anatomicznymi od 15000 zł
 • Powiększanie piersi implantami okrągłymi od 15000 zł
 • Konsultacja w zakresie chirurgii plastycznej (przedzabiegowa)  200 zł

Lekarze wykonujący powiększanie piersi w Krakowie

W Krakowie posiadamy w ofercie 6 specjalistów, którzy są ekspertami od tej usługi. Lekarze przyjmują pacjentów w 10 różnych placówkach. Usługa powiększanie biustu w Krakowie jest najczęściej wykonywana przez chirurga ogólnego, lekarza medycyny estetycznej i chirurga plastycznego.

dr n. med. Dominik K. Boligłowa

chirurg plastyczny

w ArtClinique Europejskie Centrum Zdrowia i Urody, SCM Clinic

ocena 5,0 / 5  (1 opinii)
dr n. med. Ryszard Mądry

chirurg plastyczny

w Ortopedicum

ocena 4,9 / 5  (10 opinii)
dr n. med. Rafał Pabiańczyk

chirurg plastyczny

w SCM Clinic

ocena 4,7 / 5  (32 opinii)
dr n. med. Grzegorz Mocny

chirurg plastyczny, chirurg ogólny, lekarz medycyny estetycznej

w Szpital Dworska

dr Guido Libondi

chirurg plastyczny

w Szpital Dworska

lek. Wojciech Olszewski

lekarz medycyny estetycznej, chirurg dziecięcy, chirurg ogólny

w Szpital Dworska

Powiększanie piersi Kraków - cena

Prezentujemy poniżej ceny związane z procedurą powiększanie piersi w Krakowie na podstawie cenników z 10 placówek. Najniższa cena to 3000 zł za powiększanie piersi kwasem hialuronowym natomiast najwyższa cena w Krakowie wynosi do 18000 zł (powiększanie piersi implantami anatomicznymi).

Ile kosztuje powiększanie piersi w Krakowie?

Poniższy wykres przedstawia wizualnie minimalne i maksymalne ceny najpopularniejszych metod w ramach usługi powiększanie piersi w krakowskich placówkach:

cena minimalna
cena maksymalna

Tabela cen powiększanie piersi w Krakowie

Tabelaryczne zestawienie szczegółowych cen w zależności od metody oraz placówki:

Powiększanie piersi implantami okrągłymi
Kraków, Grzegórzecka 67c

od 15000 zł do 15000 zł

Kraków, Wybickiego 42

od 14500 zł do 16500 zł

Kraków, Krakowska 39

od 15000 zł do 18000 zł

Kraków, Koło Strzelnicy 3

od 12000 zł do 12000 zł

Kraków, Wodociągowa 47

od 14000 zł do 17500 zł

Kraków, Wielopole 4
ZABIEG WYKONYWANY W KLINICE LA PERLA WARSZAWA, UL. ŁOWICKA! Powiększanie piersi implantami MENTOR (z dożywotnią gwarancją) 13 500 - 14 500 zł - Powiększanie piersi metodą hybrydową

od 11000 zł do 14500 zł

Kraków, Kostrzewskiego 47

od 13200 zł do 13200 zł

Kraków, Dworska 1B/1LU

od 14000 zł do 18000 zł

Powiększanie piersi implantami anatomicznymi
Kraków, Grzegórzecka 67c

od 15000 zł do 15000 zł

Kraków, Wybickiego 42

od 14500 zł do 16500 zł

Kraków, Krakowska 39

od 15000 zł do 18000 zł

Kraków, Koło Strzelnicy 3

od 12000 zł do 12000 zł

Kraków, Wodociągowa 47

od 15000 zł do 17500 zł

Kraków, Wielopole 4
ZABIEG WYKONYWANY W KLINICE LA PERLA WARSZAWA, UL. ŁOWICKA! Powiększanie piersi implantami MENTOR (z dożywotnią gwarancją) 13 500 - 14 500 zł - Powiększanie piersi metodą hybrydową

od 11000 zł do 14500 zł

Kraków, Dworska 1B/1LU

od 14000 zł do 18000 zł

Powiększanie piersi własną tkanką tłuszczową
Kraków, Krakowska 39
I etap: 11000 - 13000 zł; II etap: 9000 - 10000 zł

od 11000 zł do 11000 zł

Kraków, Koło Strzelnicy 3

od 10000 zł do 10000 zł

Kraków, Biskupia 4
od 5000 zł + koszt odessania tkanki tłuszczowej

od 5000 zł do 5000 zł

Kraków, Dworska 1B/1LU

od 13000 zł do 15000 zł

Kraków, Józefa Korzeniowskiego 39
6000 zł - dopłata do powiększania piersi własnym tłuszczem podczas wykonywania poniższych zabiegów;

12000 zł

Powiększanie piersi kwasem hialuronowym
Kraków, Wybickiego 42

od 3000 zł do 3000 zł

Posiadamy również ofertę w 29 innych miastach. Sprawdź ceny powiększanie piersi w innych miastach.

Powiększanie piersi w Krakowie - gdzie najlepiej?

Powiększanie biustu to zdecydowanie najpopularniejszy zabieg z zakresu chirurgii plastycznej. Kobiety, które chciałyby zwiększyć rozmiar piersi mają do wyboru operację z wykorzystaniem implantów piersiowych okrągłych lub anatomicznych, bądź przeszczep własnego tłuszczu. Do nieznacznego zwiększenia objętości oraz ujędrnienia biustu wykorzystywane są z kolei iniekcje kwasem hialuronowym Macrolane.

Sala operacyjna w Ortopedicum Sala operacyjna w Ortopedicum

Chirurgia plastyczna w Krakowie

Operacji piersi w Krakowie można poddać się np. w położonym w dzielnicy Podgórze Szpitalu Św Rafała. To nowoczesna, doskonale wyposażona placówka, która w swojej ofercie ma szeroki zakres zabiegów z zakresu chirurgii plastycznej. Oprócz powiększania implantami anatomicznymi i okrągłymi, pacjentki mogą skorzystać tu także z zabiegów z wykorzystaniem własnego tłuszczu. Operacje piersi w placówce przeprowadzają dr n. med. Tadeusz Witwicki oraz dr n. med. Ryszard Jan Mądry. Liczne zabiegi dotyczące plastyki biustu w ofercie posiada także zlokalizowany w dzielnicy Swoszowice Szpital na Klinach. Placówka, która dołączyła do Kliniki.pl wiosną 2019 roku może zaproponować swoim pacjentkom m.in. korekcję asymetrii piersi, wszczepienie implantów i podniesienie biustu.

Implanty w stolicy Małopolski - gdzie najlepiej?

Gabinet zabiegowy w Dermedik Gabinet zabiegowy w Dermedik

W celu poddania się operacji biustu warto odwiedzić również położone na Starym Mieście Europejskie Centrum Zdrowia i Urody ArtClinique - nowoczesną placówkę, która w swojej ofercie ma liczne zabiegi z zakresu chirurgii plastycznej. Ośrodek jest wyposażony w najnowocześniejszy sprzęt medyczny i kosmetologiczny. Operacje powiększania piersi przeprowadza tu lek. med. Robert Małek.

Na liście klinik chirurgii plastycznej w Krakowie znajdują się również m.in.:

 • Bona Dea (Zwierzyniec)
 • SCM Specjalistyczne Centrum Medyczne Chirurgii Małoinwazyjnej (Grzegórzki)
 • Instytut Piękna Bielenda (Stare Miasto)
 • Dermedik (Prądnik Biały)
 • Szpital Dworska (Dębniki)

Najlepsze placówki, doświadczeni specjaliści

Na terenie Krakowa funkcjonuje wiele placówek medycznych, które swoim pacjentkom oferują zabiegi powiększania piersi. Wśród nich warto wymienić Prywatną Klinikę Chirurgii Plastycznej Art&Med, gdzie zabiegi przeprowadza lek. med. Tomasz Kasprzyk – absolwent Wydziału Lekarskiego Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego, specjalista chirurgii plastycznej z wieloletnim doświadczeniem zawodowym. Dla uzyskania w pełni satysfakcjonującego dla pacjentki efektu dr Kasprzyk dobiera implanty z zastosowaniem nowoczesnego Biowymiarowego Systemu Planowania BioDynamic, który pozwala na precyzyjne oszacowanie wszystkich istotnych dla powodzenia zabiegu parametrów, takich jak szerokość klatki piersiowej i jej ewentualna asymetria, odległość pomiędzy piersiami czy elastyczność skóry.

Operacje piersi w Małopolsce 

Operacje piersi oferuje też Ars-Medica, gdzie zabiegi z zakresu chirurgii plastycznej przeprowadzają dr n. med. Kazimierz Cieślik, lek. med. Zofia Halota-Tekieli oraz lek. med. Marek Ciesiński. Placówka ma w swojej ofercie szeroki zakres procedur medycznych, dotyczących piersi: powiększanie, pomniejszanie, podniesienie, rekonstrukcja piersi oraz operacyjne leczenie odwróconych brodawek sutkowych.

Panie, pragnące zwiększyć rozmiar biustu mogą udać się także do Prywatnej Kliniki Chirurgii Plastycznej Estetika Nova, usytuowanej na obrzeżach Krakowa. W trakcie zabiegów stosowane są implanty piersiowe okrągłe lub anatomiczne, a kadrę medyczną placówki tworzą doświadczeni chirurdzy plastyczni z wieloletnim doświadczeniem zawodowym: prof. dr hab. n. med. Jerzy Strużyna, lek. med. Małgorzata Keller-Skomska i lek. med. Marek Ciesiński.

Powiększanie piersi ma też w swojej ofercie placówka medyczna Akmed, która specjalizuje się w procedurach chirurgii plastycznej, a także chirurgii ogólnej i szczękowo-twarzowej. Zabiegi powiększania piersi przeprowadzają dr n. med. Anna Chrapusta i dr n. med. Marek Muraszko-Kuźma – doświadczeni specjaliści w zakresie chirurgii plastycznej, którzy regularnie poszerzają swoją wiedzę na kursach i szkoleniach (m.in. w Barcelonie, Londynie, Madrycie czy Sztokholmie).

Również lek. med. Artur Zawisz (Prywatny Ośrodek Chirurgii Plastycznej) przeprowadza zabiegi powiększania piersi, a podczas zabiegów wykorzystuje implanty Mentor i McGhan. Dr Zawisz jest doświadczonym chirurgiem plastycznym, absolwentem Wydziału Lekarskiego Krakowskiej Akademii Medycznej i uczniem profesora Kazimierza Kobusa, pod okiem którego uzyskał tytuł specjalisty chirurgii plastycznej z wyróżnieniem.

Powiększanie biustu w Krakowie. Cena zabiegu

Ceny za operacje piersi w Krakowie zaczynają się już od 5000 zł. W tej cenie można wykonać powiększanie piersi własną tkanką tłuszczową. Za implanty piersiowe okrągłe zapłacimy z kolei od 9000 zł wzwyż. Koszty związane z operacją biustu mogą sięgnąć nawet 18 tys. zł.

Pacjenci szukali zabiegu powiększanie piersi w pobliżu Krakowa, w miejscowościach: Wieliczka.