Powiększanie piersi Kraków

Chcesz wiedzieć, gdzie w Krakowie wszczepisz implanty najtaniej? Zastanawiasz się, którą klinikę chirurgii plastycznej wybrać? W podjęciu decyzji dotyczącej powiększania biustu pomoże Ci poniższa lista 6 placówek medycznych, w których można poddać się operacji piersi. Dzięki nam dowiesz się, gdzie najlepiej wszczepić implanty w Krakowie. Nie zwlekaj i jeszcze dziś umów się na wizytę kwalifikującą do zabiegu w klinice, która najbardziej Ci odpowiada.

Inne placówki w pobliżu Krakowa

Lekarze wykonujący powiększanie piersi w Krakowie

W Krakowie posiadamy w ofercie 2 specjalistów, którzy są ekspertami od tej usługi. Lekarze przyjmują pacjentów w 6 różnych placówkach. Usługa powiększanie biustu w Krakowie jest najczęściej wykonywana przez chirurga ogólnego, lekarza wykonującego zabiegi medycyny estetycznej i chirurga plastycznego.

dr n. med. Ryszard Mądry

chirurg plastyczny, chirurg ogólny

w Ortopedicum

9,7 / 10
lek. Małgorzata Ozaist

chirurg ogólny

w Centrum DER-MED Kraków

9,2 / 10

Powiększanie piersi Kraków - cena

Prezentujemy poniżej ceny związane z procedurą powiększanie piersi w Krakowie na podstawie cenników z 6 placówek. Najniższa cena to 6000 zł za powiększanie piersi własną tkanką tłuszczową natomiast najwyższa cena w Krakowie wynosi do 18000 zł (powiększanie piersi implantami anatomicznymi).

Ile kosztuje powiększanie piersi w Krakowie?

Poniższy wykres przedstawia wizualnie minimalne i maksymalne ceny najpopularniejszych metod w ramach usługi powiększanie piersi w krakowskich placówkach:

cena minimalna
cena maksymalna

Tabela cen powiększanie piersi w Krakowie

Tabelaryczne zestawienie szczegółowych cen w zależności od metody oraz placówki:

 • Powiększanie piersi implantami okrągłymi
  Kraków, Koło Strzelnicy 3

  od 12000 zł
  do 12000 zł

  Kraków, Kostrzewskiego 47
  (bez kosztu implantu) - wskazania medyczne

  od 18000 zł
  do 18000 zł

  Kraków, Dąbska 11

  od 18000 zł
  do 18000 zł

 • Powiększanie piersi implantami anatomicznymi
  Kraków, Koło Strzelnicy 3

  od 12000 zł
  do 12000 zł

  Kraków, Dąbska 11

  od 18000 zł
  do 18000 zł

 • Powiększanie piersi własną tkanką tłuszczową
  Kraków, Krzywa 8
  do ceny należy doliczyć koszt pobrania tkanki tłuszczowej- liposukcji

  6000 zł

  Kraków, Koło Strzelnicy 3

  od 10000 zł
  do 10000 zł

  Kraków, Dąbska 11

  od 15000 zł
  do 15000 zł

  Wieliczka, Kościuszki 36a

  od 7000 zł
  do 8000 zł

 • Powiększanie piersi kwasem hialuronowym
  Kraków, Biskupia 4
  Hyacorp Mlf 2 10ml X 20 Ampułek - 16 000 zł Hyacorp Mlf 2 10 Ml X 40 Ampułek - 28 000 zł

  od 16000 zł
  do 16000 zł

Posiadamy również ofertę w 28 innych miastach. Sprawdź ceny powiększanie piersi w innych miastach.

Powiększanie piersi w Krakowie - gdzie najlepiej?

Powiększanie biustu to zdecydowanie najpopularniejszy zabieg z zakresu chirurgii plastycznej. Kobiety, które chciałyby zwiększyć rozmiar piersi mają do wyboru operację z wykorzystaniem implantów piersiowych okrągłych lub anatomicznych, bądź przeszczep własnego tłuszczu. Do nieznacznego zwiększenia objętości oraz ujędrnienia biustu wykorzystywane są z kolei iniekcje kwasem hialuronowym Macrolane.

Sala operacyjna w Medistica Medical Group Sala operacyjna w Medistica Medical Group

Chirurgia plastyczna w Krakowie

Operacji piersi w Krakowie można poddać się np. w położonym w dzielnicy Podgórze Szpitalu Św Rafała. To nowoczesna, doskonale wyposażona placówka, która w swojej ofercie ma szeroki zakres zabiegów z zakresu chirurgii plastycznej. Oprócz powiększania implantami anatomicznymi i okrągłymi, pacjentki mogą skorzystać tu także z zabiegów z wykorzystaniem własnego tłuszczu. Operacje piersi w placówce przeprowadzają dr n. med. Tadeusz Witwicki oraz dr n. med. Ryszard Jan Mądry. Liczne zabiegi dotyczące plastyki biustu w ofercie posiada także zlokalizowany w dzielnicy Swoszowice Szpital na Klinach. Placówka, która dołączyła do Kliniki.pl wiosną 2019 roku może zaproponować swoim pacjentkom m.in. korekcję asymetrii piersi, wszczepienie implantów i podniesienie biustu.

Implanty w stolicy Małopolski - gdzie najlepiej?

Gabinet zabiegowy w Medistica Medical Group Gabinet zabiegowy w Medistica Medical Group

W celu poddania się operacji biustu warto odwiedzić również położone na Starym Mieście Europejskie Centrum Zdrowia i Urody ArtClinique - nowoczesną placówkę, która w swojej ofercie ma liczne zabiegi z zakresu chirurgii plastycznej. Ośrodek jest wyposażony w najnowocześniejszy sprzęt medyczny i kosmetologiczny. Operacje powiększania piersi przeprowadza tu lek. med. Robert Małek.

Na liście klinik chirurgii plastycznej w Krakowie znajdują się również m.in.:

 • Bona Dea (Zwierzyniec)
 • SCM Specjalistyczne Centrum Medyczne Chirurgii Małoinwazyjnej (Grzegórzki)
 • Instytut Piękna Bielenda (Stare Miasto)
 • Dermedik (Prądnik Biały)
 • Szpital Dworska (Dębniki)

Najlepsze placówki, doświadczeni specjaliści

Na terenie Krakowa funkcjonuje wiele placówek medycznych, które swoim pacjentkom oferują zabiegi powiększania piersi. Wśród nich warto wymienić Prywatną Klinikę Chirurgii Plastycznej Art&Med, gdzie zabiegi przeprowadza lek. med. Tomasz Kasprzyk – absolwent Wydziału Lekarskiego Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego, specjalista chirurgii plastycznej z wieloletnim doświadczeniem zawodowym. Dla uzyskania w pełni satysfakcjonującego dla pacjentki efektu dr Kasprzyk dobiera implanty z zastosowaniem nowoczesnego Biowymiarowego Systemu Planowania BioDynamic, który pozwala na precyzyjne oszacowanie wszystkich istotnych dla powodzenia zabiegu parametrów, takich jak szerokość klatki piersiowej i jej ewentualna asymetria, odległość pomiędzy piersiami czy elastyczność skóry.

Operacje piersi w Małopolsce 

Operacje piersi oferuje też Ars-Medica, gdzie zabiegi z zakresu chirurgii plastycznej przeprowadzają dr n. med. Kazimierz Cieślik, lek. med. Zofia Halota-Tekieli oraz lek. med. Marek Ciesiński. Placówka ma w swojej ofercie szeroki zakres procedur medycznych, dotyczących piersi: powiększanie, pomniejszanie, podniesienie, rekonstrukcja piersi oraz operacyjne leczenie odwróconych brodawek sutkowych.

Panie, pragnące zwiększyć rozmiar biustu mogą udać się także do Prywatnej Kliniki Chirurgii Plastycznej Estetika Nova, usytuowanej na obrzeżach Krakowa. W trakcie zabiegów stosowane są implanty piersiowe okrągłe lub anatomiczne, a kadrę medyczną placówki tworzą doświadczeni chirurdzy plastyczni z wieloletnim doświadczeniem zawodowym: prof. dr hab. n. med. Jerzy Strużyna, lek. med. Małgorzata Keller-Skomska i lek. med. Marek Ciesiński.

Powiększanie piersi ma też w swojej ofercie placówka medyczna Akmed, która specjalizuje się w procedurach chirurgii plastycznej, a także chirurgii ogólnej i szczękowo-twarzowej. Zabiegi powiększania piersi przeprowadzają dr n. med. Anna Chrapusta i dr n. med. Marek Muraszko-Kuźma – doświadczeni specjaliści w zakresie chirurgii plastycznej, którzy regularnie poszerzają swoją wiedzę na kursach i szkoleniach (m.in. w Barcelonie, Londynie, Madrycie czy Sztokholmie).

Również lek. med. Artur Zawisz (Prywatny Ośrodek Chirurgii Plastycznej) przeprowadza zabiegi powiększania piersi, a podczas zabiegów wykorzystuje implanty Mentor i McGhan. Dr Zawisz jest doświadczonym chirurgiem plastycznym, absolwentem Wydziału Lekarskiego Krakowskiej Akademii Medycznej i uczniem profesora Kazimierza Kobusa, pod okiem którego uzyskał tytuł specjalisty chirurgii plastycznej z wyróżnieniem.

Powiększanie biustu w Krakowie. Cena zabiegu

Ceny za operacje piersi w Krakowie zaczynają się już od 5000 zł. W tej cenie można wykonać powiększanie piersi własną tkanką tłuszczową. Za implanty piersiowe okrągłe zapłacimy z kolei od 9000 zł wzwyż. Koszty związane z operacją biustu mogą sięgnąć nawet 18 tys. zł.

Więcej na temat powiększanie piersi

Wpisz zabieg, miejscowość, klinikę lub lekarza…