Powiększanie piersi Łódź

Łódź to jedno z wielu polskich miast, w których można poddać się powiększaniu biustu - najpopularniejszej operacji plastycznej. Poniżej znajdziesz listę 4 klinik chirurgii plastycznej, które są w stanie zaproponować swoim pacjentkom różne metody operacji piersi. Zapoznaj się z nią i sprawdź, gdzie w Łodzi wszczepisz implanty najtaniej. Pamiętaj, by najpierw umówić się na wizytę konsultacyjną, podczas której chirurg wybierze najlepszą dla Ciebie metodę zabiegową.

Szpital Pulsmed

Łódź, ul. Polskiej Organizacji Wojskowej 26
8,3 / 10  •  Bardzo dobra  •  431 opinii

To była najlepsza decyzja w moim życiu. Co prawda jeszcze się nie zeszły tak jak powinny, ale to tylko kwestia czasu. ~ Hanna (Powiększanie piersi implantami anatomicznymi, dr n. med. Paweł Pisera)

  • Powiększanie piersi własnym tłuszczem od 12000 zł
  • Powiększanie piersi implantami anatomicznymi od 17000 zł
  • Powiększanie piersi implantami okrągłymi od 17000 zł
  • Powiększanie piersi własną tkanką tłuszczową wraz z komórkam... od 16000 zł
  • Konsultacja w zakresie chirurgii plastycznej 350 zł

Bank Tkanek i Komórek Szpitala Pulsmed

Łódź, ul. Polskiej Organizacji Wojskowej 26
8,0 / 10  •  Bardzo dobra  •  296 opinii
  • Powiększanie piersi własnym tłuszczem od 7000 zł
  • Powiększanie piersi własną tkanką tłuszczową wraz z komórkam... od 8500 zł
  • Konsultacja w zakresie chirurgii plastycznej 200 zł

Lekarze wykonujący powiększanie piersi w Łodzi

W Łodzi posiadamy w ofercie 4 specjalistów, którzy są ekspertami od tej usługi. Lekarze przyjmują pacjentów w 4 różnych placówkach. Usługa powiększanie biustu w Łodzi jest najczęściej wykonywana przez chirurga ogólnego, lekarza wykonującego zabiegi medycyny estetycznej i chirurga plastycznego.

lek. Zbigniew Kowalczyk

chirurg ogólny, bariatra, lekarz wykonujący zabiegi medycyny estetycznej

w Szpital Pulsmed, Bank Tkanek i Komórek Szpitala Pulsmed

9,0 / 10
dr n. med. Piotr Furga

chirurg ogólny, chirurg onkolog

w Szpital Pulsmed

8,7 / 10
dr n. med. Rafał Berner

lekarz wykonujący zabiegi medycyny estetycznej

w KCM Beauty & Medical Spa

8,7 / 10
lek. Grzegorz Fiedeń

lekarz wykonujący zabiegi medycyny estetycznej, chirurg ogólny

w Beauty Centrum Estetyki

Powiększanie piersi Łódź - cena

Prezentujemy poniżej ceny związane z procedurą powiększanie piersi w Łodzi na podstawie cenników z 4 placówek. Najniższa cena to 5000 zł za powiększanie piersi własną tkanką tłuszczową natomiast najwyższa cena w Łodzi wynosi do 17000 zł (powiększanie piersi implantami anatomicznymi).

Ile kosztuje powiększanie piersi w Łodzi?

Poniższy wykres przedstawia wizualnie minimalne i maksymalne ceny najpopularniejszych metod w ramach usługi powiększanie piersi w łódzkich placówkach:

cena minimalna
cena maksymalna

Tabela cen powiększanie piersi w Łodzi

Tabelaryczne zestawienie szczegółowych cen w zależności od metody oraz placówki:

Posiadamy również ofertę w 28 innych miastach. Sprawdź ceny powiększanie piersi w innych miastach.

Powiększanie piersi w Łodzi - gdzie najlepiej?

Najpopularniejszymi obecnie implantami piersiowymi są implanty solne oraz silikonowe. Decyzję o ich wyborze podejmuje chirurg plastyczny wspólnie z pacjentką, podczas wizyty konsultacyjnej. Zabieg wykonywany jest w znieczuleniu ogólnym, a cięcia przeprowadza się wokół otoczki lub w fałdzie podpiersiowym. Najbardziej naturalny efekt zabiegu daje umieszczenie implantu pod mięśniem piersiowym większym, z uwagi na większy rozmiar tkanek przykrywających protezę.

Kadra w KCM Beauty & Medical Spa Kadra w KCM Beauty & Medical Spa

Jaką klinikę chirurgii plastycznej w Łodzi wybrać?

Specjaliści Kliniki Chirurgii Plastycznej Este l’arte wyjaśniają, że o doborze konkretnej metody operacji piersi decyduje kilka czynników, przede wszystkim parametry klatki piersiowej, budowa biustu, charakter gruczołów piersiowych oraz oczekiwania pacjentki. W placówce położonej w łódzkiej dzielnicy Bałuty implanty piersiowe wszczepia dr hab. n. med. Jan Rykała, chirurg ogólny i plastyczny z wieloletnim doświadczeniem. W ofercie placówki znajdują się takie zabiegi, jak m.in. powiększanie biustu implantami anatomicznymi oraz podniesienie piersi wraz z ich powiększaniem.

Implanty w łódzkiem. Gdzie najlepiej?

Kolejną kliniką plastyczną w Łodzi, która posiada w swojej ofercie operacje piersi, jest gabinet prywatny dr n. med. Ryszarda Bratosia, zlokalizowany w dzielnicy Polesie. Ten doświadczony specjalista stosuje sprawdzone metody zabiegowe, wysokiej jakości sprzęt oraz materiały medyczne, które pozwalają zachować najwyższe bezpieczeństwo i komfort pacjenta. Również znajdujący się w Śródmieściu Prywatny Szpital Pulsmed jest w stanie zaproponować różne metody operacji piersi. W placówce wykonuje je świetny fachowiec, jakim jest dr n. med. Paweł Pisera.

Chirurgia plastyczna w Łodzi

Kadra w KCM Beauty & Medical Spa Kadra w KCM Beauty & Medical Spa

Operacja piersi to bardzo popularny zabieg - nic dziwnego, że w swojej ofercie ma go wiele klinik. Na liście łódzkich placówek, w których można poddać się powiększaniu biustu, znajdują się również:

  • Dream-Med (Bałuty)
  • Velvet Clinic (Polesie)

Warto pamiętać, że przed umówieniem się na wszczepienie implantów piersiowych, należy udać się do specjalisty na wizytę kwalifikującą do zabiegu.

Gdzie jeszcze powiększyć piersi?

Zniekształcenia wrodzone, pourazowe czy pochorobowe leczą specjaliści Klinika Chirurgii Plastycznej Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego im. N. Barlickiego, świadcząc w kategorii zabiegów płatnych także operacje estetyczne. Korekcje w zakresie twarzy i ciała, uzupełniają zabiegi powiększenia, zmniejszenia i podniesienia piersi. Kierownikiem Oddziału Klinicznego Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej z Odcinkiem dla Dzieci jest dr hab. n. med. prof. UM w Łodzi – Bogusław Antoszewski, specjalista z chirurgii ogólnej i chirurgii plastycznej.

Z Oddziałem Klinicznym Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej w Uniwersyteckim Szpitalu Klinicznym im. Norberta Barlickiego w Łodzi, związany jest również na stanowisku z-cy Ordynatora, dr n. med. Paweł Pisera, specjalista chirurgii plastycznej. Swoje usługi świadczy ponadto we współpracy z Medical Margaret Spa oraz kwalifikuje do zabiegów plastycznych w Prywatnym Szpitalu Pulsmed, wykonując operacje także w zakresie chirurgii piersi. Procedury obejmują augmentacje z użyciem implantów, podniesienie oraz zmniejszenie biustu, jak również jego lifting.

Medical Margaret Spa to kolejny, wspomniany już ośrodek, gdzie szeroką ofertę zabiegów estetycznych w zakresie twarzy i ciała, uzupełnia panel chirurgii plastycznej, w ramach którego swoje usługi świadczy dr n. med. Paweł Pisera. Chcąc skorzystać z doświadczenia i wiedzy tego łódzkiego specjalisty, możemy zdecydować się na ofertę placówki, która w zakresie korekcji piersi obejmuje ich podniesienie, pomniejszenie oraz powiększanie z użyciem implantów oraz tkanki tłuszczowej z zastosowaniem komórek macierzystych.

Małe piersi skorygujemy również w Specjalistycznych Gabinetach Lekarskich Dermed, a zabieg mammoplastyki może się wiązać z ich jednoczesnym powiększeniem i podniesieniem. Docelowy rozmiar, technika zabiegu, która jest uzależniona od budowy anatomicznej oraz indywidualnych oczekiwań pacjentki wraz z planem leczenia omawiane są na wstępnej konsultacji, jakie wraz z zabiegiem przeprowadza dr n. med. Dorota Żukowska, specjalista II stopnia w zakresie chirurgii plastycznej. W swojej praktyce korzysta z wkładek o kształcie okrągłym lub anatomicznym.

Powiększenie biustu w Łodzi. Cena zabiegu

Ceny operacji piersi zaczynają się od 4000 zł za powiększanie biustu własną tkanką tłuszczową, a kończą na 16 tys. zł za powiększanie piersi implantami anatomicznymi. Do kosztów związanych z samym zabiegiem należy doliczyć jeszcze koszt wizyty konsultacyjnej z chirurgiem plastycznym.

Pacjenci szukali zabiegu powiększanie piersi w pobliżu Łodzi, w miejscowościach: Konstantynów Łódzki, Zgierz, Pabianice, Brzeziny, Łask, Piotrków Trybunalski, Bełchatów oraz Tomaszów Mazowiecki.

Więcej na temat powiększanie piersi

Wpisz zabieg, miejscowość, klinikę lub lekarza…