Powiększanie piersi Gdańsk

Szukasz kliniki chirurgii plastycznej w Gdańsku? Jesteś ciekawa, gdzie można wszczepić implanty najtaniej? Dobrze trafiłaś! Poniżej prezentujemy listę 2 klinik w Trójmieście, które posiadają w swoich ofertach powiększanie biustu różnymi metodami. Zapoznaj się z nimi i wybierz tę, która najbardziej Ci odpowiada. Z nami szybko i wygodnie umówisz się na wizytę konsultacyjną, w trakcie której lekarz zaproponuje Ci najlepszą metodę zabiegową.

Swissmed Centrum Zdrowia S.A.

Gdańsk, ul. Wileńska 44
8,8 / 10  •  Bardzo dobra  •  897 opinii

Zabieg przebiegł bez problemów, Pan Doktor Jankau to świetny lekarz, zna się na tym co robi! Opieka po operacji również bardzo dobra. ~ Agnieszka (Powiększanie piersi implantami anatomicznymi, dr hab. n. med. Jerzy Jankau)

 • Powiększanie piersi własnym tłuszczem od 15500 zł
 • Powiększanie piersi implantami anatomicznymi od 21000 zł
 • Powiększanie piersi implantami okrągłymi od 21000 zł
 • Konsultacja w zakresie chirurgii plastycznej od 350 zł

Piękno i Medycyna Dr Pernak

Gdańsk, Al. Grunwaldzka 549
8,6 / 10  •  Bardzo dobra  •  91 opinii

Bardzo miła obsługa oraz bardzo przyjemny sympatyczny i kompetentny lekarz, dokładnie wytłumaczył przebieg zabiegu !! ~ Monika

 • Powiększanie piersi własnym tłuszczem od 1000 zł
 • Powiększanie piersi implantami anatomicznymi od 15000 zł

  + cena implantu (4600 - 5000 zł)

 • Powiększanie piersi implantami okrągłymi od 12400 zł

  + cena implantu (4600 - 5000 zł)

 • Konsultacja w zakresie chirurgii plastycznej 250 zł

Powiększanie piersi Gdańsk - cena

Prezentujemy poniżej ceny związane z procedurą powiększanie piersi w Gdańsku na podstawie cenników z 2 placówek. Najniższa cena to 1000 zł za powiększanie piersi własną tkanką tłuszczową natomiast najwyższa cena w Gdańsku wynosi do 21000 zł (powiększanie piersi implantami anatomicznymi).

Ile kosztuje powiększanie piersi w Gdańsku?

Poniższy wykres przedstawia wizualnie minimalne i maksymalne ceny najpopularniejszych metod w ramach usługi powiększanie piersi w Gdańsk placówkach:

cena minimalna
cena maksymalna

Tabela cen powiększanie piersi w Gdańsku

Tabelaryczne zestawienie szczegółowych cen w zależności od metody oraz placówki:

Posiadamy również ofertę w 28 innych miastach. Sprawdź ceny powiększanie piersi w innych miastach.

Powiększanie piersi w Gdańsku - gdzie najlepiej?

W trakcie zabiegu powiększania piersi implantami silikonowymi są one umieszczane pod mięśniem piersiowym każdej z piersi w celu zwiększenia ich rozmiaru i poprawy kształtu. Zaletą silikonu jest obojętna substancja, która nie wchodzi w reakcje z płynami ustrojowymi ani tkankami, nie stanowiąc tym samym ryzyka reakcji zapalnych czy immunologicznych. Panie, które nie chciałyby jednak korzystać z tej metody, mogą zdecydować się na powiększanie biustu własnym tłuszczem.

Sala operacyjna w Swissmed Centrum Zdrowia S.A. Sala operacyjna w Swissmed Centrum Zdrowia S.A.

Chirurgia plastyczna w Gdańsku

Rodzaj operacji piersi jest dobierany indywidualnie do każdej pacjentki, o czym decyduje m. in. wielkość piersi oraz stan gruczołów piersiowych. Odpowiednia technika zabiegowa zostaje zaproponowana pacjentce podczas wizyty konsultacyjnej. Zapisać się na nią można m.in. do placówki Piękno i Medycyna Dr Pernak, która dołączyła do Kliniki.pl zimą 2018 roku.

W położonej w dzielnicy Oliwa klinice, operacje biustu przeprowadza doświadczony specjalista, jakim jest lek. Mikołaj Pernak. Chirurg ten nie zaprzestaje podnoszenia swoich kwalifikacji. Przechodzi kolejne kursy i zdobywa nowe dyplomy i certyfikaty, by móc dzięki temu zapewnić odwiedzającym jego gabinet pacjentkom jak najlepszą jakość usług.

Implanty piersiowe w Trójmieście

Gabinet zabiegowy w Piękno i Medycyna Dr Pernak Gabinet zabiegowy w Piękno i Medycyna Dr Pernak

Powiększanie biustu w Gdańsku oferuje pacjentkom Centrum Zdrowia Swissmed, położone w dzielnicy Piecki-Migowo. W placówce można poddać się zabiegom takim jak m.in.:

 • powiększanie piersi implantami anatomicznymi
 • powiększanie piersi implantami okrągłymi
 • wymiana implantów piersiowych
 • podniesienie piersi
 • podniesienie piersi wraz z powiększaniem implantami

Panie, które chciałyby odwiedzić klinikę plastyczną w Sopocie, mogą się wybrać do Centrum Zdrowia i Urody ORCHID. Operacje piersi przeprowadzają tutaj dr n. med. Wojciech Jasek oraz lek. Piotr Ziajka. Wśród dostępnych zabiegów znajdują się m.in. powiększanie piersi implantami anatomicznymi lub okrągłymi, a także plastyka wciągniętych brodawek piersiowych.

Gdzie na operację biustu?

Dr hab. n. med. Alicja Renkielska, specjalista chirurgii plastycznej, jest kierownikiem Kliniki Chirurgii Plastycznej i swoją indywidualną specjalistyczną praktykę lekarską prowadzi w Gdańsku Wrzeszczu, gdzie świadczy pełną ofertę w zakresie korekcji piersi. Koszt zabiegu powiększania biustu obejmuje znieczulenie ogólne, 1 dobę pobytu w szpitalu oraz wszystkie opatrunki i konsultacje, a w procedurze wykorzystywane są implanty firmy Mentor. Oferta przewiduje także możliwość korekcji brodawek piersiowych. Wszystkie duże zabiegi realizowane są m. in. w Clinica Medica w Gdyni.

Wszczepieniem implantów piersiowych w celu poprawy kształtu i rozmiaru biustu zajmują się również specjaliści Perfect Medica, rodzaj i wielkość wkładki dobierając indywidualnie do budowy anatomicznej klatki piersiowej pacjentki, możliwości biologicznych tkanek oraz oczekiwań. Dobór implantu uzależniony jest również od objętości wybranej protezy, jego typu oraz kształtu. Implant jest tu wszczepiany poprzez cięcie w fałdzie podpiersiowym, cięcie wokół otoczki brodawki lub pod pachą. Zespół medyczny tworzy m. in. lek. med. Irena Grobelny, specjalista chirurgii plastycznej.

Pozostałe gdańskie placówki

Paniom z niewielkim biustem bądź z problemem spadku jego jędrności np. po karmieniu piersią, zabiegi powiększenia lub podniesienia piersi oferuje również Centrum Medycyny Specjalistycznej Sanitas. Procedura jest także doskonałym wskazaniem dla pań z widoczną asymetrią biustu. Nowoczesny ośrodek zdrowia działa na rynku prywatnych usług medycznych w formie przychodni oraz oddziału chirurgii jednego dnia. Specjalistą chirurgii plastycznej w Centrum jest dr hab. n. med. Jerzy Jankau, członek m. in. Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej.

Powiększanie piersi za pomocą protez w przypadkach niedorozwoju lub zaniku piersi to oferta Sopockiej Fabryki Urody dr n. med. Janusza Zdzitowieckiego. Wkładki z elastomeru silikonowego (implanty) wypełnione silikonem lub roztworem wodnym soli kuchennej, ich rodzaj, wielkość i kształt są dobierane podczas konsultacji i zależą m. in. od tego, czy wielkość piersi pacjentki jest wrodzona, czy może stanowi następstwo zmian po przebytym macierzyństwie. Szczegółowy wywiad ustala wszystkie aspekty zabiegu, po którym pacjentki przebywają w luksusowej klinice przez okres 1 doby.

Mammoplastykę świadczy również lek. med. Daria Dobaczewska, specjalista z chirurgii ogólnej, specjalista z chirurgii plastycznej, która posiada szerokie doświadczenie w zakresie zabiegów chirurgii rekonstrukcyjnej, m.in. rekonstrukcji piersi po mastektomii. Związana z Kliniką Chirurgii Plastycznej Gdańskiego UM na stanowisku starszego asystenta, w ramach swojej praktyki – Chirurgia Plastyczna Daria Dobaczewska – stosuje zarówno implanty okrągłe, jak i anatomiczne, a metoda pozwala także na korekcję niewielkiego stopnia opadania piersi.

Powiększenie biustu w Gdańsku. Cena zabiegu

Koszt, jaki trzeba ponieść w związku z operacją piersi zależy przede wszystkim od wybranej metody zabiegowej. Najtańsze jest powiększanie piersi własną tkanką tłuszczową - to wydatek rzędu 10 tys. zł. Za implanty piersiowe trzeba zapłacić z kolei od 11,4 tys. do 17,5 tys. zł.

Pacjenci szukali zabiegu powiększanie piersi w pobliżu Gdańska, w miejscowościach: Sopot, Gdynia, Rumia, Wejherowo oraz Starogard Gdański.

Więcej na temat powiększanie piersi

Wpisz zabieg, miejscowość, klinikę lub lekarza…