Powiększanie piersi Poznań

Gdzie najlepiej wszczepić implanty w Poznaniu? Pomożemy odpowiedzieć na to pytanie! Poniżej znajdziesz listę 2 klinik chirurgii plastycznej, które posiadają w swojej ofercie różne metody powiększania biustu. Koniecznie zapoznaj się z nimi, jeśli jesteś zainteresowana operacją piersi. Z nami wygodnie umówisz się zarówno na zabieg, jak i konsultację ze specjalistą, który wspólnie z Tobą dobierze najlepszą dla Ciebie technikę zabiegową.

Poznań, ul. Źródlana 31

MedKorekta

4,4 / 5  (39 opinii)  rozwiń

Miłe, ciepłe przyjęcie przez lekarza. Fachowe podejście do problemu, z jakim przyszłam do kliniki. Pani dr. uważnie mnie wysłuchała i dokładnie wiedziała o co mi chodzi. ~ Gośka.

  • Powiększanie piersi własnym tłuszczem od 8000 zł
  • Powiększanie piersi implantami anatomicznymi od 9000 zł
  • Powiększanie piersi implantami okrągłymi od 8000 zł
  • Konsultacja w zakresie chirurgii plastycznej (przedzabiegowa)  150 zł
Zadzwoń:  61 449pokaż numerCzynny terazJesteśmy teraz dostępni - zadzwoń
Poznań, ul. Idzikowskiego 4

Medi Art Clinic

4,8 / 5  (91 opinii)  rozwiń

Podejście do pacjenta na najwyższym poziomie. Pani dr Agnieszka Majewska bardzo sympatyczna, z sercem podchodzi do pacjenta. Zabieg wykonany w pełnym profesjonalizmie. Asystenki również bardzo sympatyczne i opiekuńcze. Bardzo dziekuje i napewno wroce:) ~ Milka

  • Powiększanie piersi własnym tłuszczem od 4500 zł
  • Konsultacja w zakresie chirurgii plastycznej (przedzabiegowa) zadzwoń
Zadzwoń:  61 664pokaż numerCzynny terazJesteśmy teraz dostępni - zadzwoń

Lekarze wykonujący powiększanie piersi w Poznaniu

W Poznaniu posiadamy w ofercie 1 specjalistów, którzy są ekspertami od tej usługi. Lekarze przyjmują pacjentów w 2 różnych placówkach. Usługa powiększanie biustu w Poznaniu jest najczęściej wykonywana przez chirurga ogólnego, lekarza medycyny estetycznej i chirurga plastycznego.

lek. Wiesława Ratajczak

chirurg plastyczny, chirurg ogólny

w MedKorekta

ocena 4,8 / 5  (19 opinii)

Powiększanie piersi Poznań - cena

Prezentujemy poniżej ceny związane z procedurą powiększanie piersi w Poznaniu na podstawie cenników z 2 placówek. Najniższa cena to 4500 zł za powiększanie piersi własną tkanką tłuszczową natomiast najwyższa cena w Poznaniu wynosi do 15000 zł (powiększanie piersi implantami anatomicznymi).

Ile kosztuje powiększanie piersi w Poznaniu?

Poniższy wykres przedstawia wizualnie minimalne i maksymalne ceny najpopularniejszych metod w ramach usługi powiększanie piersi w poznańskich placówkach:

cena minimalna
cena maksymalna

Tabela cen powiększanie piersi w Poznaniu

Tabelaryczne zestawienie szczegółowych cen w zależności od metody oraz placówki:

Powiększanie piersi implantami okrągłymi
Poznań, Źródlana 31
cena zawiera już koszt implantów

od 8000 zł do 14000 zł

Powiększanie piersi implantami anatomicznymi
Poznań, Źródlana 31
cena zawiera już koszt implantów

od 9000 zł do 15000 zł

Powiększanie piersi własną tkanką tłuszczową
Poznań, Idzikowskiego 4
ADIVIVE należy doliczyć liposukcję 6500zł

od 4500 zł do 4500 zł

Poznań, Źródlana 31

od 8000 zł do 14000 zł

Posiadamy również ofertę w 29 innych miastach. Sprawdź ceny powiększanie piersi w innych miastach.

Powiększanie piersi w Poznaniu - gdzie najlepiej?

Dzięki zabiegom chirurgii plastycznej każda kobieta może spełnić marzenie o większych i pełniejszych piersiach – wystarczy zdecydować się na zabieg na przykład z wykorzystaniem implantów. W wielu klinikach plastycznych dostępne są także operacje powiększania piersi własnym tłuszczem bądź iniekcjami preparatu Macrolane. Najbardziej popularne są jednak zabiegi z wykorzystaniem implantów, które mogą mieć kształt okrągły lub anatomiczny, przypominający nieco kroplę wody.

Kadra w Medi Art Clinic Kadra w Medi Art Clinic

Chirurgia plastyczna w Poznaniu

Zabiegi powiększania biustu ma w swojej ofercie lek. med. Wiesława Ratajczak, która przyjmuje pacjentów w Klinice MedKorekta, znajdującej się w dzielnicy Jeżyce. Doktor Ratajczak jest chirurgiem ogólnym i plastycznym z wieloletnim doświadczeniem zawodowym, członkiem Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej oraz Europejskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej. Swoim pacjentkom może zaproponować powiększanie biustu implantami piersiowymi (okrągłymi lub anatomicznymi) lub własną tkanką tłuszczową. Alternatywnym zabiegiem jest podniesienie piersi wraz z powiększaniem implantami.

Powiększanie piersi w Wielkopolsce

Kadra w Medi Art Clinic Kadra w Medi Art Clinic

Kolejną poznańską placówką jest AESTETIK Medycyna Estetyczna. Właścicielem gabinetu położonego w dzielnicy Grunwald jest lek. Włodzimierz Rosiński - specjalista w zakresie chirurgii ogólnej, który od wielu lat poświęca się medycynie estetycznej.

Inne poznańskie placówki, w których można poddać się operacji piersi, to:

  • Gabinety Lekarskie Grochowska 9 (Grunwald)
  • Medi Art Institute (Jeżyce)

Gdzie warto udać się na operację biustu?

Specjalistyczny Gabinet Lekarski Chirurgica Plastica jest prowadzony przez dr n. med. Wojciecha Chiciaka - specjalistę chirurgii plastycznej z wieloletnim doświadczeniem zawodowym, pierwszym uczniem prof. Kazimierza Kobusa i współzałożycielem Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej. Systematycznie uczestniczy w licznych szkoleniach, kursach oraz konferencjach naukowych, organizowanych w kraju i za granicą, m.in. w Bazylei, Londynie, Pradze, Berlinie i Kopenhadze. Dr Chiciak ma w swojej ofercie także inne zabiegi z zakresu chirurgii plastycznej piersi, w tym ich podniesienie lub pomniejszenie.

Kolejną wartą polecenia placówką jest Klinika Chirurgii Plastycznej, Medycyny Estetycznej i Flebologii Solumed – nowoczesna klinika, na wyposażeniu której znajduje się wysokiej klasy sprzęt diagnostyczny i zabiegowy. Kadrę medyczną placówki tworzą doświadczeni specjaliści z różnych dziedzin medycyny, a zabiegi z zakresu chirurgii plastycznej przeprowadzają lek. med. Andrzej Bielecki, dr n. med. Tomasz Dydymski, lek. med. Joanna Kurmanow i dr n. med. Małgorzata Kuźlan. Wszyscy lekarze posiadają wieloletnie doświadczenie zawodowe, wszyscy systematycznie poszerzają swoją wiedzę w trakcie licznych kursów, szkoleń i sympozjów z zakresu chirurgii plastycznej.

Pozostałe poznańskie placówki

Na powiększanie piersi warto udać się też do lek. med. Piotra Skupina (Klinika Ziębicka), który przeprowadza nie tylko powiększanie implantami okrągłymi i anatomicznymi, ale także korekcję brodawek i otoczek sutkowych, zabiegi podniesienia piersi oraz korektę ułożenia implantów. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej.

Operacje piersi przeprowadza również lek. med. Artur Gromadziński (Klinika Gromadziński Zespół Medyczny) jeden z nielicznych europejskich specjalistów, którzy mogą się poszczycić jednoczesną specjalizacją II stopnia z chirurgii plastycznej oraz II stopniem specjalizacji z chirurgii onkologicznej. Dr Gromadziński jest także członkiem licznych prestiżowych polskich i międzynarodowych stowarzyszeń naukowych, w tym Europejskiej Szkoły Chirurgii Plastycznej.

Na terenie Poznania funkcjonuje także Medical Prestige – jeden z najnowocześniejszych i najlepiej wyposażonych szpitali prywatnych w Wielkopolsce. Zabiegi przeprowadzane są na dwóch profesjonalnie wyposażonych salach operacyjnych, w skład ponad tysiącmetrowej kliniki wchodzą także gabinety diagnostyczne, sale zabiegowe, sala wybudzeń oraz pokoje dla pacjentów. Zabiegi z zakresu chirurgii plastycznej w placówce przeprowadza dr n. med. Małgorzata Kuźlan

Implanty w Poznaniu. Gdzie najtaniej?

Cena powiększania biustu zależy zarówno od danej placówki, jak i wybranej metody zabiegowej. Ceny w Poznaniu zaczynają się już od 4500 zł za powiększanie piersi własną tkanką tłuszczową oraz od 8000 zł za powiększanie piersi implantami okrągłymi.

Pacjenci szukali zabiegu powiększanie piersi w pobliżu Poznania, w miejscowościach: Luboń.