Powiększanie piersi Poznań

Gdzie najlepiej wszczepić implanty w Poznaniu? Pomożemy odpowiedzieć na to pytanie! Poniżej znajdziesz listę 2 klinik chirurgii plastycznej, które posiadają w swojej ofercie różne metody powiększania biustu. Koniecznie zapoznaj się z nimi, jeśli jesteś zainteresowana operacją piersi. Z nami wygodnie umówisz się zarówno na zabieg, jak i konsultację ze specjalistą, który wspólnie z Tobą dobierze najlepszą dla Ciebie technikę zabiegową.

MedKorekta

Poznań, ul. Źródlana 31
7,3 / 10  •  Dobra  •  62 opinii

Miłe, ciepłe przyjęcie przez lekarza. Fachowe podejście do problemu, z jakim przyszłam do kliniki. Pani dr. uważnie mnie wysłuchała i dokładnie wiedziała o co mi chodzi. ~ Gośka.

  • Powiększanie piersi własnym tłuszczem od 8000 zł
  • Powiększanie piersi implantami anatomicznymi od 15000 zł
  • Powiększanie piersi implantami okrągłymi od 15000 zł
  • Konsultacja w zakresie chirurgii plastycznej 250 zł

Medi Art Clinic

Poznań, ul. Idzikowskiego 4
9,5 / 10  •  Znakomita  •  142 opinii

Podejście do pacjenta na najwyższym poziomie. Pani dr Agnieszka Majewska bardzo sympatyczna, z sercem podchodzi do pacjenta. Zabieg wykonany w pełnym profesjonalizmie. Asystenki również bardzo sympatyczne i opiekuńcze. Bardzo dziekuje i napewno wroce:) ~ Milka

  • Powiększanie piersi własnym tłuszczem 10000 zł
  • Konsultacja w zakresie medycyny estetycznej 300 zł

Lekarze wykonujący powiększanie piersi w Poznaniu

W Poznaniu posiadamy w ofercie 1 specjalistów, którzy są ekspertami od tej usługi. Lekarze przyjmują pacjentów w 2 różnych placówkach. Usługa powiększanie biustu w Poznaniu jest najczęściej wykonywana przez chirurga ogólnego, lekarza wykonującego zabiegi medycyny estetycznej i chirurga plastycznego.

lek. Wiesława Ratajczak

chirurg plastyczny, chirurg ogólny

w MedKorekta

9,3 / 10

Powiększanie piersi Poznań - cena

Prezentujemy poniżej ceny związane z procedurą powiększanie piersi w Poznaniu na podstawie cenników z 2 placówek. Najniższa cena to 8000 zł za powiększanie piersi własną tkanką tłuszczową natomiast najwyższa cena w Poznaniu wynosi do 15000 zł (powiększanie piersi implantami anatomicznymi).

Ile kosztuje powiększanie piersi w Poznaniu?

Poniższy wykres przedstawia wizualnie minimalne i maksymalne ceny najpopularniejszych metod w ramach usługi powiększanie piersi w poznańskich placówkach:

cena minimalna
cena maksymalna

Tabela cen powiększanie piersi w Poznaniu

Tabelaryczne zestawienie szczegółowych cen w zależności od metody oraz placówki:

Posiadamy również ofertę w 28 innych miastach. Sprawdź ceny powiększanie piersi w innych miastach.

Powiększanie piersi w Poznaniu - gdzie najlepiej?

Dzięki zabiegom chirurgii plastycznej każda kobieta może spełnić marzenie o większych i pełniejszych piersiach – wystarczy zdecydować się na zabieg na przykład z wykorzystaniem implantów. W wielu klinikach plastycznych dostępne są także operacje powiększania piersi własnym tłuszczem bądź iniekcjami preparatu Macrolane. Najbardziej popularne są jednak zabiegi z wykorzystaniem implantów, które mogą mieć kształt okrągły lub anatomiczny, przypominający nieco kroplę wody.

Kadra w Medi Art Clinic Kadra w Medi Art Clinic

Chirurgia plastyczna w Poznaniu

Zabiegi powiększania biustu ma w swojej ofercie lek. med. Wiesława Ratajczak, która przyjmuje pacjentów w Klinice MedKorekta, znajdującej się w dzielnicy Jeżyce. Doktor Ratajczak jest chirurgiem ogólnym i plastycznym z wieloletnim doświadczeniem zawodowym, członkiem Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej oraz Europejskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej. Swoim pacjentkom może zaproponować powiększanie biustu implantami piersiowymi (okrągłymi lub anatomicznymi) lub własną tkanką tłuszczową. Alternatywnym zabiegiem jest podniesienie piersi wraz z powiększaniem implantami.

Powiększanie piersi w Wielkopolsce

Kadra w Medi Art Clinic Kadra w Medi Art Clinic

Kolejną poznańską placówką jest AESTETIK Medycyna Estetyczna. Właścicielem gabinetu położonego w dzielnicy Grunwald jest lek. Włodzimierz Rosiński - specjalista w zakresie chirurgii ogólnej, który od wielu lat poświęca się medycynie estetycznej.

Inne poznańskie placówki, w których można poddać się operacji piersi, to:

  • Gabinety Lekarskie Grochowska 9 (Grunwald)
  • Medi Art Institute (Jeżyce)

Gdzie warto udać się na operację biustu?

Specjalistyczny Gabinet Lekarski Chirurgica Plastica jest prowadzony przez dr n. med. Wojciecha Chiciaka - specjalistę chirurgii plastycznej z wieloletnim doświadczeniem zawodowym, pierwszym uczniem prof. Kazimierza Kobusa i współzałożycielem Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej. Systematycznie uczestniczy w licznych szkoleniach, kursach oraz konferencjach naukowych, organizowanych w kraju i za granicą, m.in. w Bazylei, Londynie, Pradze, Berlinie i Kopenhadze. Dr Chiciak ma w swojej ofercie także inne zabiegi z zakresu chirurgii plastycznej piersi, w tym ich podniesienie lub pomniejszenie.

Kolejną wartą polecenia placówką jest Klinika Chirurgii Plastycznej, Medycyny Estetycznej i Flebologii Solumed – nowoczesna klinika, na wyposażeniu której znajduje się wysokiej klasy sprzęt diagnostyczny i zabiegowy. Kadrę medyczną placówki tworzą doświadczeni specjaliści z różnych dziedzin medycyny, a zabiegi z zakresu chirurgii plastycznej przeprowadzają lek. med. Andrzej Bielecki, dr n. med. Tomasz Dydymski, lek. med. Joanna Kurmanow i dr n. med. Małgorzata Kuźlan. Wszyscy lekarze posiadają wieloletnie doświadczenie zawodowe, wszyscy systematycznie poszerzają swoją wiedzę w trakcie licznych kursów, szkoleń i sympozjów z zakresu chirurgii plastycznej.

Pozostałe poznańskie placówki

Na powiększanie piersi warto udać się też do lek. med. Piotra Skupina (Klinika Ziębicka), który przeprowadza nie tylko powiększanie implantami okrągłymi i anatomicznymi, ale także korekcję brodawek i otoczek sutkowych, zabiegi podniesienia piersi oraz korektę ułożenia implantów. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej.

Operacje piersi przeprowadza również lek. med. Artur Gromadziński (Klinika Gromadziński Zespół Medyczny) jeden z nielicznych europejskich specjalistów, którzy mogą się poszczycić jednoczesną specjalizacją II stopnia z chirurgii plastycznej oraz II stopniem specjalizacji z chirurgii onkologicznej. Dr Gromadziński jest także członkiem licznych prestiżowych polskich i międzynarodowych stowarzyszeń naukowych, w tym Europejskiej Szkoły Chirurgii Plastycznej.

Na terenie Poznania funkcjonuje także Medical Prestige – jeden z najnowocześniejszych i najlepiej wyposażonych szpitali prywatnych w Wielkopolsce. Zabiegi przeprowadzane są na dwóch profesjonalnie wyposażonych salach operacyjnych, w skład ponad tysiącmetrowej kliniki wchodzą także gabinety diagnostyczne, sale zabiegowe, sala wybudzeń oraz pokoje dla pacjentów. Zabiegi z zakresu chirurgii plastycznej w placówce przeprowadza dr n. med. Małgorzata Kuźlan

Implanty w Poznaniu. Gdzie najtaniej?

Cena powiększania biustu zależy zarówno od danej placówki, jak i wybranej metody zabiegowej. Ceny w Poznaniu zaczynają się już od 4500 zł za powiększanie piersi własną tkanką tłuszczową oraz od 8000 zł za powiększanie piersi implantami okrągłymi.

Pacjenci szukali zabiegu powiększanie piersi w pobliżu Poznania, w miejscowościach: Luboń, Swarzędz oraz Gniezno.

Więcej na temat powiększanie piersi

Wpisz zabieg, miejscowość, klinikę lub lekarza…