Powiększanie warg sromowych kwasem hialuronowym Katowice

Inne placówki w pobliżu Katowic

Lekarze wykonujący powiększanie warg sromowych kwasem hialuronowym w Katowicach

W Katowicach posiadamy w ofercie 2 specjalistów, którzy są ekspertami od tej usługi. Lekarze przyjmują pacjentów w 5 różnych placówkach. Usługa powiększanie warg sromowych kwasem hialuronowym w Katowicach jest najczęściej wykonywana przez ginekologa-położnika i ginekologa.

lek. Emilia Sitkiewicz

ginekolog-położnik

w Klinika Galena

10 / 10
dr n. med. Bogdan Szymala

ginekolog-położnik, ginekolog-onkolog

w Klinika Galena

9,5 / 10

Powiększanie warg sromowych kwasem hialuronowym Katowice - cena

Prezentujemy poniżej ceny procedury powiększanie warg sromowych kwasem hialuronowym w 5 placówkach w Katowicach. Najniższa cena wynosi 1500 zł w Klinika Galena, najwyższa to 3000 zł, natomiast średni koszt to 2260 zł.

Ile kosztuje powiększanie warg sromowych kwasem hialuronowym w Katowicach?

Poniższy wykres przedstawia wizualnie minimalne i maksymalne ceny najpopularniejszych metod w ramach usługi powiększanie warg sromowych kwasem hialuronowym w katowickich placówkach:

Posiadamy również ofertę w 23 innych miastach. Sprawdź ceny powiększanie warg sromowych kwasem hialuronowym w innych miastach.

Pacjenci szukali zabiegu powiększanie warg sromowych kwasem hialuronowym w pobliżu Katowic, w miejscowościach: Chorzów, Sosnowiec, Siemianowice Śląskie, Świętochłowice, Będzin, Mysłowice, Ruda Śląska, Bytom, Dąbrowa Górnicza, Piekary Śląskie, Tychy, Zabrze, Jaworzno, Tarnowskie Góry, Oświęcim, Zawiercie oraz Jastrzębie-Zdrój.

Więcej na temat powiększanie warg sromowych kwasem hialuronowym

Wpisz zabieg, miejscowość, klinikę lub lekarza…