Powiększanie warg sromowych kwasem hialuronowym Katowice

Inne placówki w pobliżu Katowic

Lekarze wykonujący powiększanie warg sromowych kwasem hialuronowym w Katowicach

W Katowicach posiadamy w ofercie 1 specjalistów, którzy są ekspertami od tej usługi. Lekarze przyjmują pacjentów w 9 różnych placówkach. Usługa powiększanie warg sromowych kwasem hialuronowym w Katowicach jest najczęściej wykonywana przez ginekologa-położnika i ginekologa.

lek. Wojciech Mleczko

ginekolog-położnik

w Gabinet Ginekologiczno-Położniczy Ultrasonografia

ocena 5,0 / 5  (1 opinii)

Powiększanie warg sromowych kwasem hialuronowym Katowice - cena

Prezentujemy poniżej ceny procedury powiększanie warg sromowych kwasem hialuronowym w 9 placówkach w Katowicach. Najniższa cena wynosi 850 zł w Beauty Medica, najwyższa to 2500 zł, natomiast średni koszt to 1639 zł.

Ile kosztuje powiększanie warg sromowych kwasem hialuronowym w Katowicach?

Poniższy wykres przedstawia wizualnie minimalne i maksymalne ceny najpopularniejszych metod w ramach usługi powiększanie warg sromowych kwasem hialuronowym w katowickich placówkach:

Posiadamy również ofertę w 29 innych miastach. Sprawdź ceny powiększanie warg sromowych kwasem hialuronowym w innych miastach.

Pacjenci szukali zabiegu powiększanie warg sromowych kwasem hialuronowym w pobliżu Katowic, w miejscowościach: Chorzów, Sosnowiec, Siemianowice Śląskie, Świętochłowice, Będzin, Mysłowice, Ruda Śląska, Bytom, Dąbrowa Górnicza, Piekary Śląskie, Tychy, Zabrze, Jaworzno, Tarnowskie Góry, Oświęcim oraz Jastrzębie-Zdrój.

Więcej na temat powiększanie warg sromowych kwasem hialuronowym