Powiększanie warg sromowych kwasem hialuronowym Lublin i okolice

Bezpośrednio w Lublinie nie dysponujemy placówką wykonującą powiększanie warg sromowych kwasem hialuronowym, natomiast możemy zaproponować wynonanie zabiegu w jednej z 42 innych klinik z okolicy Lublina. Powiększanie warg sromowych kwasem hialuronowym można przeprowadzić m.in. w Intima Clinic w Krakowie (226 km od Lublina) w cenie 1200 zł lub w Centrum Dermatologiczne FEBUMED w Warszawie (144 km od Lublina) gdzie cena za powiększanie warg sromowych kwasem hialuronowym wynosi 1500 zł. Wiecej informacji na temat zabiegu można przeczytać tutaj. Poniżej prezentujemy wszystkie alternatywne placówki, do których można umówić się na wizytę przez Kliniki.pl.

Powiększanie warg sromowych kwasem hialuronowym najbliżej Lublina - cena

Prezentujemy poniżej ceny procedury powiększanie warg sromowych kwasem hialuronowym w 42 placówkach w Lublinie. Najniższa cena wynosi 1000 zł w SILVER Clinic, najwyższa to 7000 zł, natomiast średni koszt to 1989 zł.

Ile kosztuje powiększanie warg sromowych kwasem hialuronowym w najbliższej odległości od Lublina?

Poniższy wykres przedstawia wizualnie minimalne i maksymalne ceny najpopularniejszych metod w ramach usługi powiększanie warg sromowych kwasem hialuronowym najbliżej Lublina:

Posiadamy również ofertę w 24 innych miastach. Sprawdź ceny powiększanie warg sromowych kwasem hialuronowym w innych miastach.

Więcej na temat powiększanie warg sromowych kwasem hialuronowym

Wpisz zabieg, miejscowość, klinikę lub lekarza…