Powiększanie warg sromowych kwasem hialuronowym Gdańsk i okolice

Bezpośrednio w Gdańsku nie dysponujemy placówką wykonującą powiększanie warg sromowych kwasem hialuronowym, natomiast możemy zaproponować wykonanie zabiegu w jednej z 5 innych klinik z okolicy Gdańska. Powiększanie warg sromowych kwasem hialuronowym można przeprowadzić m.in. w Medikor w Poznaniu (244 km od Gdańska) w cenie 2000 zł lub w Klinika Zielińska Ostrołęka (240 km od Gdańska) gdzie cena za powiększanie warg sromowych kwasem hialuronowym wynosi 2000 zł. Wiecej informacji na temat zabiegu można przeczytać tutaj. Poniżej prezentujemy wszystkie alternatywne placówki, do których można umówić się na wizytę przez Kliniki.pl.

Powiększanie warg sromowych kwasem hialuronowym najbliżej Gdańska - cena

Prezentujemy poniżej ceny procedury powiększanie warg sromowych kwasem hialuronowym w 5 placówkach w Gdańsku. Najniższa cena wynosi 1000 zł w Life Clinic, najwyższa to 2500 zł, natomiast średni koszt to 1900 zł.

Ile kosztuje powiększanie warg sromowych kwasem hialuronowym w najbliższej odległości od Gdańska?

Poniższy wykres przedstawia wizualnie minimalne i maksymalne ceny najpopularniejszych metod w ramach usługi powiększanie warg sromowych kwasem hialuronowym najbliżej Gdańska:

Posiadamy również ofertę w 35 innych miastach. Sprawdź ceny powiększanie warg sromowych kwasem hialuronowym w innych miastach.

Więcej na temat powiększanie warg sromowych kwasem hialuronowym

Wpisz zabieg, miejscowość, klinikę lub lekarza…