Powiększanie warg sromowych kwasem hialuronowym Sosnowiec i okolice

Bezpośrednio w Sosnowcu nie dysponujemy placówką wykonującą powiększanie warg sromowych kwasem hialuronowym, natomiast możemy zaproponować wykonanie zabiegu w jednej z 8 innych klinik z okolicy Sosnowca. Powiększanie warg sromowych kwasem hialuronowym można przeprowadzić m.in. w SERAFIN Klinika dla Kobiet w Gliwicach (32 km od Sosnowca) w cenie 2500 zł lub w Centrum Lekarskie Alfa Skoczów (59 km od Sosnowca) gdzie cena za powiększanie warg sromowych kwasem hialuronowym wynosi 2500 zł. Wiecej informacji na temat zabiegu można przeczytać tutaj. Poniżej prezentujemy wszystkie alternatywne placówki, do których można umówić się na wizytę przez Kliniki.pl.

MapaGinekologow.pl

Warszawa, Łódź, Wrocław i 17 innych miast
9,4 / 10  •  Znakomita
  • Konsultacja ginekologiczna 
    75 zł taniej!

Powiększanie warg sromowych kwasem hialuronowym najbliżej Sosnowca - cena

Prezentujemy poniżej ceny procedury powiększanie warg sromowych kwasem hialuronowym w 8 placówkach w Sosnowcu. Najniższa cena wynosi 1800 zł w ARTESMED, najwyższa to 3200 zł, natomiast średni koszt to 2375 zł.

Ile kosztuje powiększanie warg sromowych kwasem hialuronowym w najbliższej odległości od Sosnowca?

Poniższy wykres przedstawia wizualnie minimalne i maksymalne ceny najpopularniejszych metod w ramach usługi powiększanie warg sromowych kwasem hialuronowym najbliżej Sosnowca:

Posiadamy również ofertę w 35 innych miastach. Sprawdź ceny powiększanie warg sromowych kwasem hialuronowym w innych miastach.

Więcej na temat powiększanie warg sromowych kwasem hialuronowym

Wpisz zabieg, miejscowość, klinikę lub lekarza…