Aparat ortodontyczny - ortodonta Rzeszów

Aparat ortodontyczny Rzeszów - cena

Prezentujemy poniżej ceny związane z procedurą aparat ortodontyczny w Rzeszowie na podstawie cenników z 1 placówek. Najniższa cena to 1000 zł za aparat ortodontyczny stały – Lip Bumper natomiast najwyższa cena w Rzeszowie wynosi do 4200 zł (aparat ortodontyczny samoligaturujący (1 łuk)).

Ile kosztuje aparat ortodontyczny w Rzeszowie?

Poniższy wykres przedstawia wizualnie minimalne i maksymalne ceny najpopularniejszych metod w ramach usługi aparat ortodontyczny w Rzeszów placówkach:

cena minimalna
cena maksymalna

Tabela cen aparat ortodontyczny w Rzeszowie

Tabelaryczne zestawienie szczegółowych cen w zależności od metody oraz placówki:

 • Aparat ortodontyczny samoligaturujący (1 łuk)
  Rzeszów, Leska 4
  Aparat stały z zamkami samoligaturującymi (jeden łuk) - 2900 zł Aparat stały z zamkami samoligaturującymi Pitts 21 (jeden łuk ) - 3200 zł Aparat stały z zamkami estetycznymi samoligaturującymi PITTS 21 (jeden łuk) - 4200 zł

  od 2900 zł
  do 4200 zł

 • Aparat ortodontyczny stały – Lip Bumper
  Rzeszów, Leska 4

  1000 zł

Posiadamy również ofertę w 28 innych miastach. Sprawdź ceny aparat ortodontyczny w innych miastach.

Aparat ortodontyczny w Rzeszowie - gdzie najlepiej?

Wady zgryzu mogą mieć różne przyczyny. Niekiedy mają podłoże genetyczne (dziedziczne), innym razem są pochodną próchnicy i jej następstw, najczęściej jednak spowodowane są nieprawidłowymi nawykami, których uczymy się jeszcze w dzieciństwie. Bez względu jednak na pochodzenie obecnie można je łatwo i w pełni skutecznie wyleczyć. Pomagają w tym nowoczesne aparaty ortodontyczne. Z ich pomocą zadbamy nie tylko o swoją urodę, ale i o zdrowie. Nieprawidłowości zgryzu są bowiem przyczynami m.in. wad wymowy, kłopotów z gryzieniem czy rozchwiania zębów.

Gdzie leczyć wady zgryzu w Rzeszowie?

Mimo, że Rzeszów nie jest bardzo dużym miastem, jest w nim kilka placówek posiadających w swojej ofercie aparaty ortodontyczne. Jedną z nich jest Gabinet Stomatologiczny Ela.Dent. Oferuje kilka rodzajów aparatów, w tym aparaty ortodontyczne stałe (metalowe i elastyczne) i aparaty ruchome. W gabinecie oferowane są także usługi z dziedziny protetyki, stomatologii zachowawczej czy stomatologii estetycznej, dzięki którym kompleksowo zadbamy o nasze uzębienie.

Ortodoncją w Rzeszowie zajmuje się również klinika Estetika Cierplikowski&Delmaczyński. Posiada sześć klimatyzowanych gabinetów wyposażonych w nowoczesny sprzęt diagnostyczno-medyczny (w tym stomatologiczny tomograf komputerowy Carestream 9000 3D). Personel kliniki posługuje się czterema językami: polskim, angielskim, niemieckim i rosyjskim. W ofercie Estetika Cierplikowski&Delmaczyński znajdziemy zarówno ortodoncję, jak i zabiegi protetyczne czy pielęgnacyjne (np. wybielanie zębów). Tak szeroka oferta jest możliwa dzięki współpracy kliniki z dziesięcioma lekarzami różnych dziedzin stomatologii, zarówno tymi mającymi kilkunasto-, jak i kilkuletni staż zawodowy.

Kolejny gabinet ortodontyczny w Rzeszowie nosi nazwę: Ortodoncja lek. stom. Jan Plaskacz. Leczenie wad zgryzu odbywa się w nim za pomocą aparatów ortodontycznych, łuków podniebiennych, guzików czy mikrośrub. W przypadku dużych problemów ze zgryzem pacjentom proponuje się również maski twarzowe (cofające żuchwę i wysuwające szczękę), aparaty typu Headgear (cofające szczękę oraz zmieniające płaszczyznę zgryzu) lub aparaty Hyrax, których celem jest poszerzenie szczęki. Placówka współpracuje ze stomatologami ogólnymi, ale i protetykami, implantologami czy specjalistami periodontologii.

Czy aparaty ortodontyczne są w Rzeszowie drogie?

Cena aparatu ortodontycznego stałego metalowego w Rzeszowie wynosi około 1 500 złotych za jeden łuk. W przypadku aparatu w wersji porcelanowej - wzrośnie do 2 500 złotych za łuk. W Warszawie zapłacimy odpowiednio od około 300 złotych więcej. W przypadku konieczności założenia samego łuku podniebiennego czy łuku językowego, cena w Rzeszowie wyniesie około 300 złotych, zaś za aparat Hyrax zapłacimy około 800 złotych.

 

Pacjenci szukali zabiegu aparat ortodontyczny w pobliżu Rzeszowa, w miejscowościach: Dębica, Krosno oraz Mielec.

Więcej na temat aparat ortodontyczny

Wpisz zabieg, miejscowość, klinikę lub lekarza…