Aparat ortodontyczny - ortodonta Łódź

Aparat ortodontyczny Łódź - cena

Prezentujemy poniżej ceny związane z procedurą aparat ortodontyczny w Łodzi na podstawie cenników z 1 placówek. Najniższa cena to 2500 zł za aparat ortodontyczny stały metalowy (1 łuk) natomiast najwyższa cena w Łodzi wynosi do 3500 zł (aparat ortodontyczny stały kryształowy (1 łuk)).

Ile kosztuje aparat ortodontyczny w Łodzi?

Poniższy wykres przedstawia wizualnie minimalne i maksymalne ceny najpopularniejszych metod w ramach usługi aparat ortodontyczny w łódzkich placówkach:

cena minimalna
cena maksymalna

Tabela cen aparat ortodontyczny w Łodzi

Tabelaryczne zestawienie szczegółowych cen w zależności od metody oraz placówki:

Posiadamy również ofertę w 29 innych miastach. Sprawdź ceny aparat ortodontyczny w innych miastach.

Aparat ortodontyczny w Łodzi - gdzie najlepiej?

Aparaty ortodontyczne stałe, które zakłada ortodonta, mogą nosić zarówno dzieci, młodzież jak i dorośli. Jest to nie tylko sposób na prostowanie zębów, ale także pewna moda - moda na prawidłowy zgryz. Jest kilka powodów, dla których warto poddać się leczeniu ortodontycznemu: wśród nich można wymienić względy estetyczne (gdy obie szczęki idealnie do siebie pasują), zmniejszenie wad wymowy czy lepsza ochrona przed próchnicą i chorobami dziąseł (łatwiejsza higiena oraz leczenie stomatologiczne), a nawet zapobieganie chorobom układu pokarmowego (poprzez prawidłowe gryzienie).

Gdzie w Łodzi można założyć stały aparat ortodontyczny

Aparaty ortodontyczne stałe zakłada w Łodzi lek. dent. Mariusz Wilk, specjalista stomatologii ogólnej I stopnia od 1995 roku oraz specjalista ortodoncji II stopnia od 1999 roku, który przyjmuje pacjentów w swoim Specjalistycznym Gabinecie Ortodoncji Orto. Lek. dent. Wilk prowadzi szkolenia dla lekarzy dentystów z zakresu m.in. zakładania aparatów stałych I i II stopnia. W swojej praktyce dentystycznej  oferuje pacjentom w każdym wieku stałe aparaty ortodontyczne prostujące zęby, zamykające diastemę, poprawiające estetykę uśmiechu oraz korygujące różne wady zgryzu. Oprócz aparatów stałych wykorzystuje do leczenia także aparaty ruchome.

Prywatna Przychodnia Stomatologiczna Ortoprotex mieszcząca się w Łodzi posiada w swojej ofercie różne rodzaje zamków na zęby, wśród których można wymienić aparaty stałe metalowe (także system Orthos), porcelanowe, krystaliczne oraz metalowo-kosmetyczne w systemie Damon3. Po zakończonym leczeniu aparatami ortodontycznymi przychodnia oferuje retencję w celu stabilizacji efektów leczenia, proponując pacjentom retainery stałe zakładane za okres 2 lat. Ponadto w ofercie Ortoprotex znajdują się również aparaty ruchome (wyjmowane).

Dziedziną ortodoncji w Łodzi zajmuje się także Klinika Stomatologii na Księżym Młynie, która w swojej ofercie ma szeroki wybór aparatów ortodontycznych, w tym aparaty w systemie Damon, aparaty In-Ovation R, n-Ovation C, zaparaty lingwalne STB a także INCOGNITO, oraz zamki metolowe i elastyczne. Ponadto w ofercie placówki znajduje się aparat ortodontyczny ruchomy, nakładki CLEAR ALIGNER czy system INSIGNIA. Przed leczeniem ortodontycznym w klinice wykonywane są zdjęcia RTG za pomocą radiowizjografu, po zakończeniu leczenia natomiast oferowane są retainery.

Pacjenci szukali zabiegu aparat ortodontyczny w pobliżu Łodzi, w miejscowościach: Konstantynów Łódzki, Zgierz, Pabianice, Brzeziny, Łask, Piotrków Trybunalski, Bełchatów oraz Tomaszów Mazowiecki.

Więcej na temat aparat ortodontyczny

Wpisz zabieg, miejscowość, klinikę lub lekarza…